Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piszesz to samo co poprzednicy, po co?
0
Grać mogłby dopiero od Stycznia? :)
0
ok, dzieki :)
0
Wróciłem dopiero do domu, wiec nie jestem w temacie..
Turan u nas? już pewne?
5
komentarz Szpakowskiego przy karnych jak w fifie 08...Tego nie da się oglądać.. ale masz :)
http://sport.tvp.pl/20635323/copa-america-2015-argentyna-kolumbia-skrot
0
w 2016 przypada 100 lat od pierwszego Copa America :)
0
Już się nie moge doczekać czerwca w przyszłym roku..
Wieczorami Euro 2016, a nocami Copa America :D
27
Messi podczas meczu Argentyny: ''Eh... Gdyby był tu Neymar''
Neymar podczas meczu Brazylii: ''Eh... Gdyby był tu Messi''
0
Komentarz usunięty
6
Ja pie**ole :)
0
Nie moge na to patrzeć
11
Ledwo chodził, a gdzie tu mówić xd
6
Jak ja bym chcial sprzatac kible na Camp Nou!!!!!
0
Burger King płakał...
0
Oby! :)
2
Jego było mi najbardziej wczoraj szkoda...
2
Mówił że nie zetnie :)
0
i te miny Ronaldo xDD
4
Marzenie milionów :o
0
Dokładnie Nyskaaa, wszystko będzie w necie :)
0
Jak Ney będzie się rozwijał w takim tempie to zgarnie kilka takich piłeczek :D
2
Zupełnie o tym zapomniałem, kto za takie rzeczy został zdegradowany xD
4
Według kibiców Juve, skandalem było doliczenie TYLKO 5 minut!
oczywiście klasyk: ''mecz wydrukowany''
1
Dzięki mistrzu!
3
serio? ileż można....
1
Nie przegramy tego! Nie z taką drużyną! Nie z takim trio! Nie z takim Messim! VEB!
3
A w TVP2 w ''Pytanie na śniadanie'' - Barcelona zmierzy się z Juwentusem. juWentusem? xD
0
Jest tak jak myslalem... Nie moge spac! -.- do 20 bedzie sie strasznie ciągnąć :/
0
Jeszcze Pirlo :)
0
Skąd wiesz :v to by tłumaczyło dlaczego CR7 tak sie załamał xDDD