0

Piszesz to samo co poprzednicy, po co?

0

Grać mogłby dopiero od Stycznia? :)

0

ok, dzieki :)

0

Wróciłem dopiero do domu, wiec nie jestem w temacie..

Turan u nas? już pewne?

5

komentarz Szpakowskiego przy karnych jak w fifie 08...Tego nie da się oglądać.. ale masz :)

http://sport.tvp.pl/20635323/copa-america-2015-argentyna-kolumbia-skrot

0

w 2016 przypada 100 lat od pierwszego Copa America :)

0

Już się nie moge doczekać czerwca w przyszłym roku..

Wieczorami Euro 2016, a nocami Copa America :D

27

Messi podczas meczu Argentyny: ''Eh... Gdyby był tu Neymar''

Neymar podczas meczu Brazylii: ''Eh... Gdyby był tu Messi''

0

Komentarz usunięty

6

Ja pie**ole :)

0

Nie moge na to patrzeć

11

Ledwo chodził, a gdzie tu mówić xd

6

Jak ja bym chcial sprzatac kible na Camp Nou!!!!!

0

Burger King płakał...

0

Oby! :)

2

Jego było mi najbardziej wczoraj szkoda...

2

Mówił że nie zetnie :)

0

i te miny Ronaldo xDD

4

Marzenie milionów :o

0

Dokładnie Nyskaaa, wszystko będzie w necie :)

0

Jak Ney będzie się rozwijał w takim tempie to zgarnie kilka takich piłeczek :D

2

Zupełnie o tym zapomniałem, kto za takie rzeczy został zdegradowany xD

4

Według kibiców Juve, skandalem było doliczenie TYLKO 5 minut!

oczywiście klasyk: ''mecz wydrukowany''

1

Dzięki mistrzu!

3

serio? ileż można....

1

Nie przegramy tego! Nie z taką drużyną! Nie z takim trio! Nie z takim Messim! VEB!

3

A w TVP2 w ''Pytanie na śniadanie'' - Barcelona zmierzy się z Juwentusem. juWentusem? xD

0

Jest tak jak myslalem... Nie moge spac! -.- do 20 bedzie sie strasznie ciągnąć :/

0

Jeszcze Pirlo :)

0

Skąd wiesz :v to by tłumaczyło dlaczego CR7 tak sie załamał xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?