Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Messi nawet prowokuje w niesamowity sposób :D
0
że co?
0
No niezle..
0
Mama fryzjerka ziomek >.
0
Tak było idealnie :D
http://a.espncdn.com/combiner/i/?img=/media/motion/ESPNi/2015/0506/int_150506_Sights_and_sounds_Messi_magic_at_the_Camp_Nou/int_150506_Sights_and_sounds_Messi_magic_at_the_Camp_Nou.jpg
1
Messi znów obciął włosy... a takie fajne miał pod koniec sezonu :/
3
Jak ja uwielbiam patrzeć na prowadzenie piłki przez Messiego :D
4
https://instagram.com/p/5ufF_EAqR3/
Tu jest :p
0
Świetna wiadomość, już sie stęskniłem za Leo :D
3
Raczej mu chodzi o to że przed meczem był multum fanów którzy wierzyli w zwycięstwo.. teraz nagle Ci ''fani'' mają polewkę z Polskiej piłki.
2
Za rok może... albo dwa... trzy... albo NIGDY k***a!
3
Zawsze w LaLiga zajmują wysoką lokate :D
1
Może dlatego że odpowiedz jest logiczna.
0
To co za łosie będą teraz komentować mecze? -.-
0
3:1 :v Chciałeś to masz wiecej :D
0
Wiec nie ma co o nich pisać.. Byli, są, i będą :D
2
Ja nie oglądam po zmianie przepisów i tych żałosnych silniczkow :x
3
Przeciez na serio nie napisał
1
Serio taki głupi jesteś czy tylko udajesz?
1
Kogo Ty porównujesz :D
0
kurde... tak blisko :x
0
Jak wygrali?
0
Rooney 1:0
0
Blokujcie to
0
Iniesta magik :D
0
Piłkarze od tyłu wyglądają jakby grali bez getrów :D
0
Jak wszędzie, Barca i Real a za nimi przepaść
2
Świetne są te filmiki :D
0
Iniesta z Alex :v
http://leonelsmessi.tumblr.com/post/124744268179/alex-morgan-and-andres-iniesta-meeting-each-other
0
Nie byłbym taki pewien tego :D