8

Messi nawet prowokuje w niesamowity sposób :D

0

że co?

0

No niezle..

0

Mama fryzjerka ziomek >.

1

Messi znów obciął włosy... a takie fajne miał pod koniec sezonu :/

3

Jak ja uwielbiam patrzeć na prowadzenie piłki przez Messiego :D

4

0

Świetna wiadomość, już sie stęskniłem za Leo :D

3

Raczej mu chodzi o to że przed meczem był multum fanów którzy wierzyli w zwycięstwo.. teraz nagle Ci ''fani'' mają polewkę z Polskiej piłki.

2

Za rok może... albo dwa... trzy... albo NIGDY k***a!

3

Zawsze w LaLiga zajmują wysoką lokate :D

1

Może dlatego że odpowiedz jest logiczna.

0

To co za łosie będą teraz komentować mecze? -.-

0

3:1 :v Chciałeś to masz wiecej :D

0

Wiec nie ma co o nich pisać.. Byli, są, i będą :D

2

Ja nie oglądam po zmianie przepisów i tych żałosnych silniczkow :x

3

Przeciez na serio nie napisał

1

Serio taki głupi jesteś czy tylko udajesz?

1

Kogo Ty porównujesz :D

0

kurde... tak blisko :x

0

Jak wygrali?

0

Rooney 1:0

0

Blokujcie to

0

Iniesta magik :D

0

Piłkarze od tyłu wyglądają jakby grali bez getrów :D

0

Jak wszędzie, Barca i Real a za nimi przepaść

2

Świetne są te filmiki :D

0

Nie byłbym taki pewien tego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?