Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skoro sami administratorzy tej zacnej strony piszą ''sędzia zabiera lidera'' to nic dziwnego że Tacy hipokryci tam są :p
0
Ostatecznie: Iniesta-Neymar- Suarez
1
Od początku sezonu tak grają w każdym meczu..
0
Trzeba przyznać że Celta ma świetny zespół i w tym sezonie mogą wiele osiągnąć :)
0
wyp**rdalaj
0
I nie wracaj KIBICU
1
Pique - Dziękujemy :)
6
Az taki Explorer?
0
Wcześniej Barca z Atletico musiała grać, więc nie mogą mieć po 37 zwycięstw :)
0
Nie ma pomysłu jak zawsze podczas meczu z autobusem
7
Zawsze to samo :) Słuchawki na uszy i ciary na całym ciele :D
1
Współczuje...
0
Szpakowski podczas meczu Argentyna vs Iran? :D
0
Brawo Barca!!! Świetny mecz! Mamy lidera i Calderon za sobą.
1
Mamy Bayer L. hahaha najs :p
1
FC Barcelona, Bayer Leverkusen ,Dinamo Kiev, AA Gent - w grupie A :D
12
Chyba inny mecz oglądałeś
1
Chyba łysy z UEFA :D
1
Eleven
0
Ale piękna akcja
1
Komentowali słynna Manite z tego co pamietam :3
0
Lallana znowu kontuzjowany... >.<
2
tak, własnie leci mecz La Ligi z Polskim komentarzem.
1
Strona Realu nie działa! :ccc
0
Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!!!
0
no co jest ku*wa
9
''Gareth Bejl jest w tym meczu kompletnie nie jest sobą'' xD
9
ahahaahahhahahahahh xD
0
Nie dość uspokojone podanie do Jamesa!
0
uffff..... :D