1

Skoro sami administratorzy tej zacnej strony piszą ''sędzia zabiera lidera'' to nic dziwnego że Tacy hipokryci tam są :p

0

Ostatecznie: Iniesta-Neymar- Suarez

1

Od początku sezonu tak grają w każdym meczu..

0

Trzeba przyznać że Celta ma świetny zespół i w tym sezonie mogą wiele osiągnąć :)

0

wyp**rdalaj

0

I nie wracaj KIBICU

1

Pique - Dziękujemy :)

6

Az taki Explorer?

0

Wcześniej Barca z Atletico musiała grać, więc nie mogą mieć po 37 zwycięstw :)

0

Nie ma pomysłu jak zawsze podczas meczu z autobusem

7



Zawsze to samo :) Słuchawki na uszy i ciary na całym ciele :D

1

Współczuje...

0

Szpakowski podczas meczu Argentyna vs Iran? :D

0

Brawo Barca!!! Świetny mecz! Mamy lidera i Calderon za sobą.

1

Mamy Bayer L. hahaha najs :p

1

FC Barcelona, Bayer Leverkusen ,Dinamo Kiev, AA Gent - w grupie A :D

12

Chyba inny mecz oglądałeś

1

Chyba łysy z UEFA :D

1

Eleven

0

Ale piękna akcja

1

Komentowali słynna Manite z tego co pamietam :3

0

Lallana znowu kontuzjowany... >.<

2

tak, własnie leci mecz La Ligi z Polskim komentarzem.

1

Strona Realu nie działa! :ccc

0

Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!!!

0

no co jest ku*wa

9

''Gareth Bejl jest w tym meczu kompletnie nie jest sobą'' xD

9

ahahaahahhahahahahh xD

0

Nie dość uspokojone podanie do Jamesa!

0

uffff..... :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?