Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ochydnie wygląda ten srebrny Munir przy złotych kartach :D
0
Te krzyki na początku pasują mi do Suareza :D
30
To pewnie bez zakazu transferowego się nie obejdzie..
0
na rozluznienie :p
0
1/5 bo się skraca :/
0
Ciężko by miał ktoś forme, gdy drużyna przegrywa mecz za meczem
1
Pedro powiedział swoim kolegom, że popełnił błąd, gdy odszedł do Chelsea w lecie z FC Barcelony. Kanaryjczyk, chce wrócić do Blaugrany. [Fichajes.com]
Co sądzicie? :)
0
https://pl.wikipedia.org/wiki/El_Cl%C3%A1sico
Tu są jakieś :)
0
Jaką stronę? :)
2
Oni nigdy się nie znudzą
0
Co mówili?
0
Już chyba za darmo w necie nie ma :p
0
Kibice to sami siebie przeszli
0
Coś powiedział do sędziego
1
Nawet w starych PES'ach sędzia nie kończył gdy piłka była w polu karnym >.
4
Myślałem że w 14 minucie będzie wielka wrzawa, a tu ledwo co słychać było.. widać że pikniki siedzą na meczu.
0
Nie ma co opisywać..
1
Mourinho za długo to już nie posiedzi za sterami Chelsea
0
Może w końcu zamknął by usta niedowiarkom którzy uważają że w BPL nie dałby rady :) Wole jednak go na Camp Nou, i niech tak zostanie jak najdłużeeeej :)
5
Może nie mieli pomysłu bo Real grał dobrze w defensywie?
0
Wielki ''-'' za brak tej typowej muzyczki z LE
2
Skoro go nie chcą w pierwszej 11-tce to chyba nie za bardzo :D
5
Kibice oczekują ławki dla CR7, stracili cierpliwość do machania łapkami, marnowania okazji, fatalnych wolnych itp.. ogółem ''Real gra zle przez Ronaldo, bez niego byłoby lepiej"
5
Musi wygrać! :)
0
Życze im jak najlepiej :)
0
Brawo Legia! a Liverpool jak grał, tak gra padake.
17
Sam jesteś fatalny! ;/
3
Co to za czasy... Na rm.pl większy hejt na Ronaldo niż tutaj :p
0
Barcelona też wiele by na tym straciła. Widać to na przykładzie Celticu który po degradacji Rangers'ów walczy sam ze sobą o lige :)
3
Co za mecz w Leverkusen.. 4:4