0

Ochydnie wygląda ten srebrny Munir przy złotych kartach :D

0

Te krzyki na początku pasują mi do Suareza :D

30

To pewnie bez zakazu transferowego się nie obejdzie..

0



na rozluznienie :p

0

1/5 bo się skraca :/

0

Ciężko by miał ktoś forme, gdy drużyna przegrywa mecz za meczem

1

Pedro powiedział swoim kolegom, że popełnił błąd, gdy odszedł do Chelsea w lecie z FC Barcelony. Kanaryjczyk, chce wrócić do Blaugrany. [Fichajes.com]


Co sądzicie? :)

0

0

Jaką stronę? :)

2

Oni nigdy się nie znudzą

0

Co mówili?

0

Już chyba za darmo w necie nie ma :p

0

Kibice to sami siebie przeszli

0

Coś powiedział do sędziego

1

Nawet w starych PES'ach sędzia nie kończył gdy piłka była w polu karnym >.

4

Myślałem że w 14 minucie będzie wielka wrzawa, a tu ledwo co słychać było.. widać że pikniki siedzą na meczu.

0

Nie ma co opisywać..

1

Mourinho za długo to już nie posiedzi za sterami Chelsea

0

Może w końcu zamknął by usta niedowiarkom którzy uważają że w BPL nie dałby rady :) Wole jednak go na Camp Nou, i niech tak zostanie jak najdłużeeeej :)

5

Może nie mieli pomysłu bo Real grał dobrze w defensywie?

0

Wielki ''-'' za brak tej typowej muzyczki z LE

2

Skoro go nie chcą w pierwszej 11-tce to chyba nie za bardzo :D

5

Kibice oczekują ławki dla CR7, stracili cierpliwość do machania łapkami, marnowania okazji, fatalnych wolnych itp.. ogółem ''Real gra zle przez Ronaldo, bez niego byłoby lepiej"

5

Musi wygrać! :)

0

Życze im jak najlepiej :)

0

Brawo Legia! a Liverpool jak grał, tak gra padake.

17

Sam jesteś fatalny! ;/

3

Co to za czasy... Na rm.pl większy hejt na Ronaldo niż tutaj :p

0

Barcelona też wiele by na tym straciła. Widać to na przykładzie Celticu który po degradacji Rangers'ów walczy sam ze sobą o lige :)

3

Co za mecz w Leverkusen.. 4:4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?