0

hahaha zawsze z nich miałem bekę.

0

No mogłem się w sumie tego spodziewać :D

0

Kto tyle dawał? :)

4

Tak, w polu karnym też się wywraca ponieważ ból jest tak silny że nie jest w stanie utrzymać się na nogach.. :/

14

Fani Sevilli podczas meczu Ligi Mistrzów z Juventusem (1-0) śpiewali "Once Krychowiak, queremos once Krychowiak" - tłum: " Chcemy jedenastu Krychowiaków"

1

Ten gol Leo z wolnego jest z meczu ligowego (2:2) a komentarz z meczu o SH (2:1) . Ale ładnie to zgrałeś i można się nie skapnąć :p

2

Śmiejecie się z płaczu na rm.pl a teraz sami robicie to samo...

0

Nie ma tego meczyku :/

0

Na coś takiego trzeba jeszcze poczekać :)

1

Przecież to nie jest Twój obowiązek :) Szacuneczek że chce Ci się szukać tych statystyk bo fajnie się spogląda na to.

0

A ja chce oglądać Barcelonę która niszczy United w kolejnej rundzie :)

0

Szkoda tego pojedynku z Apoelem.. wiele nie brakowało wtedy do awansu

1

Właśnie wróciłem z treningu i lecę pod prysznic ^^ :p

0



Ten śmiech Suareza

0

Ja oglądam United :)

3

Mam nadzieje że jednak nic z tego transferu nie wyjdzie..

1

Ronaldo lubiłem za ten jego drybling, potrafił wkręcić obrońce w ziemie... w sumie jedynym poważnym argumentem dla mnie było to że było o nim głośno w TV :) Miałem 8 lat więc łykałem wszystko

1

Dyktando z Polaka :v

5

Pomyśleć że w 2006 roku moim ulubionym piłkarzem był... Cristiano Ronaldo XD ;-;

1

Już nawet Getafe im strzela ;-;

1

Gdyby Legia wygrała w pierwszym meczu 5:1 a nie 4:1 to przeszłaby dalej

0

Jeśli chodzi o ten sezon to mają racje. Statystyki nie kłamią :) I tak wiadomo które TRIO na koniec sezonu bedzie mieć najlepsze staty :p

1

Niesamowita kara finansowa, portfel płacze

1

nie :)

0

''Dobrze że Ronaldo nie grał i nie strzelił 5-ciu goli... Chłopak by się chyba załamał"

1

Real juz sam siebie eliminuje

4

Polska...

0

Bo graliśmy z Romą w Pucharze Gampera przed sezonem, a wtedy miał 'długie' :)


Chyba że o coś innego Ci chodzi to sorki :)

1

Nie grali na PlayStation

0

A złota piłka 11 stycznia :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?