Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahaha zawsze z nich miałem bekę.
0
No mogłem się w sumie tego spodziewać :D
0
Kto tyle dawał? :)
4
Tak, w polu karnym też się wywraca ponieważ ból jest tak silny że nie jest w stanie utrzymać się na nogach.. :/
14
Fani Sevilli podczas meczu Ligi Mistrzów z Juventusem (1-0) śpiewali "Once Krychowiak, queremos once Krychowiak" - tłum: " Chcemy jedenastu Krychowiaków"
1
Ten gol Leo z wolnego jest z meczu ligowego (2:2) a komentarz z meczu o SH (2:1) . Ale ładnie to zgrałeś i można się nie skapnąć :p
2
Śmiejecie się z płaczu na rm.pl a teraz sami robicie to samo...
0
Nie ma tego meczyku :/
0
Na coś takiego trzeba jeszcze poczekać :)
1
Przecież to nie jest Twój obowiązek :) Szacuneczek że chce Ci się szukać tych statystyk bo fajnie się spogląda na to.
0
A ja chce oglądać Barcelonę która niszczy United w kolejnej rundzie :)
0
Szkoda tego pojedynku z Apoelem.. wiele nie brakowało wtedy do awansu
1
Właśnie wróciłem z treningu i lecę pod prysznic ^^ :p
0
Ten śmiech Suareza
0
Ja oglądam United :)
3
Mam nadzieje że jednak nic z tego transferu nie wyjdzie..
1
Ronaldo lubiłem za ten jego drybling, potrafił wkręcić obrońce w ziemie... w sumie jedynym poważnym argumentem dla mnie było to że było o nim głośno w TV :) Miałem 8 lat więc łykałem wszystko
1
Dyktando z Polaka :v
5
Pomyśleć że w 2006 roku moim ulubionym piłkarzem był... Cristiano Ronaldo XD ;-;
1
Już nawet Getafe im strzela ;-;
1
Gdyby Legia wygrała w pierwszym meczu 5:1 a nie 4:1 to przeszłaby dalej
0
Jeśli chodzi o ten sezon to mają racje. Statystyki nie kłamią :) I tak wiadomo które TRIO na koniec sezonu bedzie mieć najlepsze staty :p
1
Niesamowita kara finansowa, portfel płacze
1
nie :)
0
''Dobrze że Ronaldo nie grał i nie strzelił 5-ciu goli... Chłopak by się chyba załamał"
1
Real juz sam siebie eliminuje
4
Polska...
0
Bo graliśmy z Romą w Pucharze Gampera przed sezonem, a wtedy miał 'długie' :)
Chyba że o coś innego Ci chodzi to sorki :)
1
Nie grali na PlayStation
0
A złota piłka 11 stycznia :v