Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A realu czasem nie 656?
3
Jeśli Suarez miałby dostać 12 spotkań zawieszenia to Pau Lopez powinien odpoczywać na trybunach do końca sezonu ;) Nie mówie już o Diopie który sra na matkę Suareza : )
1
to "puł" napisałeś specjalnie tak?
0
Raczej nic miłego :p
2
w Poniedziałek :p
1
Właśnie też na to zwróciłem przed chwilą uwagę. Ciekawe co tam krzyczał :p
4
Iniesta co dzisiaj gra... magia w czystej postaci
0
klasyczna zagadka :D
0
No pewnie... te filmy które potwierdzają rasistowskie zachowanie kibiców są też z innych meczów ; )
0
Alen... niesamowity talent! Będzie z niego crack! ; )
11
Wesołych Świąt :)
6
Trzymaj się! Wrócisz silniejszy jak Barcelona z Anoeta!
1
Na takiej samej jak twierdzenie że Zidane może sobie nie poradzić ;)
0
Jeszcze zatęsknisz za Benitezem jak Real zacznie wszystko wygrywać
0
Aż teraz szkoda że Real wczoraj nie wygrał
5
Tylko mi się zrobiło jakoś smutno? Szkoda Bekaniteza, zrobił dla nas ile mógł. Powodzenia Mistrzu!
1
Zainstaluj nieco starszą wersje ;)
4
Twoja stronka? ;)
15
ahh ten Kun ;) Niegdyś marzenie legendy, użytkownika MikiMessi2001 ; )
1
Pes 13 z jakimś porządnym Patch'em na sezon 15/16 i można pykać w nieskończoność :v
0
Chętnie bym obejrzał takie mecze :)
0
Ja lubie praktycznie wszystkich z C+. Pełka jest świetny, widać że kocha piłkę, po takich przejściach komentuje z taką pasją.. ;)
0
Ten Pan rzeczywiście jest dobry, też go lubie ;)
2
"Robi Kini" ;p
8
Kapitalny komentator, zawsze jak to oglądam mam ciary.. ahh
0
Ten z Orłem zdecydowanie lepszy ;)
0
Dzięki niemu zakochałem się w piłce nożnej, więc dam mu spokój ;p
22
Dzisiaj oglądałem mecz Stoke vs ManUtd z moim kuzynem. Pod koniec meczu chciałem powiedzieć "wez teraz postaw się na miejscu fanów United... ciągle przegrywać..." na szczęście ugryzłem się w język, gdy przypomniało mi się że kuzyn jest za Chelsea XD
0
Chyba wie lepiej co by zrobił ;p
16
Z Neymarem i Alvesem by było pewnie zabawnie :p