1

A realu czasem nie 656?

3

Jeśli Suarez miałby dostać 12 spotkań zawieszenia to Pau Lopez powinien odpoczywać na trybunach do końca sezonu ;) Nie mówie już o Diopie który sra na matkę Suareza : )

1

to "puł" napisałeś specjalnie tak?

0

Raczej nic miłego :p

2

w Poniedziałek :p

1

Właśnie też na to zwróciłem przed chwilą uwagę. Ciekawe co tam krzyczał :p

4

Iniesta co dzisiaj gra... magia w czystej postaci

0

klasyczna zagadka :D

0

No pewnie... te filmy które potwierdzają rasistowskie zachowanie kibiców są też z innych meczów ; )

0

Alen... niesamowity talent! Będzie z niego crack! ; )

11

Wesołych Świąt :)

6

Trzymaj się! Wrócisz silniejszy jak Barcelona z Anoeta!

1

Na takiej samej jak twierdzenie że Zidane może sobie nie poradzić ;)

0

Jeszcze zatęsknisz za Benitezem jak Real zacznie wszystko wygrywać

0

Aż teraz szkoda że Real wczoraj nie wygrał

5

Tylko mi się zrobiło jakoś smutno? Szkoda Bekaniteza, zrobił dla nas ile mógł. Powodzenia Mistrzu!

1

Zainstaluj nieco starszą wersje ;)

4

Twoja stronka? ;)

15

ahh ten Kun ;) Niegdyś marzenie legendy, użytkownika MikiMessi2001 ; )

1

Pes 13 z jakimś porządnym Patch'em na sezon 15/16 i można pykać w nieskończoność :v

0

Chętnie bym obejrzał takie mecze :)

0

Ja lubie praktycznie wszystkich z C+. Pełka jest świetny, widać że kocha piłkę, po takich przejściach komentuje z taką pasją.. ;)

0

Ten Pan rzeczywiście jest dobry, też go lubie ;)

2

"Robi Kini" ;p

8




Kapitalny komentator, zawsze jak to oglądam mam ciary.. ahh

0

Ten z Orłem zdecydowanie lepszy ;)

0

Dzięki niemu zakochałem się w piłce nożnej, więc dam mu spokój ;p

22

Dzisiaj oglądałem mecz Stoke vs ManUtd z moim kuzynem. Pod koniec meczu chciałem powiedzieć "wez teraz postaw się na miejscu fanów United... ciągle przegrywać..." na szczęście ugryzłem się w język, gdy przypomniało mi się że kuzyn jest za Chelsea XD

0

Chyba wie lepiej co by zrobił ;p

16

Z Neymarem i Alvesem by było pewnie zabawnie :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?