1

To Arsenal prowadził grę bez piłki?

4

Arsenal prowadził grę w pierwszej połowie? Widziałeś posiadanie piłki po 45 minutach? ;)

0

Oglądam tam mecze na premium od 3 lat i nigdy nie miałem problemów ;>

3

Możesz użyć cheat engine

21

Uwielbiam tego człowieka :D

0

City i Atletico grają w środę a nie jutro ;)

0

Jeśli Real zajmie trzecie miejsce w lidze to będzie losowany z trzeciego koszyka w nastepnej LM?

2

Ja nie pamiętam jak się nazywał.. Występowała zawsze cała rodzina, każdy wybierał nagrodę jaką chciał i musiał zrobić jakieś zadanie. Jeżeli udało mu się to dostawał tą nagrodę ;D

0

Przecież Messi od początku roku gra fenomenalnie...

1

1




a tutaj od 0:09 Messi ;p

0

o tak! masz rację ;)

34

Ivan jest strasznie niedoceniany, a w każdym meczu w jakim gra oddaje całe serducho ;)

39

Neymar gra świetnie więc mała liczba goli nie jest problemem ;)

16

Gdybym powiedział co myśle o takim komentarzu to poszedłbym do więzienia >.<

0

Zrobił Suareza ^^ !

0

Leo strzał niczym Suarez :p

0

Precz z Tobą ;)

0

Już jutro PSG vs Chelsea, jak typujecie? :)

0

Nie idzie ;)

1

Nie jesteś sam ;p

3

O Suarezie mowa ;)

23

Neymar: "Ćwiczyliśmy nad tym karnym od dawna. Ta asysta była dla mnie, ale Grubasek był bliżej i to on strzelił(śmiech)."

Czyli jednak zagranie do Neymara ;-;

1

On podobno podzielił to na kilka kuponów

0

Wiadomo jak obstawiał? :)

7

Przy okazji dla leniwych :3



1

Messi strzelając karnego miałby w końcu 300 goli w lidze. Wybrał jednak hat-trick przyjaciela z ataku! :)

2

Messi i ten karny pozamiatał! Ta sytuacja przejdzie do historii! Ciary... Brawo Panowie!

0

Też tak kombinuje z rożnymi ;p

0

02/17/2016

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?