Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To Arsenal prowadził grę bez piłki?
4
Arsenal prowadził grę w pierwszej połowie? Widziałeś posiadanie piłki po 45 minutach? ;)
0
Oglądam tam mecze na premium od 3 lat i nigdy nie miałem problemów ;>
3
Możesz użyć cheat engine
21
Uwielbiam tego człowieka :D
0
City i Atletico grają w środę a nie jutro ;)
0
Jeśli Real zajmie trzecie miejsce w lidze to będzie losowany z trzeciego koszyka w nastepnej LM?
2
Ja nie pamiętam jak się nazywał.. Występowała zawsze cała rodzina, każdy wybierał nagrodę jaką chciał i musiał zrobić jakieś zadanie. Jeżeli udało mu się to dostawał tą nagrodę ;D
0
Przecież Messi od początku roku gra fenomenalnie...
1
Zapraszam na wspólne granie w Haxball'a! ;)
http://www.haxball.com/?roomid=~2ef3b07681f77e820c32447fc653555f0de1e9c98f9ebf78e832cc8c611786ffa&pass=1
hasło: fcbarca
1
a tutaj od 0:09 Messi ;p
0
o tak! masz rację ;)
34
Ivan jest strasznie niedoceniany, a w każdym meczu w jakim gra oddaje całe serducho ;)
39
Neymar gra świetnie więc mała liczba goli nie jest problemem ;)
16
Gdybym powiedział co myśle o takim komentarzu to poszedłbym do więzienia >.<
0
Zrobił Suareza ^^ !
0
Leo strzał niczym Suarez :p
0
Precz z Tobą ;)
0
Już jutro PSG vs Chelsea, jak typujecie? :)
0
Nie idzie ;)
1
Nie jesteś sam ;p
3
O Suarezie mowa ;)
23
Neymar: "Ćwiczyliśmy nad tym karnym od dawna. Ta asysta była dla mnie, ale Grubasek był bliżej i to on strzelił(śmiech)."
Czyli jednak zagranie do Neymara ;-;
1
On podobno podzielił to na kilka kuponów
0
Wiadomo jak obstawiał? :)
7
Przy okazji dla leniwych :3
1
Messi strzelając karnego miałby w końcu 300 goli w lidze. Wybrał jednak hat-trick przyjaciela z ataku! :)
2
Messi i ten karny pozamiatał! Ta sytuacja przejdzie do historii! Ciary... Brawo Panowie!
0
Też tak kombinuje z rożnymi ;p
0
02/17/2016