Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Hrolsz" - chyba ;)
0
nie śmieszne :c XD
10
Z Polańskiego jest taki Polak, jak ze mnie madritista
2
Do końca ligi:
Wyjazdy: Real Sociedad, Deportivo, Betis, Granada
Dom: Valencia, Gijon, Espanyol
By Atletico wygrało, musielibyśmy przegrać 2 mecze i np 1 zremisować.
By Real wygrał, musielibyśmy przegrać 3 mecze, + Atletico zgubić punkty
Mistrzostwo jest pewne, nie ma innej opcji ;)
0
A 1:3 w 12/13?
0
39
0
Całe szczęście że sytuacja w tabeli wygląda jak wygląda!
1
Dokładnie! Futbolhd mi dzisiaj zaimponowało
0
Suarez nie zagra na Anoeta za kartki
0
Tak słabej Barcelony to ja już dawno nie widziałem
0
Znając życie? XD Nie przegrali od Pazdziernika XD
5
Po meczu z takimi, a nie przed ;v
0
Gdybym miał w okolicy jakiś bar który transmituje meczyk, to bym też tak zrobił ;)
0
Pewnie będzie cieło
3
Fajnie by było, najlepiej jeszcze FCB 0:2 Real do przerwy :v A pózniej remontada :D
0
hahahhhaah serio? XD
0
aa ok. Myślałem że chodzi Ci o nowe tło ;)
1
https://www.facebook.com/barcafansclub/posts/1139720902717637
Ile wam wyszło za pierwszym razem? Mi: 3:2 ;)
0
Co Ci się w niej nie podoba?
1
XD
0
Ja nigdy nie narzekałem. Przycinało mi może 3-4 razy w ciągu meczu. Ale to zależy też od neta ;)
1
Tak jak od kilku lat, na futbolhd :p
0
"Zidane: Rewanż za 0:4? Moi zawodnicy wiedzą, co się stało" - to jest to dzisiejsze Prima Aprilis? :v
0
Dokładnie tak jak Ty ;)
0
"W FIFIE 15 tryb kariery tylko przez internet można, tak? Więc pytanie do Was co muszę zrobić żeby zacząć tą karierę bo każą mi zakładać gdzieś konta itp, nic nie ogarniam bo jestem zupełnie nie w temacie."
5
https://www.facebook.com/FootrollOfficial/videos/1520480621579279/
Ta wersja też była świetna xD
1
Już tylko 3 dni :p
1
Komentarz usunięty
6
A to nie było wtedy na sportklub?
0
"spośród 6 najlepszych lig w Europie"
A co do punktów to rzeczywiście :D