Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
W pewnym momencie do zespołu dołącza Sergio Ramos, ostatni zawodnik, który wyszedł z szatni i przekazuje drużynie zdecydowanie inne uwagi, niż Cristiano: „Spokojnie, spokojnie, bez pośpiechu, bez pośpiechu. (Bramki) przyjdą, ku*wa!”. Następnie możemy usłyszeć Pepego: „Strzelimy gola, strzelimy na pewno” i ponownie Ramosa: „Spokojnie, bez pośpiechu panowie, mamy to, (bramki) przyjdą”. Optymizm stoperów podziela Jesé, który twierdzi: „Jak strzelimy jedną, to się zesrają”. Na koniec Pepe prosi o „ruch, ruch, z przodu więcej ruchu”. Ostatnie ujęcie to ponownie słowa kapitana: „Dawać, dawać! I nie popędzajmy, ku*wa!”
I coś im nie pykło :v
5
Ważne że się potrafisz przyznać ;v
4
Fotka Madrytu po meczu z Wolfsburgiem!
https://pbs.twimg.com/media/CfY0WVRWEAAbcl6.jpg
30
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlt1/v/t1.0-9/12974425_1605488029775211_6948067180816809316_n.jpg?oh=1be6e4d54edaa5107230cb9f68571474&oe=5777CCB2
0
a potem się obudzisz
10
Czekam na jakiś tweet od Gutiego
0
Twoja kasa, Twoja decyzja :v
0
http://www.sopcast.org/download/win.html
0
Sopcast! Tylko Sopcast stary ;)
1
Ja tam zawsze w derbach byłem za Rangers :p
1
Nie widzisz nadziei, ale masz nadzieje
0
"Szkoda strzępić ryja"... :P
0
Jakaś kultura jednak obowiązuje ;v
1
ba, Wolski i Węgrzyn dzisiaj przeszli samych siebie..
0
Ale po co obrażasz? ;-;
2
Co lepsze, Barca za Lucho z Atletico tylko wygrywa :p
1
Ciekawe czy Atletico na Calderon też będzie opóźniać grę od pierwszych minut :v
0
Po 10 minutach na realmadryt.pl dostałem oczopląsu.
0
XD?
12
Świetna walka naszych w drugiej połowie!!!
0
Akurat z Arsenalem oglądałem w innym języku x.x W sumie dzisiaj to wszystko irytuje :p
0
Rzeczywiście dzisiaj Węgrzyn jest irytujący, ale pamiętam jak w wielu meczach (np Bayern) Lizał naszym dupe.. On chyba komentuje pod tych którzy graja lepiej
3
A nie graliśmy wtedy w senyerze z okazji Dni Katalonii?
0
Komentarz usunięty
0
Wnioskując z miny Ronaldo, to był mu wstyd za swoich "kibiców"
Edit: Koledzy mają racje
3
Komentarz usunięty
6
a ten link to co? XD i co to za filmy xxx tam masz?
0
Bergara czerwo, jeden mniej na nas ;)
0
Już wiem, Mascherano z Eibar ;)
0
Wyleciało mi z głowy, kto złapał czerwo?