22

W pewnym momencie do zespołu dołącza Sergio Ramos, ostatni zawodnik, który wyszedł z szatni i przekazuje drużynie zdecydowanie inne uwagi, niż Cristiano: „Spokojnie, spokojnie, bez pośpiechu, bez pośpiechu. (Bramki) przyjdą, ku*wa!”. Następnie możemy usłyszeć Pepego: „Strzelimy gola, strzelimy na pewno” i ponownie Ramosa: „Spokojnie, bez pośpiechu panowie, mamy to, (bramki) przyjdą”. Optymizm stoperów podziela Jesé, który twierdzi: „Jak strzelimy jedną, to się zesrają”. Na koniec Pepe prosi o „ruch, ruch, z przodu więcej ruchu”. Ostatnie ujęcie to ponownie słowa kapitana: „Dawać, dawać! I nie popędzajmy, ku*wa!”


I coś im nie pykło :v

5

Ważne że się potrafisz przyznać ;v

4

Fotka Madrytu po meczu z Wolfsburgiem!

https://pbs.twimg.com/media/CfY0WVRWEAAbcl6.jpg


0

a potem się obudzisz

10

Czekam na jakiś tweet od Gutiego

0

Twoja kasa, Twoja decyzja :v

0

Sopcast! Tylko Sopcast stary ;)

1

Ja tam zawsze w derbach byłem za Rangers :p

1

Nie widzisz nadziei, ale masz nadzieje

0

"Szkoda strzępić ryja"... :P

0

Jakaś kultura jednak obowiązuje ;v

1

ba, Wolski i Węgrzyn dzisiaj przeszli samych siebie..

0

Ale po co obrażasz? ;-;

2

Co lepsze, Barca za Lucho z Atletico tylko wygrywa :p

1

Ciekawe czy Atletico na Calderon też będzie opóźniać grę od pierwszych minut :v

0

Po 10 minutach na realmadryt.pl dostałem oczopląsu.

0

XD?

12

Świetna walka naszych w drugiej połowie!!!

0

Akurat z Arsenalem oglądałem w innym języku x.x W sumie dzisiaj to wszystko irytuje :p

0

Rzeczywiście dzisiaj Węgrzyn jest irytujący, ale pamiętam jak w wielu meczach (np Bayern) Lizał naszym dupe.. On chyba komentuje pod tych którzy graja lepiej

3

A nie graliśmy wtedy w senyerze z okazji Dni Katalonii?

0

Komentarz usunięty

0

Wnioskując z miny Ronaldo, to był mu wstyd za swoich "kibiców"

Edit: Koledzy mają racje

3

Komentarz usunięty

6

a ten link to co? XD i co to za filmy xxx tam masz?

0

Bergara czerwo, jeden mniej na nas ;)

0

Już wiem, Mascherano z Eibar ;)

0

Wyleciało mi z głowy, kto złapał czerwo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?