Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetne! :D
0
Jak długo będzie rósł? Zapytaj kibiców Realu
6
Baloniku mój malutki,
Rośnij duży, okrąglutki.
Balon rośnie, że aż strach,
Przebrał miarę - no i trach!
0
Rzeczywiście, przepraszam :)
7
Przemysław Pełka ;)
0
Przecież Neymar jedzie na zgrupowanie
0
Z poprzedniego sezonu nie ma :)
1
I ten szok gdy sprawdzasz kto trafił dla Realu, i widzisz Ronaldo ( rzut karny )
5
To się nazywa ciekawa liga, a nie jakaś BPL.. :P
0
Zazdrość? Zazdroszczę Douglasowi "grania" w Barcelonie ;) Ciekawi mnie tylko czy Ci Chińczycy łykają to, i myślą że Teixeira pokochał ich klub ;D
2
Rozumiem, chciał porządnie dorobić.. ale takimi gestami to się ośmiesza >.
2
Żałosny typek...
http://www.meczyki.pl/obrazki,39459
1
Nawet gdybyś chciał suba, to bym Ci go teraz nie dał ;) Zrobiłem to dawno temu :P
0
Wie ktoś kiedy Atletico przenosi się na nowy stadion?
10
Tu można sobie zobaczyć jak będzie przebiegała ta renowacja ;)
0
Nie sądziłem że ktoś to rozszyfruje, Tobie się udało :>
Co nie zmienia faktu że do Chelsea nic nie mam
2
Chelsea już prowadzi ;)
0
Po wzroście i biegu wydaje mi się że to Busquets :v
1
Rzut wolny Leo nagrany przez kibiców z różnych ujęć :p
0
"Kibice nazywają graczy najemnikami" - A ja myślałem że grają tam z miłości do białych barw...
3
Porównywanie CR7 i Raula to wielka obraza Gonzaleza
0
Takie studio pod stadionem jest świetne ;p
0
Okej, dzięki wielkie ;)
0
Znacie jakiś najlepszy patch do Pes 2016 na herby stroje itp? :)
22
Ładnie się odwdzięczył białym :p
2
Klopp jest świetny :p
0
https://www.facebook.com/FCBarcelona.FN/videos/679268545548847/
4
Gdyby ktoś chciał obejrzeć skrót w PL ;)
http://uptostream.com/whuwobzusej4
0
U mnie o 10 było słonecznie, a teraz sypie śnieg
1
Skoro mieliśmy większe posiadanie piłki to tak, prowadziliśmy grę XD Bayern kontrował. Co do tego ma wynik? :v