0

Świetne! :D

0

Jak długo będzie rósł? Zapytaj kibiców Realu

6

Baloniku mój malutki,
Rośnij duży, okrąglutki.
Balon rośnie, że aż strach,
Przebrał miarę - no i trach!

0

Rzeczywiście, przepraszam :)

7

Przemysław Pełka ;)

0

Przecież Neymar jedzie na zgrupowanie

0

Z poprzedniego sezonu nie ma :)

1

I ten szok gdy sprawdzasz kto trafił dla Realu, i widzisz Ronaldo ( rzut karny )

5

To się nazywa ciekawa liga, a nie jakaś BPL.. :P

0

Zazdrość? Zazdroszczę Douglasowi "grania" w Barcelonie ;) Ciekawi mnie tylko czy Ci Chińczycy łykają to, i myślą że Teixeira pokochał ich klub ;D

2

Rozumiem, chciał porządnie dorobić.. ale takimi gestami to się ośmiesza >.

2

1

Nawet gdybyś chciał suba, to bym Ci go teraz nie dał ;) Zrobiłem to dawno temu :P

0

Wie ktoś kiedy Atletico przenosi się na nowy stadion?

10

Tu można sobie zobaczyć jak będzie przebiegała ta renowacja ;)




0

Nie sądziłem że ktoś to rozszyfruje, Tobie się udało :>

Co nie zmienia faktu że do Chelsea nic nie mam

2

Chelsea już prowadzi ;)

0

Po wzroście i biegu wydaje mi się że to Busquets :v

1

Rzut wolny Leo nagrany przez kibiców z różnych ujęć :p


0

"Kibice nazywają graczy najemnikami" - A ja myślałem że grają tam z miłości do białych barw...

3

Porównywanie CR7 i Raula to wielka obraza Gonzaleza

0

Takie studio pod stadionem jest świetne ;p

0

Okej, dzięki wielkie ;)

0

Znacie jakiś najlepszy patch do Pes 2016 na herby stroje itp? :)

22

Ładnie się odwdzięczył białym :p

2

Klopp jest świetny :p

4

Gdyby ktoś chciał obejrzeć skrót w PL ;)


http://uptostream.com/whuwobzusej4

0

U mnie o 10 było słonecznie, a teraz sypie śnieg

1

Skoro mieliśmy większe posiadanie piłki to tak, prowadziliśmy grę XD Bayern kontrował. Co do tego ma wynik? :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?