Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oglądałem ten filmik z 10 razy... ;) Kapitalny!
2
Poprawiłeś mi humor ;p
1
Douglas z asystą drugiego stopnia ;)
2
Jak dla mnie to nie ma opcji by on gdziekolwiek odszedł. Tutaj jest uwielbiany przez kibiców, i tutaj jest szykowany na nowego lidera drużyny. Dobrze o tym wie, i byłby głupcem gdyby odszedł.
1
Jak wie ;-; kradzione :p
1
Tylko żeby nam go nikt nie zabrał.,.
34
Te tłumaczenia.. ;p
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12592430_974718575945290_8793806088604513561_n.jpg?oh=211fa7ca562c6af3b2a3f536d3b0365c&oe=5726363A
0
Suarez i te jego strzały zewnętrzną częścią stopy ;p
0
Ważne kolejne 3pkt na naszym koncie! Brawo
0
Jakoś nie pali mi się do zmian :)
0
Ustawienie Realu za Beniteza było świetne :p
0
Ja nie jestem fanem nowych systemów i używam WIN7. Na laptopie nie mam żadnego antywirusa, i nie mam z tym żadnych problemów. Teraz kupiłem sobie nowy komputer i jak to zawsze jest: "o nowe się bardziej dba". Jak nic ciekawego nie znajdę to zostawię bez :)
0
Jaki najlepiej zainstalować darmowy XD antywirus?
ps: wiem że darmowe są do niczego, ale jednak coś by wypadało mieć :)
4
To jest jakaś masakra...
0
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-39653_Zaledwie-jeden-punkt--Arsenal-0-0-Soton.shtml
Zawsze możesz sprawdzić ;p
4
Fenomenalny mecz!
0
Ja tam nie chce tak skończyć ;)
https://nayabchohan786.files.wordpress.com/2015/02/wpid-http3a2f2f41-media_-tumblr-com2f634dfd4772dce9b931356b9ce64f45ae2ftumblr_nj7qch50sz1rrw7rqo7_1280.png
4
hahahha świetna reklama :p
1
Wyglądał jak Lewandowski :D
0
Tu masz bez koszulki w du...
https://www.instagram.com/p/BBFtULKJNpM/?taken-by=suzycortezoficial
5
Jeśli ktoś się nudzi i chciałby pograć w haxballa to zapraszam!! ;)
http://www.haxball.com/?roomid=~212e5c8b03050d05fb2f151f8756224acfa7af96a5fb66970ca231a73b46c8a5e
1
Ale mam niedosyt po tym meczu.. ;)
0
Od pierwszych minut było widać że Atletico będzie grać ostro. Prowadzimy i gramy w przewadze, dojechać im jeszcze z 3! :p
1
Może nie w pierwszym składzie, ale ogony by pewnie dostawał :)
edit: oczywiście przy korzystnym wyniku :v
1
https://www.youtube.com/user/442oons
Chyba o to chodzi ;)
1
Raczej dyskwalifikacja ;)
21
Niemcy w ostatniej akcji z 1 zawodnikiem za dużo na parkiecie :D Norwegowie złożyli protest. #no niezle :p
0
telewizjada lub futbolhd ;)
0
Dopiero 45 minuta :v Jeszcze mogą wygrać ;) heheheh..
0
O co Ci teraz chodzi? XD