0

Oglądałem ten filmik z 10 razy... ;) Kapitalny!

2

Poprawiłeś mi humor ;p

1

Douglas z asystą drugiego stopnia ;)

2

Jak dla mnie to nie ma opcji by on gdziekolwiek odszedł. Tutaj jest uwielbiany przez kibiców, i tutaj jest szykowany na nowego lidera drużyny. Dobrze o tym wie, i byłby głupcem gdyby odszedł.

1

Jak wie ;-; kradzione :p

1

Tylko żeby nam go nikt nie zabrał.,.

0

Suarez i te jego strzały zewnętrzną częścią stopy ;p

0

Ważne kolejne 3pkt na naszym koncie! Brawo

0

Jakoś nie pali mi się do zmian :)

0

Ustawienie Realu za Beniteza było świetne :p

0

Ja nie jestem fanem nowych systemów i używam WIN7. Na laptopie nie mam żadnego antywirusa, i nie mam z tym żadnych problemów. Teraz kupiłem sobie nowy komputer i jak to zawsze jest: "o nowe się bardziej dba". Jak nic ciekawego nie znajdę to zostawię bez :)

0

Jaki najlepiej zainstalować darmowy XD antywirus?

ps: wiem że darmowe są do niczego, ale jednak coś by wypadało mieć :)

4

To jest jakaś masakra...

4

Fenomenalny mecz!

4

hahahha świetna reklama :p

1

Wyglądał jak Lewandowski :D

0

5

Jeśli ktoś się nudzi i chciałby pograć w haxballa to zapraszam!! ;)


http://www.haxball.com/?roomid=~212e5c8b03050d05fb2f151f8756224acfa7af96a5fb66970ca231a73b46c8a5e

1

Ale mam niedosyt po tym meczu.. ;)

0

Od pierwszych minut było widać że Atletico będzie grać ostro. Prowadzimy i gramy w przewadze, dojechać im jeszcze z 3! :p

1

Może nie w pierwszym składzie, ale ogony by pewnie dostawał :)

edit: oczywiście przy korzystnym wyniku :v

1

https://www.youtube.com/user/442oons


Chyba o to chodzi ;)

1

Raczej dyskwalifikacja ;)

21

Niemcy w ostatniej akcji z 1 zawodnikiem za dużo na parkiecie :D Norwegowie złożyli protest. #no niezle :p

0

telewizjada lub futbolhd ;)

0

Dopiero 45 minuta :v Jeszcze mogą wygrać ;) heheheh..

0

O co Ci teraz chodzi? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?