Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z ManUtd jeszcze 8 :)
4
Arsenal 4 :v
0
Skoro Benek zostaje to co teraz z CR7? :v
0
nagrał, będzie filmik z tego za jakiś czas :p
0
U mnie w reprezentacji Hiszpanii Busquets jako defensywny pomocnik w 5 meczach kwalifikacji do Euro trafił 7 bramek ;-;
1
e tam, ja mam Xaviego jako asystenta w reprezentacji Hiszpanii :p
0
Ja się bawię 3ci sezon w Southampton :v
Najlepiej chyba zacząć od samego zera, największa frajda :D
1
Na jakimś filmie Włodek Markowicz używał tej stronki, i wczoraj mi się o niej przypomniało :D
0
Hahaha! Nie sądziłem że to stoi aż tak w miejscu
2
Co by było gdyby Munir zabrał setkę Ronaldo :o
0
No dokładnie, ale fajnie ze taka stronka jest bo można porównać zmiany na przestrzeni lat :D
3
https://archive.org/ - masz okienko(waybackmachine) w które wpisujesz adres strony, pózniej wybierasz datę :v
45
http://zapodaj.net/5f46d715a1a68.png.html
fcbarca.com dnia 26.11.2002 :D
Podobnie wygląda aktualnie rm.pl ale ciii :v
0
Dokładnie to samo robię :p
4
Najlepszy Polski serial w historii :)
0
No masz rację, troche przesadziłem :p
0
Nie więcej niż 15 pewnie
0
Canal+
0
Ciekawe czy po Manicie dodał takie zdjęcie :v
0
Myślisz że takie głosowanie internetowe coś da?
0
Serio?
0
klasyk :3
5
https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=U32fdkxBdpU
Bramki po POLSKU!!! :)
0
Jeszcze nigdy nie widziałem tak słabego Realu w klasyku jak dzisiaj.
3
Czy tylko ja mam wrażenie że za chwilę się obudzę i ten mecz to tylko piękny sen? :D
0
masz rację, Ronaldo był najgrozniejszy w Realu w drugiej połowie
1
Szkoda że dzisiaj podawać nie porafił :v
1
hahahahhahahahha wygrałeś xdddd
1
No niestety nie ma co porównywać ich do Panów z C+ :)
10
Jak oceniacie komentatorów z Eleven? Jak dla mnie było dobrze :) w sumie to nawet na to nie zwracałem uwagi