0

z ManUtd jeszcze 8 :)

4

Arsenal 4 :v

0

Skoro Benek zostaje to co teraz z CR7? :v

0

nagrał, będzie filmik z tego za jakiś czas :p

0

U mnie w reprezentacji Hiszpanii Busquets jako defensywny pomocnik w 5 meczach kwalifikacji do Euro trafił 7 bramek ;-;

1

e tam, ja mam Xaviego jako asystenta w reprezentacji Hiszpanii :p

0

Ja się bawię 3ci sezon w Southampton :v

Najlepiej chyba zacząć od samego zera, największa frajda :D

1

Na jakimś filmie Włodek Markowicz używał tej stronki, i wczoraj mi się o niej przypomniało :D

0

Hahaha! Nie sądziłem że to stoi aż tak w miejscu

2

Co by było gdyby Munir zabrał setkę Ronaldo :o

0

No dokładnie, ale fajnie ze taka stronka jest bo można porównać zmiany na przestrzeni lat :D

3

https://archive.org/ - masz okienko(waybackmachine) w które wpisujesz adres strony, pózniej wybierasz datę :v

45

http://zapodaj.net/5f46d715a1a68.png.html





fcbarca.com dnia 26.11.2002 :D


Podobnie wygląda aktualnie rm.pl ale ciii :v

0

Dokładnie to samo robię :p

4

Najlepszy Polski serial w historii :)

0

No masz rację, troche przesadziłem :p

0

Nie więcej niż 15 pewnie

0

Canal+

0

Ciekawe czy po Manicie dodał takie zdjęcie :v

0

Myślisz że takie głosowanie internetowe coś da?

0

Serio?

0



klasyk :3

5

https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=U32fdkxBdpU

Bramki po POLSKU!!! :)

0

Jeszcze nigdy nie widziałem tak słabego Realu w klasyku jak dzisiaj.

3

Czy tylko ja mam wrażenie że za chwilę się obudzę i ten mecz to tylko piękny sen? :D

0

masz rację, Ronaldo był najgrozniejszy w Realu w drugiej połowie

1

Szkoda że dzisiaj podawać nie porafił :v

1

hahahahhahahahha wygrałeś xdddd

1

No niestety nie ma co porównywać ich do Panów z C+ :)

10

Jak oceniacie komentatorów z Eleven? Jak dla mnie było dobrze :) w sumie to nawet na to nie zwracałem uwagi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?