1

i to z jaką przewagą :v

W Polsce mega głośno jest o Lewym, ostatnio rzeczywiscie gra świetnie w dodatku awans Polaków na Euro z Lewym jako bohaterem zrobił mu widocznie wielki fejm u Januszy piłki kopanej :D

1

Ta, trzy miesiące... może niech pauzuje przez 3 lata od razu :v

0

raczej Bayern :)

0

Czyli jednak ludzie myślą i duża przewaga Leo nad CR7 :)

1

Tutaj jeszcze jakoś wypadł, ale u GustTavo Limy nie mogłem na niego patrzeć :D

5

I niech tam zostanie do końca sezonu :)

0

Obrona Barcelony to jakiś żart.. już nawet nie śmieszny

0

Co jest z tym Rakiticiem...

0

Zrób jak kolega doradził, jak nie pomoże reinstall Opery to bedziesz musiała przeskanować komputer, bo pewnie jakieś wirusy masz

0

Rozwiń to pytanie :)

0

Kiedy dadzą nam spokój...

12

''Ban transferowy dla Barcelony za obrazliwe treści pod adresem Cristiano Ronaldo w komentarzach na fcbarca.com'' ~ Marca

0

Drugiego takiego jak Ronaldinho już nigdy nie bedzie...

0

Napastnik to nam potrzebny jest bardzo :)

1

Douglas>Bale

5

Juninho i te jego wolne, to było coś ..

0

To przeszywające spojrzenie... :D

0

Za każdym razem niszczy tak samo :D

0

Nie działa komuś czat na Facebooku? :/

0

Na początku nie doczytałem i :'' W związku z licznymi absencjami, Luis Enrique dołączył do grupy graczy Barçy'' :DD

0

Nie zasłużyliśmy? serio?

0

nc+

0

chapeau bas dla twórców tej genialnej strony. Nie da się opisać tego jaka wielka przepaść dzieli fcbarca.com od reszty stron tego typu :)

1

fcbarca.com - XXI wiek pełną gębą :)

12

Żeby tylko jednego miał :p

1

Przecież to jest Alba..

0

Ale lanie dostają :p

0

Ale u siebie, więc powinno być łatwiej

0

Nie spotkałeś się ze zrozumieniem :p

0

Tak czy siak dostanie ZP. Po drugie przed ZP jeszcze pogra i pokaże dlaczego na nią zasługuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?