Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
i to z jaką przewagą :v
W Polsce mega głośno jest o Lewym, ostatnio rzeczywiscie gra świetnie w dodatku awans Polaków na Euro z Lewym jako bohaterem zrobił mu widocznie wielki fejm u Januszy piłki kopanej :D
1
Ta, trzy miesiące... może niech pauzuje przez 3 lata od razu :v
0
raczej Bayern :)
0
Czyli jednak ludzie myślą i duża przewaga Leo nad CR7 :)
1
Tutaj jeszcze jakoś wypadł, ale u GustTavo Limy nie mogłem na niego patrzeć :D
5
I niech tam zostanie do końca sezonu :)
0
Obrona Barcelony to jakiś żart.. już nawet nie śmieszny
0
Co jest z tym Rakiticiem...
0
Zrób jak kolega doradził, jak nie pomoże reinstall Opery to bedziesz musiała przeskanować komputer, bo pewnie jakieś wirusy masz
0
Rozwiń to pytanie :)
0
Kiedy dadzą nam spokój...
12
''Ban transferowy dla Barcelony za obrazliwe treści pod adresem Cristiano Ronaldo w komentarzach na fcbarca.com'' ~ Marca
0
Drugiego takiego jak Ronaldinho już nigdy nie bedzie...
0
Napastnik to nam potrzebny jest bardzo :)
1
Douglas>Bale
5
Juninho i te jego wolne, to było coś ..
0
To przeszywające spojrzenie... :D
0
Za każdym razem niszczy tak samo :D
0
Nie działa komuś czat na Facebooku? :/
0
Na początku nie doczytałem i :'' W związku z licznymi absencjami, Luis Enrique dołączył do grupy graczy Barçy'' :DD
0
Nie zasłużyliśmy? serio?
0
nc+
0
chapeau bas dla twórców tej genialnej strony. Nie da się opisać tego jaka wielka przepaść dzieli fcbarca.com od reszty stron tego typu :)
1
fcbarca.com - XXI wiek pełną gębą :)
12
Żeby tylko jednego miał :p
1
Przecież to jest Alba..
0
Ale lanie dostają :p
0
Ale u siebie, więc powinno być łatwiej
0
Nie spotkałeś się ze zrozumieniem :p
0
Tak czy siak dostanie ZP. Po drugie przed ZP jeszcze pogra i pokaże dlaczego na nią zasługuje :)