0

To Bejl ma szanse z wolnego pewnie

0

No El Jarek........

0

8

El Jarek

0

2

Rozwala ten gościu co takie dzwięki wydajee ''nooo , nooo'' - Jak Gmoch xD

10

Ronaldo nurkuje a Messi nie strzela karnych :D

1

To jest El Jarek?

1

''Dochodzi w polu karnym do ręki!!! Sędzia decyduje że tego nie było!!!!.... jednak było.''

1

Teraz chyba do kogoś gadał w pokoju xDDDD

0

I da REALU kolejne trofea

0

0

Dobrze że ''Boga'' Footboll'u dzisiaj było widać...

1

Perez posmarował

1

http://futbolhd.tv/stream4.php


Na FutbolHD rzeczywiście jest Polski Komentarz!!! I rzeczywiście komentuje jakiś admin :D

0

''Zdobycie hat-tricka w 4 meczach La Ligi z rzędu'' -

0

Zatkało? xD

0

No bez jaj......

0

Ja mam jakiś Francuzów... Przy rożnym dla Bilbao śpiewali z kibicami ''Athletic! Athletic'' ;_;

1

Komentarz usunięty

2

Przypomnij ile ich pomoc wygrała pucharów.

0

Nie musi być po polsku? serio???

0

Teraz Leo zamknie mordy i trafi z wolnego xD

2

Jeszcze lżej trzeba było

0

Właśnie widze że miał przez chwile piłke ;_;

0

Hazard gra?

0

Falcao ulalala

1

Canal +

0

Tabriz mi zepsuje kupon

12

MacManamanalanam hgahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?