Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No Shit Sherlock xD
1
Brawo Celta, zapowiada się kapitalny meczyk :)
0
Celta urywa pkt Realowi i mamy mistrzostwo :)
1
10
Teraz czekamy na bramke Leo :)
Aż wstyd za krytyke na Enrique... zrobił świetną drużyne :D
0
Wszystko jest możliwe :v
0
Niestety masz racje :D XD
2
Smieszne jest to że dla niektórych kibiców realu lepiej jest by:
Barca wygrała 5:0 - bez gola Messiego, niż jakby
Barca przegrała 1:3 - z golem Messiego :O xD
0
A potem będzie płacz po porażkach :)
1
Co za człowiek....
0
Co zrobił? :)
0
Straszne... Co się dzieje z tak Wielkim niegdyś klubem...
22
Zobaczycie ze ta wpadka z Sevilla wyjdzie naszym na dobre :)
Myślę że z Paryża wyjedziemy z dobrym wynikiem, a na Camp Nou tylko udowodnimy kto jest lepszy :)
0
żenujące :)
0
Najważniejsze żeby wygrać chociażby 1:0
0
Widzisz z kim oni graja?
xd
1
Iker to człowiek Barcelony szkolny do tej roli latami, ogl to tez jakaś akcja UEFA ale nie wnikam...
0
Neymar musi dojrzeć jeszcze
0
Dobrze bronił
0
A Messi gdzie? gdyby setki trafiali to by z asyst miał hat tricka :)
0
ja nie mam
0
zalezy jaki wynik
2
Ta Messi w szatni!! a kto asystował? -.-
0
powietszu powietszu
4
''To już teraz! Oglądamy!''
I nagle ciary na całym ciele :o
0
aaa okej :)
1
Więcej niż mecz... Trzeba wierzyć w nich! VEB
0
mi nie :v
0
Gdzie Ty to masz?
0
Postaw na seville :)