0

No Shit Sherlock xD

1

Brawo Celta, zapowiada się kapitalny meczyk :)

0

Celta urywa pkt Realowi i mamy mistrzostwo :)

1

Ciekawe ile wtedy wypił :D

10

Teraz czekamy na bramke Leo :)

Aż wstyd za krytyke na Enrique... zrobił świetną drużyne :D

0

Wszystko jest możliwe :v

0

Niestety masz racje :D XD

2

Smieszne jest to że dla niektórych kibiców realu lepiej jest by:

Barca wygrała 5:0 - bez gola Messiego, niż jakby
Barca przegrała 1:3 - z golem Messiego :O xD

0

A potem będzie płacz po porażkach :)

1

Co za człowiek....

0

Co zrobił? :)

0

Straszne... Co się dzieje z tak Wielkim niegdyś klubem...

22

Zobaczycie ze ta wpadka z Sevilla wyjdzie naszym na dobre :)

Myślę że z Paryża wyjedziemy z dobrym wynikiem, a na Camp Nou tylko udowodnimy kto jest lepszy :)

0

żenujące :)

0

Najważniejsze żeby wygrać chociażby 1:0

0

Widzisz z kim oni graja?
xd

1

Iker to człowiek Barcelony szkolny do tej roli latami, ogl to tez jakaś akcja UEFA ale nie wnikam...

0

Neymar musi dojrzeć jeszcze

0

Dobrze bronił

0

A Messi gdzie? gdyby setki trafiali to by z asyst miał hat tricka :)

0

ja nie mam

0

zalezy jaki wynik

2

Ta Messi w szatni!! a kto asystował? -.-

0

powietszu powietszu

4

''To już teraz! Oglądamy!''


I nagle ciary na całym ciele :o

0

aaa okej :)

1

Więcej niż mecz... Trzeba wierzyć w nich! VEB

0

mi nie :v

0

Gdzie Ty to masz?

0

Postaw na seville :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?