Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przestańcie płakać przecież zasłużył
0
Nadal Ci do śmiechu? :D
0
Ja normalnie nie wierze...
0
Licze że jednak Real odrobi straty, 2 kolejne mecze z tymi rzeznikami mogą się zle skończyc
0
Coś tam poszło :D
6
Gdyby Neymar trafił tą główke po zagraniu Suareza... Asysta marzeń :D
0
W środku za duży tłok, pewnie nie miałby wgl piłki... Wydaje mi się że na skrzydle jest lepiej, przynajmniej z takim rywalem :)
0
Wspaniale to wygląda
1
Chyba Ty
6
Serce mówi: ''wygramy!''
Rozum: ''Bierz remis w ciemno idioto!''
0
Nie tylko Ciebie...
0
wmawiaj sobie :)
0
Messi chyba o Enrique myśli podczas strzelania xd
0
ajjjj szkoda
77
Dlaczego sędzia nie odgwizdał karnego?
- Bo może po prostu też nie lubi Luisa Enrique.
TVP XD
0
Tak jak wczoraj pisałem... z palcem w dupie xd
0
Niech sobie wmawiają :> Ich sprawa :D
1
Możliwe że coś w tym stylu będzie, ale pewnie bardziej związane z Messim :>
0
jednak gol
0
rewanż
0
oczywiscie karny :D
0
wzwód? xD
1
Barca z palcem w dupie przejdzie
1
Dzizas... Klopp dostaje lanie od każdego
0
Z tym poddaniem meczu to przesadziłeś : )
2
W co Ty wierzysz człowieku
0
Bo sam to wymyślił
2
To jest niesamowite jaką władze w Tym klubie ma Leo :D
0
Z Sociedad? Na Anoeta? Pogrom? nie da się...
0
Messi + Neymar = 3pkt jadą na CN