0

Przestańcie płakać przecież zasłużył

0

Nadal Ci do śmiechu? :D

0

Ja normalnie nie wierze...

0

Licze że jednak Real odrobi straty, 2 kolejne mecze z tymi rzeznikami mogą się zle skończyc

0

Coś tam poszło :D

6

Gdyby Neymar trafił tą główke po zagraniu Suareza... Asysta marzeń :D

0

W środku za duży tłok, pewnie nie miałby wgl piłki... Wydaje mi się że na skrzydle jest lepiej, przynajmniej z takim rywalem :)

0

Wspaniale to wygląda

1

Chyba Ty

6

Serce mówi: ''wygramy!''

Rozum: ''Bierz remis w ciemno idioto!''

0

Nie tylko Ciebie...

0

wmawiaj sobie :)

0

Messi chyba o Enrique myśli podczas strzelania xd

0

ajjjj szkoda

77

Dlaczego sędzia nie odgwizdał karnego?

- Bo może po prostu też nie lubi Luisa Enrique.

TVP XD

0

Tak jak wczoraj pisałem... z palcem w dupie xd

0

Niech sobie wmawiają :> Ich sprawa :D

1

Możliwe że coś w tym stylu będzie, ale pewnie bardziej związane z Messim :>

0

jednak gol

0

rewanż

0

oczywiscie karny :D

0

wzwód? xD

1

Barca z palcem w dupie przejdzie

1

Dzizas... Klopp dostaje lanie od każdego

0

Z tym poddaniem meczu to przesadziłeś : )

2

W co Ty wierzysz człowieku

0

Bo sam to wymyślił

2

To jest niesamowite jaką władze w Tym klubie ma Leo :D

0

Z Sociedad? Na Anoeta? Pogrom? nie da się...

0

Messi + Neymar = 3pkt jadą na CN

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?