Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Beckham miał wypadek samochodowy, na szczęscie Mu się nic nie stało
5
Pique to chociaż raz na 10 sekund machnie nogą :D
10
Wyczekiwanie najgorsze :>
0
sry xD..............
0
file:///C:/Barca-Real-Madrid-Partido-13-j_54152014801_54115221154_600_396.jpg
0
W takiej sytuacji, to i tak Ronaldo świetnie się zachował...
Messi i cała reszta piłkarzy w tej sytuacji by w bramkę nie trafili.... :c
0
Przecież specjalnie tak napisał..
1
Ronaldo to skrzydłowy, więc powienien nawet 2 ZP dostać za ten rok
3
W 2014 roku
Messi: Ronaldo:
52 GOLE 55 GOLI
21 ASYST 17 ASYST
Ronaldo rzeczywiście takie staty podług Messi'ego że hoho :)
1
''Dlaczego Ojciec Messiego ma problemy z fiskusem? Bo pieniądze wydaję na to, żeby drużyny dały synowi strzelać gole...'' - Co ma jedno do drugiego? Ah ta frustracja białych...
2
No to Leo włącza się do walki o Króla Strzelców LM :>
0
Zle nie jest, oczywiscie ze autobus xd
0
No logiczne że Euro nie będzie miał
0
Widze że nie zrozumiałeś...Chyba że jakimś trollem jesteś xd
0
Aa no chyba że tak, ok :)
0
Messi- Srodkowy Napastnik
Ronaldo - Skrzydłowy
oo tak by było :D
0
Messi po 2 golu ssał kciuk.
Dziecko w drodze?
0
"Bayern chciałby ściągnąć Messiego" A Ja chce zeby nie bylo glodu.
0
Interesujące..
0
https://vine.co/v/OJ7hDj1W5X5
0
Gdyby tylko grał na Bernabeu...
0
Ciekawe gdzie pójdzie pózniej... mam nadzieje że znajdzie miejsce w jakieś dobrej drużynie, bo na to zasługuje :)
0
Wystarczyłoby żeby Tevez był rezerwowym... a nie Palacio...
0
Święta krowa gra na prawej.
0
No własnie, dlaczego?
0
Mam nadzieje że kiedyś będzie Podstawowym stoperem, i kapitanem... Bo na to zasługuje :) Dobry chłopak
2
nie nie... Ty mowisz o 2009/10 gdzie Messi trafil 4 gole, a ta bramka gdy przerzucil Almunie byla w meczu ktory skonczyl sie 3:1, 2 bramki Messiego i gpl Xaviego ;)
2
On nie przerzucil Szczesnego... Szczesny zszedl z kontuzja, a bronil Almunia ;)
0
Od 5 lat , a nie od 2 :)
0
A no tak sory, myslalem że o Lige chodzi ;) Jeszcze raz sory :>