0

Ronaldo dostał ZP, Ale przecież najlepszy na świecie jest Messi

5

U nas też tak czasem jest....

1

Messi w Chelsea...

0

Najlepsze jest to że my to samo Atletico oklepaliśmy ostatnio 3 razy :D

0

Miejmy nadzieje że jednak Barca sobie poradzi...

0

Szkoda że Real nie gra więcej meczy z Atletico ; /

1

2:0

3

Myśle że to tylko plotki, ostatnio przecież Messi chciał odejść do Chelsea : /

1

Skąd Ty te statystyki masz?

1

Nie ma co się spinać, przecież On ma tyle wspólnego z komentowaniem, co ja z Hat-trick'iem w Finale Ligi Mistrzów :D

0

Nie mylisz się :)

0

Na kolanach by lecieli..

0

Genialny mecz Valencia v Sevilla

1

Norma :)

0

Messi jest aktualnie liderem w Lidze jeżeli chodzi o asysty :)

5

uderzył i kopnął rywala :)

0

Współpraca Messiego z Neymarem jest bajeczna :)

0

w tym sezonie, w 4 meczach 18:0 :D

7

Od meczu na Anoeta lejemy aż miło

0

kto te stroje projektuje >.

3

dla mnie to najlepsze wyjazdowe koszulki w historii

0

W LaLiga jest łatwiej... ale w sumie nie chce mi się dyskutować, bo każdy ma inne zdanie na ten temat :) A nie chce spin. Pozdrawiam :)

0

Hazard jest przereklamowany? Obejrzyj jeden mecz Chelsea w całości, to sie do niego przekonasz.

0

Szybko, łatwo i przyjemnie :) Powinno wpaść więcej patrząc na sytuacje, ale trzeba sie cieszyć z tego wyniku, bo to był dobry mecz naszej drużyny :)

1

Hazard rzeczywiście jest genialny

13

I Beyonce

1

Niestety trzeba się z Tobą zgodzić...

1

Ale rączki w górze były :D

2

Ta 'ręka' Mirandy genialna

0

Bawi Cię to? On czuje się fatalnie... Myślisz że w takim wstanie będzie potrafić tak wspaniale lądować w polu karnym? Po meczu..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?