Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo dostał ZP, Ale przecież najlepszy na świecie jest Messi
5
U nas też tak czasem jest....
1
Messi w Chelsea...
0
Najlepsze jest to że my to samo Atletico oklepaliśmy ostatnio 3 razy :D
0
Miejmy nadzieje że jednak Barca sobie poradzi...
0
Szkoda że Real nie gra więcej meczy z Atletico ; /
1
2:0
3
Myśle że to tylko plotki, ostatnio przecież Messi chciał odejść do Chelsea : /
1
Skąd Ty te statystyki masz?
1
Nie ma co się spinać, przecież On ma tyle wspólnego z komentowaniem, co ja z Hat-trick'iem w Finale Ligi Mistrzów :D
0
Nie mylisz się :)
0
Na kolanach by lecieli..
0
Genialny mecz Valencia v Sevilla
1
Norma :)
0
Messi jest aktualnie liderem w Lidze jeżeli chodzi o asysty :)
5
uderzył i kopnął rywala :)
0
Współpraca Messiego z Neymarem jest bajeczna :)
0
w tym sezonie, w 4 meczach 18:0 :D
7
Od meczu na Anoeta lejemy aż miło
0
kto te stroje projektuje >.
3
dla mnie to najlepsze wyjazdowe koszulki w historii
0
W LaLiga jest łatwiej... ale w sumie nie chce mi się dyskutować, bo każdy ma inne zdanie na ten temat :) A nie chce spin. Pozdrawiam :)
0
Hazard jest przereklamowany? Obejrzyj jeden mecz Chelsea w całości, to sie do niego przekonasz.
0
Szybko, łatwo i przyjemnie :) Powinno wpaść więcej patrząc na sytuacje, ale trzeba sie cieszyć z tego wyniku, bo to był dobry mecz naszej drużyny :)
1
Hazard rzeczywiście jest genialny
13
I Beyonce
1
Niestety trzeba się z Tobą zgodzić...
1
Ale rączki w górze były :D
2
Ta 'ręka' Mirandy genialna
0
Bawi Cię to? On czuje się fatalnie... Myślisz że w takim wstanie będzie potrafić tak wspaniale lądować w polu karnym? Po meczu..