0

A wez idz............

0

Czemu Ter Stegen? Bravo czyms zawinił?

3

Illarramendi xD

0

Na samym początku Messi brał udział, zmieniło się to w drugiej połowie... ale o drugiej połowie to wgl szkoda gadać

0

Real mógł nam z 7 wpakować

0

Mathieu za Pique na środek, a na boku Alba :o

0

Chwalisz się czy żalisz?

0

Poczekamy... zobaczymy ;)

0

A Munir powołany?........ >.

1

FutbolHD - od roku tam oglądam i na Premium mi nie tnie :> oczywiscie w HD

0

W takim wypadku, na tablecie też się da oglądać ;*

1

Mnie już dzisiaj boli brzuch z nerwów... aż boje się myśleć co będzie jutro :o

0

Zszedł z boiska

0

A Wy, że nam sędziowie pomogli ;)

0

Dawaj tam Lallana :>

0

Ale jak się zaciął :D

0

niee..... Pedro nie...

1

Wszyscy dali w łape............ Rodgersowi xD

0

Zobaczymy w sobote! ;)

0

Nie ma co sie dziwić... wystarczy go musnąć i Karny murowany...

1

Dawaj Lallane na boisko >.

0

Akcja w naszym stylu ^^ Tylko że my to gramy na jeden kontakt :>

0

Nie kracz......

0

Dostałem ciary, jak uświadomiłem sobie że to TYLKO 3 dni ;o

0

I tak strzela wystarczająco :)

0

Oman a nie Omam... Nie wyszło Ci :)

0

Jakie lamęty na rm.pl :D

0

Manchester City jest zainteresowany Albą?






A takiego Wała!!!

2

Oby Real nie był pierwszą drużyną która nam właduje piłke do siatki ;/

0

Do czasu... jeszcze troche i sie doigra cwaniaczek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?