Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A wez idz............
0
Czemu Ter Stegen? Bravo czyms zawinił?
3
Illarramendi xD
0
Na samym początku Messi brał udział, zmieniło się to w drugiej połowie... ale o drugiej połowie to wgl szkoda gadać
0
Real mógł nam z 7 wpakować
0
Mathieu za Pique na środek, a na boku Alba :o
0
Chwalisz się czy żalisz?
0
Poczekamy... zobaczymy ;)
0
A Munir powołany?........ >.
1
FutbolHD - od roku tam oglądam i na Premium mi nie tnie :> oczywiscie w HD
0
W takim wypadku, na tablecie też się da oglądać ;*
1
Mnie już dzisiaj boli brzuch z nerwów... aż boje się myśleć co będzie jutro :o
0
Zszedł z boiska
0
A Wy, że nam sędziowie pomogli ;)
0
Dawaj tam Lallana :>
0
Ale jak się zaciął :D
0
niee..... Pedro nie...
1
Wszyscy dali w łape............ Rodgersowi xD
0
Zobaczymy w sobote! ;)
0
Nie ma co sie dziwić... wystarczy go musnąć i Karny murowany...
1
Dawaj Lallane na boisko >.
0
Akcja w naszym stylu ^^ Tylko że my to gramy na jeden kontakt :>
0
Nie kracz......
0
Dostałem ciary, jak uświadomiłem sobie że to TYLKO 3 dni ;o
0
I tak strzela wystarczająco :)
0
Oman a nie Omam... Nie wyszło Ci :)
0
Jakie lamęty na rm.pl :D
0
Manchester City jest zainteresowany Albą?
A takiego Wała!!!
2
Oby Real nie był pierwszą drużyną która nam właduje piłke do siatki ;/
0
Do czasu... jeszcze troche i sie doigra cwaniaczek