Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tą akcje na 1:1 to Ja moge oglądać bez końca *.*
1
Proszeee 3:3 i bedzie git
0
Iniesta..... w bramke strzelaj ehh
0
Tego się nie dało trafić
0
Ile jeszcze Messi ma im takich dobrych wrzutek robić, żeby wkoncu chociaż celny strzał z tego poszedł...
0
Dobry meczyk :3
Najlepsze jest to że ciągle na ''0'' w tyle :>
Teraz do Paryża po 3 pkt :))
0
haha dokładnie :>
0
haahahaahhahahaa
0
uuuu, no to lipa :/
0
Mi też ;o Wczoraj :>
1
Akurat jemu tego mówić nie musisz :>
0
Z czwartoligowcem w Pucharze :>
0
No fakt... Wyłączyć funkcje komentarzy w czasie meczu.. Bo jest zbedna
0
Okej, strona się wiesza...
Ale z drugiej strony po co nam strona w trakcie meczu? Nie lepiej oglądać w spokoju?
1
Nie ma co pisać o wyniku...
Ważne że mamy 2 pkt przewagi nad 2 drużyną, już po 1 kolejce :>
Propsy dla Lucho za stawianie na młodzików
:)
0
No nie wiem czy taki postęp... Z karnych miał dalej do bramki xd
0
Okładka Sportu
15
Taki tam suchar na początek dnia ;)
Gdzie jest Real ktory wygral Lige Mistrzów?
- W Manchesterze United.
Baduum tsss
0
A Leo miał taką wielką szanse... Był w finale.. ba w dogrywce...
Całe mistrzostwa czekałem na moment w którym Messi podniesie Puchar! :) Szkoda... pożyjemy zobaczymy może w 2018 :D
0
Strasznie lubiłem Maxwell'a za czasów gry w Barcelonie :>
0
"w tym momencie wylaczylem mecz, szkoda czasu, swietna obrona po raz 3"
komentarz po 3 golu dla Sociedad ;o Wierny kibic ;)
1
Wzruszający filmik z Leo :)
0
hahaha >.< :D
2
Nie krytykujcie tak tego Douglas'a bo będzie jak z Mathieu :)
0
Jak się nie podoba, to droga wolna :)
14
Świetny widok :)
1
a tak wgl to co z Schumim? Jakieś nowe info co do jego zdrowia? :)
0
Apoel się nie da łatwo :)
0
myślalem że w piatek, ale teraz juz nie wiem xd
0
To Arsenal w którym koszyku? :>