2

Tą akcje na 1:1 to Ja moge oglądać bez końca *.*

1

Proszeee 3:3 i bedzie git

0

Iniesta..... w bramke strzelaj ehh

0

Tego się nie dało trafić

0

Ile jeszcze Messi ma im takich dobrych wrzutek robić, żeby wkoncu chociaż celny strzał z tego poszedł...

0

Dobry meczyk :3
Najlepsze jest to że ciągle na ''0'' w tyle :>

Teraz do Paryża po 3 pkt :))

0

haha dokładnie :>

0

haahahaahhahahaa

0

uuuu, no to lipa :/

0

Mi też ;o Wczoraj :>

1

Akurat jemu tego mówić nie musisz :>

0

Z czwartoligowcem w Pucharze :>

0

No fakt... Wyłączyć funkcje komentarzy w czasie meczu.. Bo jest zbedna

0

Okej, strona się wiesza...

Ale z drugiej strony po co nam strona w trakcie meczu? Nie lepiej oglądać w spokoju?

1

Nie ma co pisać o wyniku...

Ważne że mamy 2 pkt przewagi nad 2 drużyną, już po 1 kolejce :>

Propsy dla Lucho za stawianie na młodzików
:)

0

No nie wiem czy taki postęp... Z karnych miał dalej do bramki xd

0

Okładka Sportu

15

Taki tam suchar na początek dnia ;)


Gdzie jest Real ktory wygral Lige Mistrzów?
- W Manchesterze United.

Baduum tsss

0

A Leo miał taką wielką szanse... Był w finale.. ba w dogrywce...

Całe mistrzostwa czekałem na moment w którym Messi podniesie Puchar! :) Szkoda... pożyjemy zobaczymy może w 2018 :D

0

Strasznie lubiłem Maxwell'a za czasów gry w Barcelonie :>

0

"w tym momencie wylaczylem mecz, szkoda czasu, swietna obrona po raz 3"

komentarz po 3 golu dla Sociedad ;o Wierny kibic ;)

1




Wzruszający filmik z Leo :)

0

hahaha >.< :D

2

Nie krytykujcie tak tego Douglas'a bo będzie jak z Mathieu :)

0

Jak się nie podoba, to droga wolna :)

14

Świetny widok :)

1

a tak wgl to co z Schumim? Jakieś nowe info co do jego zdrowia? :)

0

Apoel się nie da łatwo :)

0

myślalem że w piatek, ale teraz juz nie wiem xd

0

To Arsenal w którym koszyku? :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?