0

To teraz oglądamy dogrywke :3

0

wybacz xD Wydaje Mi się że Demby Ba :D

0

Najlepiej na Santiago :D

0

Ja myslalem że Demba Ba xD

0

Ty pewnie też ustawiłeś po transferze :P

2

Alexis dzisiaj świetnie...

6

Pozdrawia Legie, jak Fabregas :D

0

no tak, tak.. :)))

0

A podczas mundialu:

''Dzięki Bogu że nie kupiliśmy tego cieniasa''

0

wcale tak łatwo z nimi nie wygraliśmy :)

0

Po co taka opcja? Jeżeli nie będziesz się udzielać na stronie, to nikt Cię tutaj nie znajdzie... więc jakby Ciebie nie było.. >.

8

+ Ronaldo strzela z dystansu, a Messi dobija na pustą lub z karnego :)

5

0

Dlaczego nie ma typera? ;o

23

0

Dariusz Szpakowski...

Jacek Laskowski....

A dali komentować temu... eh.

2

Będzie typer w tym sezonie? :o

0

Neymar i Pedro

0

Xavi bardzo się przyda jako zmiennik :)

0

Zamiast Pedro pewnie Munir :)

0

Trudno...

Dobrze że nie gramy z Villareal'em czy Sevilla, z Elche sobie poradzimy bez niego :)

0

Każdy ma inne zdanie. Widać że będzie ciekawie :)

1

Jestem ciekaw kto w tym sezonie zdobędzie ZP... Chyba najbardziej wyrównana walka od klilku lat

0

Munir da sobie rade :)

0

Oby grał na środku.

2

Pewnie tak.. Ale patrząc na małych polaczków z podstawówki to tacy są..

0

Komentarz z rm.pl

''Nie wiem czy oplaca sie kibicowac realowi co to ma byc remis z atletico przeciesz wygralismy 4:1 w finale teraz jest James i kros i powinno byc z 6:0 przynajmiej!!!!!! Jak nie wygrajom rewanzu to chyba przestane kibicowac im. manchester i liverpool ostatecznie barcelona!!! chyba ze wygrajom ale wysoko z 3:0 chociasz to ok bede za realm!!!!''

Nie wierze... xd

9

Wspaniale ze Barcelona ma w Polsce tak genialna strone ;)

Nie wyobrazam Sobie gdyby mialo zabraknac Barca.com ;o

0

Nie nasz problem :3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?