Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To teraz oglądamy dogrywke :3
0
wybacz xD Wydaje Mi się że Demby Ba :D
0
Najlepiej na Santiago :D
0
Ja myslalem że Demba Ba xD
0
Ty pewnie też ustawiłeś po transferze :P
2
Alexis dzisiaj świetnie...
6
Pozdrawia Legie, jak Fabregas :D
0
no tak, tak.. :)))
0
A podczas mundialu:
''Dzięki Bogu że nie kupiliśmy tego cieniasa''
0
wcale tak łatwo z nimi nie wygraliśmy :)
0
Po co taka opcja? Jeżeli nie będziesz się udzielać na stronie, to nikt Cię tutaj nie znajdzie... więc jakby Ciebie nie było.. >.
8
+ Ronaldo strzela z dystansu, a Messi dobija na pustą lub z karnego :)
5
0
Dlaczego nie ma typera? ;o
23
Wczorajszy Messi :>
http://gfycat.com/SaltyIndelibleIndianringneckparakeet
0
Dariusz Szpakowski...
Jacek Laskowski....
A dali komentować temu... eh.
2
Będzie typer w tym sezonie? :o
0
Neymar i Pedro
0
http://www.footballuser.com/1078994/FC_Barcelona
0
Xavi bardzo się przyda jako zmiennik :)
0
Zamiast Pedro pewnie Munir :)
0
Trudno...
Dobrze że nie gramy z Villareal'em czy Sevilla, z Elche sobie poradzimy bez niego :)
0
Każdy ma inne zdanie. Widać że będzie ciekawie :)
1
Jestem ciekaw kto w tym sezonie zdobędzie ZP... Chyba najbardziej wyrównana walka od klilku lat
0
Munir da sobie rade :)
0
Oby grał na środku.
2
Pewnie tak.. Ale patrząc na małych polaczków z podstawówki to tacy są..
0
Komentarz z rm.pl
''Nie wiem czy oplaca sie kibicowac realowi co to ma byc remis z atletico przeciesz wygralismy 4:1 w finale teraz jest James i kros i powinno byc z 6:0 przynajmiej!!!!!! Jak nie wygrajom rewanzu to chyba przestane kibicowac im. manchester i liverpool ostatecznie barcelona!!! chyba ze wygrajom ale wysoko z 3:0 chociasz to ok bede za realm!!!!''
Nie wierze... xd
9
Wspaniale ze Barcelona ma w Polsce tak genialna strone ;)
Nie wyobrazam Sobie gdyby mialo zabraknac Barca.com ;o
0
Nie nasz problem :3