Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież Sociedad nic nie gra.... Messi by już hat-tricka strzelił
2
Enrique - wyraża więcej niż tysiąc słów
0
Też na to czekam
0
W sumie to Sociedad gra piach
0
Znowu będzie: ''Jak trwoga to do Boga''
0
Dużo miejsca jest... Trzeba wierzyć!
1
Ale to jest przecież nie pojęte....
2
Ej... Bo Moyes ich trenuje.... jest nadzieja :D
0
Bo jest Murzynem :c
8
Enrique po porażce:
''Nie graliśmy w optymalnym składzie''
0
sry nie tu :)
0
Od kilku lat Sociedad nas tam jedzie az milo, oczywiscie nie dla nas
0
Porownaj ile karnych maja Oni, a ile my
0
Jutro atak Pedro-Suarez-Munir? Czy jak?
0
Oni grają z Liderem Segunda Division... więc nie oczekujcie zbyt wiele
0
Dobra... mój błąd, myślalem że od teraz 2 tygodnie xd sry :D
0
To kiedy gramy?
0
Chociaż raz :D
0
wiedziałem że napiszesz coś :D za często to On nie strzela :D
0
Lallanaaaaaa!!!!!! :D
0
uuuuu Liverpool 1:0 xD
0
I tak przegrają... xd
0
Kibice Liverpoolu mnie nie interesują :D
0
Tylko żartuje, w sumie wolałbym żeby jednak w Southampton został :)
0
LFC- Swansea* :)
0
Cicho tam...... xd
6
Powrót Króla :D
0
Mansour bin Zayed Al Nahyan - płakał jak czytał
0
Chelsea jest strasznie silna...
1
Piękna para :D