0

Przecież Sociedad nic nie gra.... Messi by już hat-tricka strzelił

2

Enrique - wyraża więcej niż tysiąc słów

0

Też na to czekam

0

W sumie to Sociedad gra piach

0

Znowu będzie: ''Jak trwoga to do Boga''

0

Dużo miejsca jest... Trzeba wierzyć!

1

Ale to jest przecież nie pojęte....

2

Ej... Bo Moyes ich trenuje.... jest nadzieja :D

0

Bo jest Murzynem :c

8

Enrique po porażce:

''Nie graliśmy w optymalnym składzie''

0

sry nie tu :)

0

Od kilku lat Sociedad nas tam jedzie az milo, oczywiscie nie dla nas

0

Porownaj ile karnych maja Oni, a ile my

0

Jutro atak Pedro-Suarez-Munir? Czy jak?

0

Oni grają z Liderem Segunda Division... więc nie oczekujcie zbyt wiele

0

Dobra... mój błąd, myślalem że od teraz 2 tygodnie xd sry :D

0

To kiedy gramy?

0

Chociaż raz :D

0

wiedziałem że napiszesz coś :D za często to On nie strzela :D

0

Lallanaaaaaa!!!!!! :D

0

uuuuu Liverpool 1:0 xD

0

I tak przegrają... xd

0

Kibice Liverpoolu mnie nie interesują :D

0

Tylko żartuje, w sumie wolałbym żeby jednak w Southampton został :)

0

LFC- Swansea* :)

0

Cicho tam...... xd

6

Powrót Króla :D

0

Mansour bin Zayed Al Nahyan - płakał jak czytał

0

Chelsea jest strasznie silna...

1

Piękna para :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?