Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak ten czas się dluzy, a brzuch coraz bardziej boli...
0
To raczej więcej niż pewne :/
0
Real z Atletico rly xD
0
pls!!! :D
0
+ City ma problemy ze stałymi fragmentami w ofensywie... litości :v
9
Mecz kapitalny, szkoda jedynie tej skuteczności...
Ale trzeba się cieszyć! VEB!!!
0
Myslalem sobie ostatnio, jakie pozegnanie by miał na CN... niesamowite :D
7
Komentarz usunięty
0
Oczywiście według kibiców Realu wygrywamy tylko dlatego że City gra padake... :/
4
Pytanie z innej beczki :)
Widział ktoś kiedyś Ronaldo z zarostem?
0
Wyprzedali pół składu, a i tak stworzył dobrą ekipe :v
4
Z taką grą i zachowaniem to Ronaldo może Messiemu Złote Buty czyścić
0
Bóg jest tylko jeden :v
No ale to nie zmienia faktu że CR7 to genialny piłkarz :)
0
Ma ktoś link do zdjecia z artykułu w dobrej jakosci? :)
1
+ pakiet 10 karnych w LL
2
Dzięki za wrzutke, czegoś takiego szukałem :v
6
Ale my nie kosztujemy kilkunastu milionów :v
12
Raczej, Oni próbowali go zatrzymać :D
0
No bez jaj!!! Jak potrójną korone jak odpadli xD
2
Do tego synek mówi mu to każdego dnia... masakra :v
0
U mnie na wsi jest lepsza murawa na boisku xD
0
Komentarz usunięty
4
Wie ktoś dlaczego nie zagra Vermaelen? : )
0
Gadu gadu o El Clasico... a my jeszcze gramy z City :v
0
Mi kiedyś się sniła Manita z Real w finale LM... Niestety w plecy, więc oby sny sie nie sprawdzały :D
0
Jakich pkt? od kiedy się pkt liczy... Przy remisie wygrywa ten który strzelił na wyjezdzie wiecej goli, i koniec
0
Oby Real na mecz z nami był w podobnej formie, a w zasadzie bez formy : )
0
Przekonamy się za nie długo :v
0
Tak właśnie! I tylko Ty to zauważyłeś xD
Nie no tak serio to ''bramki na wyjezdzie licza sie podwójnie'' to tak jakby przenosnia, ze są po prostu ważniejsze, i liczą sie w pierwszej kolejnosci :v
6
Schalke 0:2 Real
- Schalke to nie jest rywal na poziomie realu... Amatorzy.. Awans w kieszeni :)
Real 3:4 Schalke
- nie chce usprawiedliwiać naszych piłkarzy, ale Schalke to mocny nieprzewidywalny zespół.