1

Jak ten czas się dluzy, a brzuch coraz bardziej boli...

0

To raczej więcej niż pewne :/

0

Real z Atletico rly xD

0

pls!!! :D

0

+ City ma problemy ze stałymi fragmentami w ofensywie... litości :v

9

Mecz kapitalny, szkoda jedynie tej skuteczności...

Ale trzeba się cieszyć! VEB!!!

0

Myslalem sobie ostatnio, jakie pozegnanie by miał na CN... niesamowite :D

7

Komentarz usunięty

0

Oczywiście według kibiców Realu wygrywamy tylko dlatego że City gra padake... :/

4

Pytanie z innej beczki :)

Widział ktoś kiedyś Ronaldo z zarostem?

0

Wyprzedali pół składu, a i tak stworzył dobrą ekipe :v

4

Z taką grą i zachowaniem to Ronaldo może Messiemu Złote Buty czyścić

0

Bóg jest tylko jeden :v


No ale to nie zmienia faktu że CR7 to genialny piłkarz :)

0

Ma ktoś link do zdjecia z artykułu w dobrej jakosci? :)

1

+ pakiet 10 karnych w LL

2

Dzięki za wrzutke, czegoś takiego szukałem :v

6

Ale my nie kosztujemy kilkunastu milionów :v

12

Raczej, Oni próbowali go zatrzymać :D

0

No bez jaj!!! Jak potrójną korone jak odpadli xD

2

Do tego synek mówi mu to każdego dnia... masakra :v

0

U mnie na wsi jest lepsza murawa na boisku xD

0

Komentarz usunięty

4

Wie ktoś dlaczego nie zagra Vermaelen? : )

0

Gadu gadu o El Clasico... a my jeszcze gramy z City :v

0

Mi kiedyś się sniła Manita z Real w finale LM... Niestety w plecy, więc oby sny sie nie sprawdzały :D

0

Jakich pkt? od kiedy się pkt liczy... Przy remisie wygrywa ten który strzelił na wyjezdzie wiecej goli, i koniec

0

Oby Real na mecz z nami był w podobnej formie, a w zasadzie bez formy : )

0

Przekonamy się za nie długo :v

0

Tak właśnie! I tylko Ty to zauważyłeś xD

Nie no tak serio to ''bramki na wyjezdzie licza sie podwójnie'' to tak jakby przenosnia, ze są po prostu ważniejsze, i liczą sie w pierwszej kolejnosci :v

6

Schalke 0:2 Real

- Schalke to nie jest rywal na poziomie realu... Amatorzy.. Awans w kieszeni :)


Real 3:4 Schalke

- nie chce usprawiedliwiać naszych piłkarzy, ale Schalke to mocny nieprzewidywalny zespół.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?