1

Ale to kibice wykorzystują sytuacje gwiżdząc.. To nie wina klubów, wiec dlaczego mają rezygnować z udziału w PK skoro kluby mają szacunek?

0

Kto by się spodziewał 5 goli na San Mames :v wszystko jest możliwe :)

1

aaaaaa to jest David Villa!!!

0

Spokojnie, z takim atakiem przejedziemy Eibar aż miło :v

0

''Tak naprawdę sezon dzisiaj się skończył. Potrzeba odważnych ruchów w klubie w lato. ''


Jeszcze nie jesteśmy liderem a już majstra mamy :D

0

2:1 by było :v

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

10

Komentarz usunięty

0

hahahha genialne :D

2

Leo ma spore szanse na Króla : )

0

Liczę na Atletico z tych samych dwóch powodów co Ty :)

0

To powinno chyba być o drugim golu, wtedy rzeczywiscie barca długo klepała... : )

0

Szkoda że nie strzelił, ale to nie zmienia faktu że zagrał kapitalny mecz :)

0

I tak na CN wygramy :p

0

Ciekawe ile fanów na Facebook'u stracił Messi po zmarnowanym karnym :D

4

Messi będzie mieć drugie dziecko :)

2

Z Chelsea na CN nie strzelił

0

Przy ilości karnych, Ronaldo musiał je opanować :p

0

Nie wiem czy u każdego tak jest, ale u mnie lepiej działa gdy oglądam na przeglądarce której na co dzień nie używam

1

Ja mam wykupione premium na FutbolHD, chyba juz z 1,5 roku tam oglądam wszystkie mecze :) Polecam :)

0

Jak ma odejść, to po co buduje nowy dom, oraz szuka przedszkola (nw jak to sie nazywa) dla Thiago?

0

Na co On ma nadzieje? >.

0

Ja tam za Chelsea jestem : )

0

Nawet na to uwagi nie zwróciłem :D

1

Jak patrze na tą gre to serio zaczynam wierzyć że jest to możliwe... oby :)

36

Marny wf-ista ---> genialny trener

0

AHA

1

wygrają z palcem w *****

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?