Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale to kibice wykorzystują sytuacje gwiżdząc.. To nie wina klubów, wiec dlaczego mają rezygnować z udziału w PK skoro kluby mają szacunek?
0
Kto by się spodziewał 5 goli na San Mames :v wszystko jest możliwe :)
1
aaaaaa to jest David Villa!!!
0
Spokojnie, z takim atakiem przejedziemy Eibar aż miło :v
0
''Tak naprawdę sezon dzisiaj się skończył. Potrzeba odważnych ruchów w klubie w lato. ''
Jeszcze nie jesteśmy liderem a już majstra mamy :D
0
2:1 by było :v
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
10
Komentarz usunięty
0
hahahha genialne :D
2
Leo ma spore szanse na Króla : )
0
Liczę na Atletico z tych samych dwóch powodów co Ty :)
0
To powinno chyba być o drugim golu, wtedy rzeczywiscie barca długo klepała... : )
0
Szkoda że nie strzelił, ale to nie zmienia faktu że zagrał kapitalny mecz :)
0
I tak na CN wygramy :p
0
Ciekawe ile fanów na Facebook'u stracił Messi po zmarnowanym karnym :D
4
Messi będzie mieć drugie dziecko :)
2
Z Chelsea na CN nie strzelił
0
Przy ilości karnych, Ronaldo musiał je opanować :p
0
Nie wiem czy u każdego tak jest, ale u mnie lepiej działa gdy oglądam na przeglądarce której na co dzień nie używam
1
Ja mam wykupione premium na FutbolHD, chyba juz z 1,5 roku tam oglądam wszystkie mecze :) Polecam :)
0
Jak ma odejść, to po co buduje nowy dom, oraz szuka przedszkola (nw jak to sie nazywa) dla Thiago?
0
Na co On ma nadzieje? >.
0
Ja tam za Chelsea jestem : )
0
Nawet na to uwagi nie zwróciłem :D
1
Jak patrze na tą gre to serio zaczynam wierzyć że jest to możliwe... oby :)
36
Marny wf-ista ---> genialny trener
0
AHA
1
wygrają z palcem w *****