Dzemix111
Dołączył/a: październik 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Krótko łatwo i przyjemnie... mam nadzieje że szybko strzelimy a pózniej bedzie mozna się delektować zagraniami :3
0
Nie bądz taki pewien :D
0
Niesamowite :D
Szkoda że teraz w większości przypadków wygrywa kasa ;/
0
Barca V Espanyol - i te gwiazdy przy hymnie Hiszpanii
1
Messi jest!..... jest.... On po prostu jest.... eh... GENIUSZ
4
Wszyscy to robili, pokazał że jednak zna się na fachu... Choć lepiej nie chwalić dnia...
0
Genialne w Messim jest to że, w wieku 34 lat może spokojnie cofnąć się na środek pomocy i rozgrywać... bo przecież to robi kosmicznie :D
2
Ronaldo to skrzydłowy, btw nie grał kilku meczy...! I jeszcze mecz z Atletico które grało na 100% a z Barca odpuściło :)
Tak serio to Messi jest w wielkiej formie : )
29
Na rm.pl boją się Barcelony... niesamowite uczucie :D
2
Powiem tak... Mamy team panowie :)
1
http://www.meczyki.pl/skroty/43845/atl%C3%A9tico_madryt_real_madryt_40.html
Drugi skrót jest w PL, jak ktoś chce sobie przypomnieć ten piękny mecz :D
0
Genialne :D
0
Piękne chwile :D
3
2 minuty? sedzia za realem....
0
Ronaldo dzisiaj nawet do rywala podać nie potrafi
1
MANITE MANITE!!!
0
4:0 Torres!!!!!!!!! wspaniale kurde
1
ajahahaha Ronaldo.....
0
przecież robie sobie jaja : )
0
Ronaldo wracał po dwóch meczach przerwy, logiczne że nie jest w w formie
1
Zabierzcie mu tą Złotą Piłke bo to wstyd
0
Tata dobrze gada :p
0
Nie ma walkower'u bo sędzia za Barcą...
0
nawet najlepszym się zdarza... (czyt. Barcelonie)
0
boże Ronaldo.... Co mu się stało i dlaczego mnie to bawi? :D
1
Wspaniale, jeszcze jeszcze... dobijcie ich :D
0
Dziwisz mu się? ani nie dostał patelni, ani karnego...
1
No tak tak :p
1
Tiago czemu.... :D
1
Ronaldo gra? serio nie słyszałem jego nazwiska w 2 połowie O.o