3

Krótko łatwo i przyjemnie... mam nadzieje że szybko strzelimy a pózniej bedzie mozna się delektować zagraniami :3

0

Nie bądz taki pewien :D

0

Niesamowite :D

Szkoda że teraz w większości przypadków wygrywa kasa ;/

0

Barca V Espanyol - i te gwiazdy przy hymnie Hiszpanii

1

Messi jest!..... jest.... On po prostu jest.... eh... GENIUSZ

4

Wszyscy to robili, pokazał że jednak zna się na fachu... Choć lepiej nie chwalić dnia...

0

Genialne w Messim jest to że, w wieku 34 lat może spokojnie cofnąć się na środek pomocy i rozgrywać... bo przecież to robi kosmicznie :D

2

Ronaldo to skrzydłowy, btw nie grał kilku meczy...! I jeszcze mecz z Atletico które grało na 100% a z Barca odpuściło :)



Tak serio to Messi jest w wielkiej formie : )

29

Na rm.pl boją się Barcelony... niesamowite uczucie :D

2

Powiem tak... Mamy team panowie :)

1

http://www.meczyki.pl/skroty/43845/atl%C3%A9tico_madryt_real_madryt_40.html




Drugi skrót jest w PL, jak ktoś chce sobie przypomnieć ten piękny mecz :D

0

Genialne :D

0

Piękne chwile :D

3

2 minuty? sedzia za realem....

0

Ronaldo dzisiaj nawet do rywala podać nie potrafi

1

MANITE MANITE!!!

0

4:0 Torres!!!!!!!!! wspaniale kurde

1

ajahahaha Ronaldo.....

0

przecież robie sobie jaja : )

0

Ronaldo wracał po dwóch meczach przerwy, logiczne że nie jest w w formie

1

Zabierzcie mu tą Złotą Piłke bo to wstyd

0

Tata dobrze gada :p

0

Nie ma walkower'u bo sędzia za Barcą...

0

nawet najlepszym się zdarza... (czyt. Barcelonie)

0

boże Ronaldo.... Co mu się stało i dlaczego mnie to bawi? :D

1

Wspaniale, jeszcze jeszcze... dobijcie ich :D

0

Dziwisz mu się? ani nie dostał patelni, ani karnego...

1

No tak tak :p

1

Tiago czemu.... :D

1

Ronaldo gra? serio nie słyszałem jego nazwiska w 2 połowie O.o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?