EGON1128
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stawialem ze wylosujemy MU
0
Całkiem całkiem ..
0
Wiedzac ze beda potrzebowali kogos kupic dobrego beszie mozna od nich wyciągnac duzo kasy..
Cos jak u nas po odejsciu Neymara
33
Tak jest..
W dwóch meczach 4 bramki i to wy byliście lepsi..
Dobre...
Tibo dowcipniś
8
Chciał powiedzieć z pomoca sędziów...
93
A jak mial kur...a wygladac po 5 miesiacach bez gry...
I tak wypadł lepiej niz myślałem
6
Szkoda
Malo kreatywny srodek pola
Znowu Suarez
Dembele i Malcom znowu na ławie
Znowu zajazd tych samych zawodnikow
Nie ma wniosków z poprzedniego sezonu
0
Rakieta Roberto i Cou niestety trybuny..
Brak srodka pola i mamy to co mamy..
0
Dzieki Morda
0
Zabrakło JaJ...
2
No i sie nie pomyliles...
Liczba błędów przez pierwsze 30 min robi wrażenie..
UEFA powinna wyciągac konsekwecje w stosunku do takich sędziów.
Własnie dla takich sedziów powstał VAR , ale chyba trzeba zmienic przepisy używania go...
1
Nie rozumiem decyzji trenera .
Semedo jest znacznie lepszy od Roberto
3
Sędziowanie w Hiszpanii to dno dna...
Po co im ten VaR jesli go nie uzywaja
1
Tez mam taki plan..
0
Ludziska dajcie jakiegos linka ,tez by człowiek zobaczył...
0
tez poprosze majster
2
Wydaje mi sie ze Rakieta..
Młodszy juz nie bedzie a mozna jeszcze na nim sporo zarobic.
Poza tym ponoc jeszcze Rabiot ma przyjsc.
3
Wyglada na to ze Suarez pierwszy dotyka piłki
29
Na początku bramkarz trzymał sie za twarz, pozniej za pachwiny a na koncu zabandażowali mu ręke :)
2
PK to nie liga .
Kartki w Pk osobno i liga osobno
0
Dzieki Morda
0
Tak tak... od poczadku wychodzi...
:))
0
Tym bardziej smiech
0
"Isco zmiennikiem zmienników" takie rzeczy tylko w realu
0
No jasne
Malo kto tak sie sklada do strzału jak El Pistolero
2
Semedo jest też szybszy
0
Heh najlepsze jest to ze nie bedzie negocjacji a w razie czego, sprzedamy za dobre siano bo przejdzie za free.
Transfer czysto biznesowy a mozliwe ze bedzie i sportowy.
0
Jak Kuba Bogu...
Tak Bóg Fidelowi...
0
Nie... Hanki Mostowiak..
1
Oferta byla taka bo wiedzieli ze latem przyjdzie za darmo a w tamtym czasie nie byl niezbedny.
Chodzilo o zainteresowanie..