0

Tez maja de jonga

8

@Rhaan powinna ale i de jong zagrał na pozycji Busiego czyli na swojej pozycji i dopiero cos ruszylo..
Ale brakuje nam pomysłu i elementu zaskoczenia rywala czego EV nie potrafi zmienic i dlatego według mnie powinien sie jutro podac do dymisji. VEB

0

JPDL na to nie da sie patrzec..

1

To akurat dobry ruch...
Przeczuwali pismo nosem i zdeponowali siano w przypadku odejscia ...
Musieli wiedziec o kontaktach z p$g...

0

@Barcaa12 spoko
Mozna sie postarac o Mbappe
Obu napewno nie kupia...

0

@masik86 oby..
I oby sobie nic nie zrobił...

0

@Losiex racja jak Bartek odejdzie to tak..

1

Nie bede sie znęcał na trenerem ale to co my ostatnio gramy to KATASTROFA

2

Pali sie dupa bo inni zaczynaja grac..
To mi sie podoba ..rywalizacja...

0

@Gallaret ja to widze całkiem inaczej..
Po wejsciu na boisko Rakiety nie potrafilismy poskladac akcji, srodek pola nie istnial a Rakieta podawal tylko w poprzeg boiska. Byl poprostu nie produktywny a z reguły zmiennik wchodzi zeby zrobic różnice.

0

Rakieta za Busiego.... EV zlituj sie..

1

JPDL ale gramy Piach..
Wiem ze gra sie jak przeciwnik pozwala ale mamy takich napadziorow i nie mozemy w zaden sposob zagrozic bramce przeciwnika..

1

300€ hehe niech Grizman placi..

0

Antek niech lepiej nie jedzie...
Wystarczy kontuzji z przodu..

0

@arrrow racja , mozna by go na kogos zamienic

0

@Marjando ok a ja mysle ze jakbys sie operd....ł w pracy przez dwa lata to by cie dawno wyj....i

0

@Marjando to nie jest pierwszy raz ,i narazie nie widac zeby sie staral..
Teraz to on musi udowodn8c

4

@Kobe_Bryant jak za wczesnie ??
To juz trzeci sezon..
A on na poczatku sezonu w ktorym mial pokazac nowego Dembele, wali taki numer. Koniec z głaskaniem, to jest Barcelona a nie przedszkole.
Ten chłopak to jest chodzaca nieodpowiedzialnosc.
On sie nie zmieni bo ma za malo oleju w glowie...
Wiele osob chcialoby byc teraz na jego miejscu a on sie zachowuje jak by mial wszystko w du..e.
Bylem jego fanem ale powoli przestaje nim byc.
VEB

0

Toj jest plan...
Pozniej zacznie grac to dluzej bedzie w formie ..

0

@socha fajny materiał polecam

1

@Janas11224 tez tak to pamietam...

3

@FCBCZESIO27 heh tez bym chciał jego zostać

9

Dembele do roboty bo konkurencja sie nie opier......a
BRAVO FATI BRAVO PEREZ !!!!!
VEB!!!

0

Mowilem ze Judasz...

1

Nie gniewajcie sie ze poszedlem do srealu..., probowalem...
Co za brednie...

4

Sprzedac /zamienic, koniec z klepaniem po plecach bo to poprostu nie dziala

1

Szkoda bo duzy talent ale trzeba sprzedac/zamienic...

0

Koniec poklepywania...
Wystawic do sprzedania to sie szybko ogarnie..

0

Mam nadzieje ze ktorys z la masii odpali i przez przypadek bedziemy swiadkami nowego genialnego zawodnika VEB..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?