EGON1128
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tez maja de jonga
8
@Rhaan powinna ale i de jong zagrał na pozycji Busiego czyli na swojej pozycji i dopiero cos ruszylo..
Ale brakuje nam pomysłu i elementu zaskoczenia rywala czego EV nie potrafi zmienic i dlatego według mnie powinien sie jutro podac do dymisji. VEB
0
JPDL na to nie da sie patrzec..
1
To akurat dobry ruch...
Przeczuwali pismo nosem i zdeponowali siano w przypadku odejscia ...
Musieli wiedziec o kontaktach z p$g...
0
@Barcaa12 spoko
Mozna sie postarac o Mbappe
Obu napewno nie kupia...
0
@masik86 oby..
I oby sobie nic nie zrobił...
0
@Losiex racja jak Bartek odejdzie to tak..
1
Nie bede sie znęcał na trenerem ale to co my ostatnio gramy to KATASTROFA
2
Pali sie dupa bo inni zaczynaja grac..
To mi sie podoba ..rywalizacja...
0
@Gallaret ja to widze całkiem inaczej..
Po wejsciu na boisko Rakiety nie potrafilismy poskladac akcji, srodek pola nie istnial a Rakieta podawal tylko w poprzeg boiska. Byl poprostu nie produktywny a z reguły zmiennik wchodzi zeby zrobic różnice.
0
Rakieta za Busiego.... EV zlituj sie..
1
JPDL ale gramy Piach..
Wiem ze gra sie jak przeciwnik pozwala ale mamy takich napadziorow i nie mozemy w zaden sposob zagrozic bramce przeciwnika..
1
300€ hehe niech Grizman placi..
1
A tu takie info ....
https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/840640/wpadka-jednego-ze-sponsorow-neymara-to-moze-sugerowac-ze-transfer-do-fc-barcelon
0
Antek niech lepiej nie jedzie...
Wystarczy kontuzji z przodu..
0
@arrrow racja , mozna by go na kogos zamienic
0
@Marjando ok a ja mysle ze jakbys sie operd....ł w pracy przez dwa lata to by cie dawno wyj....i
0
@Marjando to nie jest pierwszy raz ,i narazie nie widac zeby sie staral..
Teraz to on musi udowodn8c
4
@Kobe_Bryant jak za wczesnie ??
To juz trzeci sezon..
A on na poczatku sezonu w ktorym mial pokazac nowego Dembele, wali taki numer. Koniec z głaskaniem, to jest Barcelona a nie przedszkole.
Ten chłopak to jest chodzaca nieodpowiedzialnosc.
On sie nie zmieni bo ma za malo oleju w glowie...
Wiele osob chcialoby byc teraz na jego miejscu a on sie zachowuje jak by mial wszystko w du..e.
Bylem jego fanem ale powoli przestaje nim byc.
VEB
0
Toj jest plan...
Pozniej zacznie grac to dluzej bedzie w formie ..
0
@socha fajny materiał polecam
1
@Janas11224 tez tak to pamietam...
3
@FCBCZESIO27 heh tez bym chciał jego zostać
9
Dembele do roboty bo konkurencja sie nie opier......a
BRAVO FATI BRAVO PEREZ !!!!!
VEB!!!
0
Mowilem ze Judasz...
1
Nie gniewajcie sie ze poszedlem do srealu..., probowalem...
Co za brednie...
4
Sprzedac /zamienic, koniec z klepaniem po plecach bo to poprostu nie dziala
1
Szkoda bo duzy talent ale trzeba sprzedac/zamienic...
0
Koniec poklepywania...
Wystawic do sprzedania to sie szybko ogarnie..
0
Mam nadzieje ze ktorys z la masii odpali i przez przypadek bedziemy swiadkami nowego genialnego zawodnika VEB..