0

@rutek71 mozna by tak sprobowac

0

@matix19(2) ktos na lawie..
A wydaje mi sie ze to bedzie Dembele.
Fati moim zdaniem powinien grac w podstawowym skladzie.
Gryzak moze gdzies w pomovy z Cou i De Jongiem

0

@matix19(2) Depay to chyba 9

1

@gabrielos1899 kiedys powiedzial ze bedzie grał w Barcelonie az klub bedzie go chcial...
Widocznie slowa nie maja znaczenia ... a sława i poklask owszem

0

@lukas10 tak jak ty czy ja jestem z klubem na dobre i na zle tak i od niego bym tego wymagał...
Tyle!!!

0

@lukas10 "Leo ma już 33 lata ,zapewne nie chce tracić kolejnych lat na odbudowanie Barcy"
Malo mu ???
Pewnoe lepiej soe wypiac na klub i kibicow

0

@Dawid051709 nie w takim momecie i nie w taki sposob...

7

Gwozdz do trumny od Messiego....
Kto by kiedys pomyslal...
Dzieki za kopa kapitanie!!!

0

Tak sie nie traktuje kibica...
Normalnie mi przykro...

1

@Litman wlasnie, zgadzam sie..
Niech wyjdzie do kibicow i odpowie na to jedno pytanie

6

Zawsze mialem Messiego za skromnego fajnego, faceta ktoremu zalezy na klubie kibicach .
Teraz sa dwie mozliwosci:
Nie odzywa sie bo taka jest taktyka zeby Bartek sie zwolnil,albo chce uciec tylnimi drzwiami i ma w nosie klub i kibicow bo zalezy mu tylko na trofeach

6

Przyszedl czas..
Wielka szkoda ze nie moze zostac na rezerwie..
Kawał snajpera ktorego bedzie ciezko zastapic .
Mam nadzieje ze kiedys do nas wroci w innej roli.. VEB

0

@Arczi57 sprzedac najlepszego zawodnika w historii ????
Puknij sie w głowe..

0

Semedo strasznie slaby..
W ataku sredni a w obronie tragiczny

2

Milcz zdrajco....

3

@pepulinho Amen


4

Fajnie ze Koeman przychodzi ale i tak :
BARTEK OUT !!!
BARTEK OUT !!!
BARTEK OUT !!!

0

Ja wiem.vo powiedziec:
BARTEK OUT!!!!!

0

Wyślijcie wyniki do zainteresowanych...

0

@xavi890 po pierwsze :
Teksty tego typu zachowaj dla siebie bo pewnie jestem starszy od ciebie a po drugie:
Gral w Liverpoolu jako ofensywny pomocnik i znakomicie mu to wychodzilo

0

@yoli czemu nie..
Cou, Puig ,De Jong
Moglo by byc ciekawie..

4

Jak to zmuszania go do podpisania kontraktu z Juve???
Mial wazny kontrakt z Barca to mogl nic nie podpisywac..
Patrz:
Rakieta
Umtiti
Dembele

0

"Casillas wraca do Realu Madryt"
Heh oni go z buta przy biurku i lampce a on i tak do nich wraca...
Raz go tak potraktowali , i zrobia to znowu..

0

Kratka ewidentnie nie przysiosła szczęscia...

0

Niech udowadnia...

0

Bartosz OUT!!!!!

0

Tak a ile Ney mial asyst ??

0

Bedzie miejsce dla chlopakow z La Masii

0

@Tasde oczywiscie ze nie popieram ale jak trener ma do wyboru Suarez ktory zawsze cos strzela obojetnie w jakiej jest formie a Gryzak ktory sie jeszcze nie przelamal a ostatioego gola strzelil w lutym.
To wybiera Suareza bo marginez bledu jest niewielki.
Ja poprostu uwazam ze Gryzak nie pasuje do tej druzyny a to ze od minimum dwuch sezonow porzeba klasycznej 9 to inny temat

0

Chciałbym zeby sie to spełnilo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?