EGON1128
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde a co do Suareza to gra bo czy jest w formie czy nie to zawsze cos strzela, a Gryzak hjja pokazal bo sie po prostu do Barcy nie nadaje.
Nie ma odpowiediego przyspieszenia a co najwazniejsze to ze nie ma dryblingu ktory kazdy w tej druzynie powinien miec.
Suarez moze i mistrzem dryblingu nie jest ,za to jest Mistrzem w zabieraniu przeciwnika na plecy.
Nie bede przypominal nawet ze strzelil dla Barcy prawie 200 goli
0
@Tasde teraz to ja sie zastanawiam czy ty ogladales
Rozpierdalaja mnie. Takie pytania
Moim zdaniem Rakieta gra piach od 3 sezonow i juz sie mocno zasiedzial a Vidal moze mial jeden gorszy mecz al przynajmniej walczy biega i wychodzi na pozycje
1
Dno dna won z takim DZBANEM
Jak lubi obrazac to my go tez mozemy..
0
@Tasde a kto ma grac Rakieta???
Nie zartuj sobie...
0
Nie ma formy to nie gra, prosta sprawa..
0
@Dasty i Puig
Radzi sobie chlopaczek
Beda z niego ludzie..
0
@4Fabregas4 w punkt..
Niestety taka smutna prawda
0
Gołym okiem bylo widac ze moglismy dzisiaj strzelic minimum 2 gole z kontry gdyby tylko poprawic ten aspekt gry..
Za Enriqe to wychodzilo..
2
Powinni pisac ze to transfer miedzy Bartkiem a Juventusem...
24
Jpdl bedziemy posmiewiskiem na calym swiecie..
Nagrode frajera wieku wygrywa....Bartek
23
To sie dzieje naprawde !!!
Heh rozumiem sprzedac...
Ale ta wymiana to jakis żart.
0
@Pablo14 jak by go sprzedali to ok ale to jest wymiana prawie 1:1
0
@Yoshi94 ja rozumiem tylko chodzi o to ze zamienimy prawie 1:1 23-latka na 30- latka a o by nie mowic o Artirze to ma chlopak potencjal
0
Aubameyang ,Pjanic brawo Bartek kupmy jeszcze Bufona i bedzie srednia 33
0
@Yoshi94 czytaj dobrze nie kupic tylko przeznaczyc te pieniadze.
A jak go wymienimy to za 2 lata spr,edamy Pjanicia za 10 znajac Bartka.
Albo za darmo
4
Pieniedzy za Pjanicia noe da sie odzyskac..
Zostaly mu moze 2 -3 sezony i to nie wiadomo w jakim stylu.
Jak chca sprzedac Artura ok ale dawac kase ktora mozna przeznaczyc na 9.
La Masia w gazie VEB!!!
0
@payn100 racja, lepuej postawic na Fatiego
0
@youngsmiec tak dla twojej informacji ogladam wszystkie mecze
0
@youngsmiec na mlodych trzeba stawiac nie na stare drewna co jiz ledwo biegaja
0
@youngsmiec
A ty ogladales ???
3
Rakieta.... jpdl
1
Neymar odchodzi, Dembele ,Coutinho i Gryzak niewypały...
Jest miejsce dla Fatiego..
Nic sie nie dzieje bez przyczyny
Szkoda ze zostal wczoraj zmieniony tak szybko, prezentowal sie znacznie lepiej niz Gryzak
0
Solidny Braithwait
3
Bartek out!!!
Zamieniamy sredniego prawego obrance na miernego...BRAWO!!!
0
Na h..j nam ten Pjanic ???
0
Bartek i jego polityka zarabiania kasy
Kupic Neto za 26 i sprzedac w ciagu roku za 22... ręce opadają..
0
@denis9401 mysle ze 1 do 1 tez by nikt nie mial.krzywdy ..
0
@AxelF jak to zysk nie jest celem Barcy ????????
A z kad maja wziac pieniadze na spłaty kredytow i nowe inwestcje takie np jak nowe trasfery
0
@AxelF nie wiem ale pamietam ze byl tak zapis aby wymusic na zarzadzie zakonczenie roku finansowego na plus.
Moze zmienili go po 2012 r bo z tego co pamietam ostatni drficyt był wlaśnie w tym roku..
1
Jak bedzie deficyt to Bartek musi sie podac do dymisji , taki jest przepis..
Tak ze sa i dobre strony..