0

@Tasde a co do Suareza to gra bo czy jest w formie czy nie to zawsze cos strzela, a Gryzak hjja pokazal bo sie po prostu do Barcy nie nadaje.
Nie ma odpowiediego przyspieszenia a co najwazniejsze to ze nie ma dryblingu ktory kazdy w tej druzynie powinien miec.
Suarez moze i mistrzem dryblingu nie jest ,za to jest Mistrzem w zabieraniu przeciwnika na plecy.
Nie bede przypominal nawet ze strzelil dla Barcy prawie 200 goli

0

@Tasde teraz to ja sie zastanawiam czy ty ogladales
Rozpierdalaja mnie. Takie pytania
Moim zdaniem Rakieta gra piach od 3 sezonow i juz sie mocno zasiedzial a Vidal moze mial jeden gorszy mecz al przynajmniej walczy biega i wychodzi na pozycje

1

Dno dna won z takim DZBANEM
Jak lubi obrazac to my go tez mozemy..

0

@Tasde a kto ma grac Rakieta???
Nie zartuj sobie...

0

Nie ma formy to nie gra, prosta sprawa..

0

@Dasty i Puig
Radzi sobie chlopaczek
Beda z niego ludzie..

0

@4Fabregas4 w punkt..
Niestety taka smutna prawda

0

Gołym okiem bylo widac ze moglismy dzisiaj strzelic minimum 2 gole z kontry gdyby tylko poprawic ten aspekt gry..
Za Enriqe to wychodzilo..

2

Powinni pisac ze to transfer miedzy Bartkiem a Juventusem...

24

Jpdl bedziemy posmiewiskiem na calym swiecie..
Nagrode frajera wieku wygrywa....Bartek

23

To sie dzieje naprawde !!!
Heh rozumiem sprzedac...
Ale ta wymiana to jakis żart.

0

@Pablo14 jak by go sprzedali to ok ale to jest wymiana prawie 1:1

0

@Yoshi94 ja rozumiem tylko chodzi o to ze zamienimy prawie 1:1 23-latka na 30- latka a o by nie mowic o Artirze to ma chlopak potencjal

0

Aubameyang ,Pjanic brawo Bartek kupmy jeszcze Bufona i bedzie srednia 33

0

@Yoshi94 czytaj dobrze nie kupic tylko przeznaczyc te pieniadze.
A jak go wymienimy to za 2 lata spr,edamy Pjanicia za 10 znajac Bartka.
Albo za darmo

4

Pieniedzy za Pjanicia noe da sie odzyskac..
Zostaly mu moze 2 -3 sezony i to nie wiadomo w jakim stylu.
Jak chca sprzedac Artura ok ale dawac kase ktora mozna przeznaczyc na 9.
La Masia w gazie VEB!!!

0

@payn100 racja, lepuej postawic na Fatiego

0

@youngsmiec tak dla twojej informacji ogladam wszystkie mecze

0

@youngsmiec na mlodych trzeba stawiac nie na stare drewna co jiz ledwo biegaja

0

@youngsmiec
A ty ogladales ???

3

Rakieta.... jpdl

1

Neymar odchodzi, Dembele ,Coutinho i Gryzak niewypały...
Jest miejsce dla Fatiego..
Nic sie nie dzieje bez przyczyny
Szkoda ze zostal wczoraj zmieniony tak szybko, prezentowal sie znacznie lepiej niz Gryzak

0

Solidny Braithwait

3

Bartek out!!!
Zamieniamy sredniego prawego obrance na miernego...BRAWO!!!

0

Na h..j nam ten Pjanic ???

0

Bartek i jego polityka zarabiania kasy
Kupic Neto za 26 i sprzedac w ciagu roku za 22... ręce opadają..

0

@denis9401 mysle ze 1 do 1 tez by nikt nie mial.krzywdy ..

0

@AxelF jak to zysk nie jest celem Barcy ????????
A z kad maja wziac pieniadze na spłaty kredytow i nowe inwestcje takie np jak nowe trasfery

0

@AxelF nie wiem ale pamietam ze byl tak zapis aby wymusic na zarzadzie zakonczenie roku finansowego na plus.
Moze zmienili go po 2012 r bo z tego co pamietam ostatni drficyt był wlaśnie w tym roku..

1

Jak bedzie deficyt to Bartek musi sie podac do dymisji , taki jest przepis..
Tak ze sa i dobre strony..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?