0

Barca De Jongiem stoi...

2

Kreatywny Roberto.. Szok

3

@Kismeth jak tak myslisz ,to sie kur..a zrywaj stad..

1

Szkoda bo uwazam go za bdobrego zawodnika.
To niewiarygodne jak agenci i pieniadze niszcza zawodnikow.

1

Zmiękła rura.. heh a taki byl.do przodu

4

Jak jeszcze raz zobacze Lengleta w podstawowym skladzie to oszaleje..

0

"Paris Saint-Germain dokonał hitowego transferu i we wtorek sprowadził Lionela Messiego. Francuzi mają jednak poważny problem, gdyż nie wszyscy zawodnicy są zachwyceni takim posunięciem. Z najnowszych doniesień wynika, że klub zamierza opuścić jeden z największych gwiazdorów, czyli Kylian Mbappe. Mistrz świata z 2018 roku uprzedzał podobno klub, że nie zamierza grać razem z Messim."

1

@wacek1986 racja
Kur..a poczulem sie tak jak bym sie dowiedzial ze jestem adoptowany..
Brakuje jeszcze zeby herb pocalowal...

0

@prodigy idealny przyklad jak hajs zadzi swiatem to Messi..
Kocha club wczoraj plakal a dzis taki zadowolony..
Kasa sie zgadza
Ustawka
A perez zaciera rece
Bravo Laporta

0

Zaczynam podejrzewac ze to tez sciema zeby podreperowac finanse.. heh przyda sie 20mln

0

@czarek78 obys mial racje..

2

Siano musi sie zgadzac
To tylko pokazuje ze od poczatku bylo jasne gdzie bedzie gral

0

@czarek78 bede kibicowal zawsze !!!
W pamieci mam niestety mecze bez Messiego o pamietam jak wygladaly

0

@czarek78 ale po co ??

0

@czarek78 nic ,ale w niej gralismy..

3

ZA FREE
oddalismy w rece psg najlepszego gracza w historii za free..
To sie nie dzieje naprawde

0

Teraz to psg bedzie gralo tiki take...

0

Teraz to bedziemy przecietniakami..
Mysle ze to ostatni rok w LM prze dlugi czas.

0

@lukbed232 nas.. i to od dawna..
Bez wazeliny..
I jeszcze sie z nas smieja

1

Ciekawe czy mogl podpisac kontrakt na jeden sezon za free ???
I pomoc w ten sposob klubowi ??

1

Heh teraz kazdy bedzie udawal kontuzje, zeby gorzej go bylo sprzddac...
(A moze uda sie zostac )

0

Juz wiadomo czemu zegnali Casillasa przy biurku z lampka..

7

Juz sie nie moge doczekac , jak zacznie naprawiac szatnie w realu...

2

Albo kontrakt albo trybuny , zadnych negocjacji

0

Komentarz usunięty

1

@Druss i tak bys nie zrozumiał..

2

@JarekS moze niektorym pseudo kibicom , da to do myslenia..

0

@tbas buahahaha dobre , ale tak to wyglada..

1

Mega te stroje
Nareszcie jakies normalne

0

Chodzi tylko o podbicie stwaki...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?