EGON1128
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca De Jongiem stoi...
2
Kreatywny Roberto.. Szok
3
@Kismeth jak tak myslisz ,to sie kur..a zrywaj stad..
1
Szkoda bo uwazam go za bdobrego zawodnika.
To niewiarygodne jak agenci i pieniadze niszcza zawodnikow.
1
Zmiękła rura.. heh a taki byl.do przodu
4
Jak jeszcze raz zobacze Lengleta w podstawowym skladzie to oszaleje..
0
"Paris Saint-Germain dokonał hitowego transferu i we wtorek sprowadził Lionela Messiego. Francuzi mają jednak poważny problem, gdyż nie wszyscy zawodnicy są zachwyceni takim posunięciem. Z najnowszych doniesień wynika, że klub zamierza opuścić jeden z największych gwiazdorów, czyli Kylian Mbappe. Mistrz świata z 2018 roku uprzedzał podobno klub, że nie zamierza grać razem z Messim."
1
@wacek1986 racja
Kur..a poczulem sie tak jak bym sie dowiedzial ze jestem adoptowany..
Brakuje jeszcze zeby herb pocalowal...
0
@prodigy idealny przyklad jak hajs zadzi swiatem to Messi..
Kocha club wczoraj plakal a dzis taki zadowolony..
Kasa sie zgadza
Ustawka
A perez zaciera rece
Bravo Laporta
0
Zaczynam podejrzewac ze to tez sciema zeby podreperowac finanse.. heh przyda sie 20mln
0
@czarek78 obys mial racje..
2
Siano musi sie zgadzac
To tylko pokazuje ze od poczatku bylo jasne gdzie bedzie gral
0
@czarek78 bede kibicowal zawsze !!!
W pamieci mam niestety mecze bez Messiego o pamietam jak wygladaly
0
@czarek78 ale po co ??
0
@czarek78 nic ,ale w niej gralismy..
3
ZA FREE
oddalismy w rece psg najlepszego gracza w historii za free..
To sie nie dzieje naprawde
0
Teraz to psg bedzie gralo tiki take...
0
Teraz to bedziemy przecietniakami..
Mysle ze to ostatni rok w LM prze dlugi czas.
0
@lukbed232 nas.. i to od dawna..
Bez wazeliny..
I jeszcze sie z nas smieja
1
Ciekawe czy mogl podpisac kontrakt na jeden sezon za free ???
I pomoc w ten sposob klubowi ??
1
Heh teraz kazdy bedzie udawal kontuzje, zeby gorzej go bylo sprzddac...
(A moze uda sie zostac )
0
Juz wiadomo czemu zegnali Casillasa przy biurku z lampka..
7
Juz sie nie moge doczekac , jak zacznie naprawiac szatnie w realu...
2
Albo kontrakt albo trybuny , zadnych negocjacji
0
Komentarz usunięty
1
@Druss i tak bys nie zrozumiał..
2
@JarekS moze niektorym pseudo kibicom , da to do myslenia..
0
@tbas buahahaha dobre , ale tak to wyglada..
1
Mega te stroje
Nareszcie jakies normalne
0
Chodzi tylko o podbicie stwaki...