1

Im sie nie da pomoc....

6

Nowe triende DGB...

0

Rousaud: "pracujemy nad Neymarem i mamy inny topowy transfer". Ciekawe o kogo chodzi

0

Heh jak i wielu innych..

3

@noface ten Mingueza naprawde ma papiery..
Gral bardzo pewnie, dwie prawie 100 wyratowal i asysta..

4

Dawac mlodych, gorzej nie zagraja...

2

@Pertezm bahahahah to ci sie udalo..

6

Kur..a ale pech..
Jak nie idzie to nie idzie..

0

@Dulo23 jasne ze tak
Ale obecnie nie ma innego wyjscia

19

Messi
Fati Pedri Dembele

Tak bym to widział...

0

Trzeba miec tupet..
Doprowadzic klub do ruiny i twierdzic ze sie wykonalo dobra robote..

5

Dzieki Bartek jestes Gosc, na zawsze cie zapamietamy...

2

Widac ze gosc idzie w dobra strona..
1oo%wsparcia
A slowa do sedziego.. ciesze sie ze okazal mu swoje niezadowolenie i okazal tym samym wsparcie druzynie
Brawa za odwage w wystawieniu pierwszej 11

0

Heh ciesze sie ze tak mysli..

0

@Gandalf55 heh swiat wg zidana
To jest bardzo dobrze ze on tak mysli..

1

@Dari0G mecz byl wyrownany i w takim.meczu graja szczegoly.
Dostalismy gola na 1:2 z kapeluaza a trzecia bramka byla wynikiem sciagniecia z boiska defensywnych graczy a wpuszczenie ofensywnich.
Ttzeba bylo postawic na wyrownanie

2

@szymonekk nie bylismy gorsi, chyba ogladales inny mecz..
A karny z kapelusza
Jak nie idzie to z pomoca przybyl sedzia..

37

Sedzia miernota zalatwil mecz ktory ogladalo sie calkiem przyjemnie.
Real nie gral nic..
A po naszych chlopakach widac ze zmierzamy w dobra strone

0

Mniej niz zero
Mniej niz zero

1

Oby z prawej zagral ktos inny niz Griezmann...

1

@Bucjan to fakt..
Ale tez Gryzaka hamulcowego..

6

Hamulcowy znowu prawie caly mecz...
Prawej strony nie bylo
Co oni w nim widza ??
Ze 3 mecze na lawce i moze sie ogarnie

5

@FutbolToMagia heh dobre top 3 ,ten chlop w obronie nie istnieje.
Jeszcze w ataku ma jakies przebłyski ale defensywa lezy i kwiczy..

0

@Imonkey obys mial racje bo nasza gra wyglada dramatycznie

0

Stare borsuki odsunac od pierwszego skladu a dac sie wykazac mlodym..
Mlodzi gorzej nie zagrają , a moga zagrac znacznie lepiej

3

Nigdy nie gralismy tak slabo...
To jest jakis niesmieszny zart
Te same nazwiska, nic sie nie zmieni..
Wiekszosc starszyzny trzeba odsunac na drugi plan a grac mlodymi to jest szansa ze cos sie zmieni !!!

0

CTRL+C , CTRL+V

0

...Rece opadaj...

0

@Dertinho racja ale Bartek jak zwykle nieudolnie probuje naprawic sprawe ktora sam spierd..ł

1

@Dertinho mysle ze chodzi i 10mln rocznie pensji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?