EGON1128
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Im sie nie da pomoc....
6
Nowe triende DGB...
0
Rousaud: "pracujemy nad Neymarem i mamy inny topowy transfer". Ciekawe o kogo chodzi
0
Heh jak i wielu innych..
3
@noface ten Mingueza naprawde ma papiery..
Gral bardzo pewnie, dwie prawie 100 wyratowal i asysta..
4
Dawac mlodych, gorzej nie zagraja...
2
@Pertezm bahahahah to ci sie udalo..
6
Kur..a ale pech..
Jak nie idzie to nie idzie..
0
@Dulo23 jasne ze tak
Ale obecnie nie ma innego wyjscia
19
Messi
Fati Pedri Dembele
Tak bym to widział...
0
Trzeba miec tupet..
Doprowadzic klub do ruiny i twierdzic ze sie wykonalo dobra robote..
5
Dzieki Bartek jestes Gosc, na zawsze cie zapamietamy...
2
Widac ze gosc idzie w dobra strona..
1oo%wsparcia
A slowa do sedziego.. ciesze sie ze okazal mu swoje niezadowolenie i okazal tym samym wsparcie druzynie
Brawa za odwage w wystawieniu pierwszej 11
0
Heh ciesze sie ze tak mysli..
0
@Gandalf55 heh swiat wg zidana
To jest bardzo dobrze ze on tak mysli..
1
@Dari0G mecz byl wyrownany i w takim.meczu graja szczegoly.
Dostalismy gola na 1:2 z kapeluaza a trzecia bramka byla wynikiem sciagniecia z boiska defensywnych graczy a wpuszczenie ofensywnich.
Ttzeba bylo postawic na wyrownanie
2
@szymonekk nie bylismy gorsi, chyba ogladales inny mecz..
A karny z kapelusza
Jak nie idzie to z pomoca przybyl sedzia..
37
Sedzia miernota zalatwil mecz ktory ogladalo sie calkiem przyjemnie.
Real nie gral nic..
A po naszych chlopakach widac ze zmierzamy w dobra strone
0
Mniej niz zero
Mniej niz zero
1
Oby z prawej zagral ktos inny niz Griezmann...
1
@Bucjan to fakt..
Ale tez Gryzaka hamulcowego..
6
Hamulcowy znowu prawie caly mecz...
Prawej strony nie bylo
Co oni w nim widza ??
Ze 3 mecze na lawce i moze sie ogarnie
5
@FutbolToMagia heh dobre top 3 ,ten chlop w obronie nie istnieje.
Jeszcze w ataku ma jakies przebłyski ale defensywa lezy i kwiczy..
0
@Imonkey obys mial racje bo nasza gra wyglada dramatycznie
0
Stare borsuki odsunac od pierwszego skladu a dac sie wykazac mlodym..
Mlodzi gorzej nie zagrają , a moga zagrac znacznie lepiej
3
Nigdy nie gralismy tak slabo...
To jest jakis niesmieszny zart
Te same nazwiska, nic sie nie zmieni..
Wiekszosc starszyzny trzeba odsunac na drugi plan a grac mlodymi to jest szansa ze cos sie zmieni !!!
0
CTRL+C , CTRL+V
0
...Rece opadaj...
0
@Dertinho racja ale Bartek jak zwykle nieudolnie probuje naprawic sprawe ktora sam spierd..ł
1
@Dertinho mysle ze chodzi i 10mln rocznie pensji