EGON1128
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Patry10 a po to ze, druzyna ma sie zgrywac ze soba..
Po co ma sie zgrywac z kims , kto zaeaz odejdzie ??
0
Fati ,Luuk, Torres
Gavi, Pedri
Nico
Alba,Araujo,Pique,Alves
Stegen
18
To jest gosc.. takich nam trzeba
0
@Przemas8411 przekonujac go do odstapienia od podpisania umowy z CnC
Moze i nie jest ona najbardziek kozystna ale my potrzebujemy tych pieniedzy a oni nie.
Nie mamy Messiego a oni za chwile beda miec i Mapeta i Hallanda
0
Co raz bardziej sie przekonuje ze Perez zrobil Laporte w H..ja
1
Najgorsze
Puc
Mingeza
Alba
Busi
0
Alba ,Busi , PuC,Mingzeria do WORA
4
Lenglet = stracona bramka...
5
Bracie, popatrz w lustro, nie udalo sie i juz sie nie uda.
Dzieki za wszystko !!!
3
Według mnie ten pozbawiony ambicji i honoru typ, dobrze wie ze Xavi nie posadzi go na lawie bo jest mu potrzebny, i to wykorzysta
0
Jak uda sie jutro wygrac , to bedzie jakis cód...
0
Perez ograł nas jak chciał ...
My bez Messiego a on z pelna pula.
0
Bedziemy sie bronic przed spadkiem.
0
Caly sztab medyczny do wymiany..
Masakra co sie dzieje
0
Ten wywiad to na innej stronie sie powinien pojawic...
7
Z taka gra to na niedziele mozemy wystawic tylko dupe do ru...ania
3
Tego sie nie da ogladac..
2
Jpdl...czlowieku, wyjdz...
0
"Transfer Pogby byłby zachętą dla Mbappe"heh no chyba nie...
3
Po H.... to grac
Od razu dac francuzom puchar i medale..
0
Jpdl ale kibel..
2
Jpdl mam nadzieje ze z tym Pirlo to tylko niesmieszny żart ,zeby rozladowac napiecie
0
Roberto Martínez ma ponoc zastapic Koemana
13
Chyba pierwszy raz wszystkie mi sie podobaja..
0
Ciekawe kim jutro zagramy w ataku ??
2
@Vaven racja ale to nie zmienia faktu ze odszedl i oceniam bardzo źle..
0
@Mroziu De Jong w Holandii to jak u nas Nowak albo Kowalski, tak ze na.pewno cos sie jeszcze znajdzie
1
@gaq nigdy nie wiadomo gdzie sie bedzie napastnikowi gralo dobrze.
Zostaje miec nadzieje
0
@Mroziu heh na pewno..
Zostawili cos na zime..
0
@gaq zapomniales o De Jongu2