2

@Patry10 a po to ze, druzyna ma sie zgrywac ze soba..
Po co ma sie zgrywac z kims , kto zaeaz odejdzie ??

0

Fati ,Luuk, Torres
Gavi, Pedri
Nico
Alba,Araujo,Pique,Alves
Stegen

18

To jest gosc.. takich nam trzeba

0

@Przemas8411 przekonujac go do odstapienia od podpisania umowy z CnC
Moze i nie jest ona najbardziek kozystna ale my potrzebujemy tych pieniedzy a oni nie.
Nie mamy Messiego a oni za chwile beda miec i Mapeta i Hallanda

0

Co raz bardziej sie przekonuje ze Perez zrobil Laporte w H..ja

1

Najgorsze
Puc
Mingeza
Alba
Busi

0

Alba ,Busi , PuC,Mingzeria do WORA

4

Lenglet = stracona bramka...

5

Bracie, popatrz w lustro, nie udalo sie i juz sie nie uda.
Dzieki za wszystko !!!

3

Według mnie ten pozbawiony ambicji i honoru typ, dobrze wie ze Xavi nie posadzi go na lawie bo jest mu potrzebny, i to wykorzysta

0

Jak uda sie jutro wygrac , to bedzie jakis cód...

0

Perez ograł nas jak chciał ...
My bez Messiego a on z pelna pula.

0

Bedziemy sie bronic przed spadkiem.

0

Caly sztab medyczny do wymiany..
Masakra co sie dzieje

0

Ten wywiad to na innej stronie sie powinien pojawic...

7

Z taka gra to na niedziele mozemy wystawic tylko dupe do ru...ania

3

Tego sie nie da ogladac..

2

Jpdl...czlowieku, wyjdz...

0

"Transfer Pogby byłby zachętą dla Mbappe"heh no chyba nie...

3

Po H.... to grac
Od razu dac francuzom puchar i medale..

0

Jpdl ale kibel..

2

Jpdl mam nadzieje ze z tym Pirlo to tylko niesmieszny żart ,zeby rozladowac napiecie

0

Roberto Martínez ma ponoc zastapic Koemana

13

Chyba pierwszy raz wszystkie mi sie podobaja..

0

Ciekawe kim jutro zagramy w ataku ??

2

@Vaven racja ale to nie zmienia faktu ze odszedl i oceniam bardzo źle..

0

@Mroziu De Jong w Holandii to jak u nas Nowak albo Kowalski, tak ze na.pewno cos sie jeszcze znajdzie

1

@gaq nigdy nie wiadomo gdzie sie bedzie napastnikowi gralo dobrze.
Zostaje miec nadzieje

0

@Mroziu heh na pewno..
Zostawili cos na zime..

0

@gaq zapomniales o De Jongu2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?