EGON1128
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Moze w końcu sie uda...
6
Ma sie drzeć jak nie realizuja załozen taktycznich ,za to mu placa.
Niech ich ktos w koncu wezmie do galopu bo czarno to widze...
0
@Maniek9444 on zawsze jest na haju..
6
Real tez ma swojego Dembele..
0
Nie ma z kim grac..
0
@masik86 nie o wynik chodzi a o to jak grali a wygladalo to slabo i noe mow ze nie..
3
@matirix20 niezly???
Az oczy bolały od patrzenia..
Moim zdaniem bardzo slaby mecz , ledwo wygrany.
Brakuje troche ofensywnego grania
0
@messi 94 racja tez o tym dzisiaj pomyslalem
Bede dryblowania nie ma czego szukac w Barcy
1
@wyrek heh Suarez nie drybluje ??
Widac chyba sie meczy nie oglada..
8
Dembus na tym zdjeciu wyglada jak nurek ktory mówi:
- kierowniku daj złotówke..
9
Messi chcial chyba powiedziec zeby sie lepiej zajoł kupowaniem piłkarzy....
0
Jpdl ale czad..
Jak to wytłumaczyc?
0
Jpdl znowu Rakieta
Czyli plecy na dzisiaj..
14
Bartek Out
Bartek Out
14
Jpdl Rodrigo
Masakra co tez zarzad robi
15
Najlepsze ; zejście Rakiticia
Najgorsze : Rakitic
Juz drugi mecz z rzędu kiedy schodzi od razu pada GOL
0
"Minuta do końca pierwszej połowy. A Barcelona... nadal nie oddała celnego strzału. Bramkarz Ibizy mógłby pójść na imprezę. W końcu jesteśmy na Ibizie"
0
Tego sie nie da ogladac
0
@YoungMan tak przy biurku z lampką
0
Życzenie dla Barcelony na 2020 mam jedno ,wygrać Ligę Mistrzów..
Powód ??
Myśle ze trafiłem sedno
3
Z calym szacunkem dla Rakiety ale czas sie żegnac...
1
@KrystianR tak rakieta robi robore a raczej nie robi i efekty widac
1
I znowu ten Rakieta...
1
W Asie same Asy..
4
@Catalanian1991 tak
Nawet on jest teraz w szoku heh
2
Chyba EV pograł w PES2020...
Bardzo ciekawe ustawienie
3
Mysle ze kilka meczy Gerarda i Busiego na ławce podziala nia nich motywujaco..
Alba chyba tez
3
Chyba trzeba odsunac kilku piłkarzy..
Gerard, Busi na ta chwila bardzo słabi
0
3 pary złotych butów...
6
Podziekować pożegnac z honorami...
Swoje zrobil a młodzi sa za duza konkuręcja.
Poza tym mamy juz kilku zastepcow z la masii.
Szkoda zeby grzał ławe.
VEB