ElMadridista
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2012
Podhale
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to wiem ale gdzie to podobieństwo?
0
Są tego samego wzrostu? xD
0
Ok, Thiago zostanie skasowany? Jeszcze jakieś porad czy życzenia?
0
Jakim teście?
0
Bardzo fajne bramki Maticia i Neymara ale to chyba Ibra wygra.
0
Kurde muszę zadzwonić do Ancelottiego żeby omówić taktykę na ewentualny mecz z Bayernem w LM. Może udzielicie mi jakichś podpowiedzi?
0
Spoko już dzownie do Florka żeby skopali Bayern
0
Hahahaha
0
Szkoda ,że Real nie dostał w dupę, może by zmienili podejście do takich meczy...
0
No i co z tego? Są zwolennicy Mourinho jak i Ancelottiego. Tak samo jak Tito czy Taty.
0
Bayern to chyba można tylko zatrzymać snajperem... na trybunach.
0
Żeby zatrzymać Bayern to chyba trzeba mieć snajpera na trybunach.
0
To wkońcu ten Pedro to dobry czy słaby zawodnik?
0
Nie ma Xabiego Alonso...
0
To są tylko moje przemyślenie nie traktujcie tego jako prowokacje. Jeśli masz słabe nerwy to nie czytaj.
Jeżeli Real dalej będzie się rozkręcał to podczas Gran Derbi na Bernabeu wysoko pokonać Barcelonę. I nie sądzę ,że Neymar jest lepszy do Garetha ponieważ w Hiszpanii gra sie bardziej fizyczną piłkę niż w Brazylii a widoczne to jest ,że Gareth ma lepsze warunki fizyczne od Neymara sądzę też ,że jest szybszy. Według mnie najlepsi piłkarze ostatnich 2 lat to
1. Messi
2.Ronaldo
3. Gareth
4. Ibrahimovic
5. Neymar
0
Nie zesraj sie juz z tą emeryturą.
0
Wiadomo ,że ma układy i jeszcze Perez daje co mecz w łapę sędziemu.
0
No tak według niektórych z was Barca wczoraj miała pecha i przegrała a Real ma dzisiaj farta.
0
To Ribery jest gejem?
0
No tak 5:0 to przecież słaby wynik
0
Z ręka na sercu mówię ,że Ronaldo naprawdę zasłużył na ZP w tym roku.
0
To jest rywalizacja sportowa, jeżeli ty chcesz odcinać głowę Cristiano to jestes chory.
0
Valdes w tym sezonie pokazuje klase.
0
Ktoś tu chyba kibicuje Messiemu nie Barcelonie :D
0
Leo Messi 5.23% hehehe
0
Zauważyłem ,że jak Messi zszedł to Barca zaczęła dobrze grać :P
0
Nie kłam Div wiem co napisałeś.
0
Skoro Ronaldo strzela "ogórkom" to BVB, MU, Barcelona, Juve to ogórki? LM ma najwięcej bramek a tam słabych drużyn chyba nie ma.
0
Widzę ,że niektórych tutaj chce szlak trafić widząc ,że Ronaldo naprawdę zasłużył na ZP w tym roku i to on jest najlepszym piłkarzem świata.
0
On grał w Brasie