0

No to wiem ale gdzie to podobieństwo?

0

Są tego samego wzrostu? xD

0

Ok, Thiago zostanie skasowany? Jeszcze jakieś porad czy życzenia?

0

Jakim teście?

0

Bardzo fajne bramki Maticia i Neymara ale to chyba Ibra wygra.

0

Kurde muszę zadzwonić do Ancelottiego żeby omówić taktykę na ewentualny mecz z Bayernem w LM. Może udzielicie mi jakichś podpowiedzi?

0

Spoko już dzownie do Florka żeby skopali Bayern

0

Hahahaha

0

Szkoda ,że Real nie dostał w dupę, może by zmienili podejście do takich meczy...

0

No i co z tego? Są zwolennicy Mourinho jak i Ancelottiego. Tak samo jak Tito czy Taty.

0

Bayern to chyba można tylko zatrzymać snajperem... na trybunach.

0

Żeby zatrzymać Bayern to chyba trzeba mieć snajpera na trybunach.

0

To wkońcu ten Pedro to dobry czy słaby zawodnik?

0

Nie ma Xabiego Alonso...

0

To są tylko moje przemyślenie nie traktujcie tego jako prowokacje. Jeśli masz słabe nerwy to nie czytaj.

Jeżeli Real dalej będzie się rozkręcał to podczas Gran Derbi na Bernabeu wysoko pokonać Barcelonę. I nie sądzę ,że Neymar jest lepszy do Garetha ponieważ w Hiszpanii gra sie bardziej fizyczną piłkę niż w Brazylii a widoczne to jest ,że Gareth ma lepsze warunki fizyczne od Neymara sądzę też ,że jest szybszy. Według mnie najlepsi piłkarze ostatnich 2 lat to
1. Messi
2.Ronaldo
3. Gareth
4. Ibrahimovic
5. Neymar

0

Nie zesraj sie juz z tą emeryturą.

0

Wiadomo ,że ma układy i jeszcze Perez daje co mecz w łapę sędziemu.

0

No tak według niektórych z was Barca wczoraj miała pecha i przegrała a Real ma dzisiaj farta.

0

To Ribery jest gejem?

0

No tak 5:0 to przecież słaby wynik

0

Z ręka na sercu mówię ,że Ronaldo naprawdę zasłużył na ZP w tym roku.

0

To jest rywalizacja sportowa, jeżeli ty chcesz odcinać głowę Cristiano to jestes chory.

0

Valdes w tym sezonie pokazuje klase.

0

Ktoś tu chyba kibicuje Messiemu nie Barcelonie :D

0

Leo Messi 5.23% hehehe

0

Zauważyłem ,że jak Messi zszedł to Barca zaczęła dobrze grać :P

0

Nie kłam Div wiem co napisałeś.

0

Skoro Ronaldo strzela "ogórkom" to BVB, MU, Barcelona, Juve to ogórki? LM ma najwięcej bramek a tam słabych drużyn chyba nie ma.

0

Widzę ,że niektórych tutaj chce szlak trafić widząc ,że Ronaldo naprawdę zasłużył na ZP w tym roku i to on jest najlepszym piłkarzem świata.

0

On grał w Brasie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?