ElMadridista
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2012
Podhale
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
CuleFcb1 Strzelił bramke Barcelonie i już byś go zabił, lecz się szkoda ,że piszesz anonimowo bo to podpada pod kodeks karny.
0
Nie wiem czemu nie lubicie Ramosa. Dla mnie to jest prze kozak zawsze staje za swoimi czy w Realu czy Reprezentacji, jak Busquets dostał żółtą kartkę to Ramos od razu podbiegł do sędziego.
0
Zapomniał o Inzaghi gość zawsze strzelał ważne gole, naprawdę był dobry. Seedorf też potrafił nieźle kopać no i Pirlo.
0
Ten portal idzie powoli na dno...
0
Ronaldo "wyniosłość i pychę" Skad ona wie jaki jest Ronaldo? Bo przeczyta to co napiszá w jakims szmatlawcu?
0
Dobrze się zachował, aczkolwiek szkoda ,że nie mam między nimi takiej przyjaźni jak między Raulem i Puyolem.
0
Trochę dupa bo wieczorem koło 20 prawie wszyscy mają czas ;/
0
Naprawdę mam wielki szacunek do niektórych kibiców Barcelony ,że w dzisiejszych czasach potrafią wyrazić podziw dla piłkarza Realu lub wypowiedzieć się obiektywnie. Tak trzymać! Pozdrawiam :)
0
Świetny zawodnik aczkolwiek myślę ,że bardziej kojarzy się go z Realem niż Barceloną.
0
Wydaje się jak by news przepisany z Realmadrid.pl