0

0

CuleFcb1 Strzelił bramke Barcelonie i już byś go zabił, lecz się szkoda ,że piszesz anonimowo bo to podpada pod kodeks karny.

0

Nie wiem czemu nie lubicie Ramosa. Dla mnie to jest prze kozak zawsze staje za swoimi czy w Realu czy Reprezentacji, jak Busquets dostał żółtą kartkę to Ramos od razu podbiegł do sędziego.

0

Zapomniał o Inzaghi gość zawsze strzelał ważne gole, naprawdę był dobry. Seedorf też potrafił nieźle kopać no i Pirlo.

0

Ten portal idzie powoli na dno...

0

Ronaldo "wyniosłość i pychę" Skad ona wie jaki jest Ronaldo? Bo przeczyta to co napiszá w jakims szmatlawcu?

0

Dobrze się zachował, aczkolwiek szkoda ,że nie mam między nimi takiej przyjaźni jak między Raulem i Puyolem.

0

Trochę dupa bo wieczorem koło 20 prawie wszyscy mają czas ;/

0

Naprawdę mam wielki szacunek do niektórych kibiców Barcelony ,że w dzisiejszych czasach potrafią wyrazić podziw dla piłkarza Realu lub wypowiedzieć się obiektywnie. Tak trzymać! Pozdrawiam :)

0

Świetny zawodnik aczkolwiek myślę ,że bardziej kojarzy się go z Realem niż Barceloną.

0

Wydaje się jak by news przepisany z Realmadrid.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?