ElMadridista
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2012
Podhale
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fabs to spoko koleś
0
Zgodzę się z tobą ale teraz wiedzie się gorzej Messiemu i to Ronaldo powinien dostać ZP.
0
A co Ronaldo ten cały rok miał słaby?
0
W Barcelonie era Messiego przemija a Neymar teraz staje się liderem.
0
Tragiczna Sevilla a wy z nią prawie zremisowaliscie
0
Wydaje mi się ,że Real będzie musiał znowu wyłożyć gigantyczne pieniądze za jakiegoś gracza z czołówki bo Bale to drewno za 100 mln, a Barcelona ma Neymara i Alexisa chociaż jemu zdarza się różnie grać.
Hala Madrid!
0
No mecz była nawet dosyć ciekawy i ładny, Barca i Real nie wykorzystywali sytuacji Real chyba ciut więcej miał sytuacji "wysoko procentowych". Wydaje mi się ,że jest to ostatni albo przed ostatni sezon dominacji Messiego i Ronaldo i zaczyna sie nowa era.
0
na nc+
0
Nieźle ale mi serce nie pozwala stawiać na swojego przeciwnika.
0
nie tylko nc+
0
Aha...
0
Przecież to jest blef bedzie takie samo gowno jak na każdym streamie a płacić trzeba.
0
No nie wiem Arbeloa ostatnio gra solidnie w defensywie. Ale wszystko jest możliwe.
0
Ależ to będzie batalia, dwa najlepsze kluby świata naprzeciwko siebie!! Już nie mogę się doczekać to fantastyczne uczucie móc żyć w tych czasach gdzie Real z Barceloną to 2 najlepsze klub na świecie. Liczę na wspaniałe widowisko. Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Barcy i Realu!
Hala Madrid! :)
0
Rozwaliłeś mnie z tym Pedro :D
0
Montoya co zrobił lol
0
Ale jesteś szalony... WOW!!
0
W ogóle to czemu Messi zaczął mecz na ławie?
0
Pedro to hiszpan
0
Jestem ciekawy jak by wyglądało Grand Derbi bez Messiego.
0
Po za tym karny i tak nie przesądził o wygranej.
0
Jaki ból dupy bo Bale wywalczył karnego... Wy na pewno jesteście od niego lepsi żeby nazywać go drewnem :)
Pozdrawiam prawdziwych kibiców.
0
Jeśli...
0
Już nie mogę się doczekać!!!
0
Dobra fajnie zamknij już jape.
0
Nie wiem co jest powodem ostatnich ataków na Real ciągle komuś z Barcelony coś nie pasuje w Realu. Jakoś piłkarze Realu potrafią się ugryźć w język...
0
Ależ ból dupy ale bana niedostanie
0
No tak przecież gol na pustą przecież się nie liczy...
Beka.
0
Jaką wtedy konkurencje miał Ronaldo w reprezentacji a jaką miał Neymar? Po za tym Ronaldo grał w lidze portugalskiej gdzie Porto było naprawdę silną drużyną (zwycięzca LM) i później PL. A Neymar w lidze brazylijskiej gdzie nawet jak miał słabszy mecz to strzelał bramki ponieważ poziom obrony nie jest tam najwyższy.
0
"Sezon 2005/2006 Premiership Ronaldo zakończył z ośmioma golami oraz tytułem najlepszego młodego gracza ligi na koncie. W Sezonie 2006/2007 Portugalczyk zagrał w 52 meczach we wszystkich rozgrywkach, strzelając w nich 23 gole, a także zaliczając 20 asyst. W klasyfikacji strzelców Premier League uplasował się na drugim miejscu, za Didierem Drogbą z Chelsea F.C."