0

Fabs to spoko koleś

0

Zgodzę się z tobą ale teraz wiedzie się gorzej Messiemu i to Ronaldo powinien dostać ZP.

0

A co Ronaldo ten cały rok miał słaby?

0

W Barcelonie era Messiego przemija a Neymar teraz staje się liderem.

0

Tragiczna Sevilla a wy z nią prawie zremisowaliscie

0

Wydaje mi się ,że Real będzie musiał znowu wyłożyć gigantyczne pieniądze za jakiegoś gracza z czołówki bo Bale to drewno za 100 mln, a Barcelona ma Neymara i Alexisa chociaż jemu zdarza się różnie grać.
Hala Madrid!

0

No mecz była nawet dosyć ciekawy i ładny, Barca i Real nie wykorzystywali sytuacji Real chyba ciut więcej miał sytuacji "wysoko procentowych". Wydaje mi się ,że jest to ostatni albo przed ostatni sezon dominacji Messiego i Ronaldo i zaczyna sie nowa era.

0

na nc+

0

Nieźle ale mi serce nie pozwala stawiać na swojego przeciwnika.

0

nie tylko nc+

0

Aha...

0

Przecież to jest blef bedzie takie samo gowno jak na każdym streamie a płacić trzeba.

0

No nie wiem Arbeloa ostatnio gra solidnie w defensywie. Ale wszystko jest możliwe.

0

Ależ to będzie batalia, dwa najlepsze kluby świata naprzeciwko siebie!! Już nie mogę się doczekać to fantastyczne uczucie móc żyć w tych czasach gdzie Real z Barceloną to 2 najlepsze klub na świecie. Liczę na wspaniałe widowisko. Pozdrowienia dla wszystkich kibiców Barcy i Realu!
Hala Madrid! :)

0

Rozwaliłeś mnie z tym Pedro :D

0

Montoya co zrobił lol

0

Ale jesteś szalony... WOW!!

0

W ogóle to czemu Messi zaczął mecz na ławie?

0

Pedro to hiszpan

0

Jestem ciekawy jak by wyglądało Grand Derbi bez Messiego.

0

Po za tym karny i tak nie przesądził o wygranej.

0

Jaki ból dupy bo Bale wywalczył karnego... Wy na pewno jesteście od niego lepsi żeby nazywać go drewnem :)
Pozdrawiam prawdziwych kibiców.

0

Jeśli...

0

Już nie mogę się doczekać!!!

0

Dobra fajnie zamknij już jape.

0

Nie wiem co jest powodem ostatnich ataków na Real ciągle komuś z Barcelony coś nie pasuje w Realu. Jakoś piłkarze Realu potrafią się ugryźć w język...

0

Ależ ból dupy ale bana niedostanie

0

No tak przecież gol na pustą przecież się nie liczy...
Beka.

0

Jaką wtedy konkurencje miał Ronaldo w reprezentacji a jaką miał Neymar? Po za tym Ronaldo grał w lidze portugalskiej gdzie Porto było naprawdę silną drużyną (zwycięzca LM) i później PL. A Neymar w lidze brazylijskiej gdzie nawet jak miał słabszy mecz to strzelał bramki ponieważ poziom obrony nie jest tam najwyższy.

0

"Sezon 2005/2006 Premiership Ronaldo zakończył z ośmioma golami oraz tytułem najlepszego młodego gracza ligi na koncie. W Sezonie 2006/2007 Portugalczyk zagrał w 52 meczach we wszystkich rozgrywkach, strzelając w nich 23 gole, a także zaliczając 20 asyst. W klasyfikacji strzelców Premier League uplasował się na drugim miejscu, za Didierem Drogbą z Chelsea F.C."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?