0

Nie mów ,że twój tata trenuje Barcelone :DD

0

Nie uznajcie tego za prowokajce ale to śmieszny obrazek
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_7913.jpg

0

0

Szczerze mówiąc to co administracja zrobiła z tymi ocenami to mistrzostwo świata, naprawdę robi wrażenie!! Szacunek!

0

O czym ty człowieku mówisz? To oczywiste ,że chce zatrzymać Luiza bo to jeden z najlepszych ŚO

0

Po za tym nie interesuje mnie żeby was "w^&%ić" tylko pisze na temat, mam prawo powiedzieć co sądzę o anemii Neymara.

0

To w takim razie kto jest szefem lekarzy?

0

Najpierw ,,leczenie'' Messiego z powodu krwi (gdy przechodził do Barcy), teraz Neymar, też powodu krwi (gdy przeszedł do Barcy)... Oczywiście przypadek. A szefem lekarzy w klubie jest bodaj Fuentes, wywalony z kolarstwa z powodu faszerowania kolarzy (m.in. przetaczanie krwi)... W Juve sprawa się rypła. Posypały się kary - finansowe, dyskwalifikacje, degradacje, odbieranie tytułów.

0

Raúl Tamudo pamiétna bramka strzelona Barcelonie.

0

Cytat pewnego ziomka "Taaa. Najpierw ,,leczenie'' Messiego z powodu krwi (gdy przechodził do Barcy), teraz Neymar, też powodu krwi (gdy przeszedł do Barcy)... Oczywiście przypadek. A szefem lekarzy w klubie jest bodaj Fuentes, wywalony z kolarstwa z powodu faszerowania kolarzy (m.in. przetaczanie krwi)... W Juve sprawa się rypła. Posypały się kary - finansowe, dyskwalifikacje, degradacje, odbieranie tytułów. Teraz kolej na Barcę i jej ,,sukcesy''

Sprawa wydaje sie podejrzana ,co mysla o tym kibice Barcelony?

0

Jestem pod wrażeniem Deulofeu ten gość jest niesamowity, Barcelona ma niesamowitą perełkę. Jese też jest dobry ale nie był widoczny w tym meczu tak jak Deulofeu. WOW!!

0

Czemu Leo ma się stawić w sądzie skoro ojciec był wtedy za niego odpowiedzialny?

0

0

Taki piłkarz budzi podziw u rywali, u każdego. Wielki szacun! Eric to jest prze kozak!!

Hala Madrid!

0

"konrados1231, 24 minuty temu:

Neymar - Messi - Alexis
vs
Ronaldo - Cavani - Bale
My będziemy jechać przeciwników ale Real będzie ich rozpi....lał."

Zgadzam się z tobą, tylko nie wiadomo czy w tym sezonie będzie taki atak.

0

Gratulacje!
Hala madrid!

0

wygraja 8:1

0

Jestem dumny z Realu.

0

Żałośni jesteście ci co jedziecie po Realu i Ronaldo, Messi jak grał z Bayernem?. Pokazali charakter walkę do końca gdyby Benz grał od początku to Real był by w finale. Mówcie co chcecie ale ja jutro będę kibicował Hiszpańskiej drużynie.
Hala Madrid!

0

No kurw, zawsze jak w chodze na relacje na żywo na onet.pl
-O Barca przegrywa 1:0
wchodzę 2 minuty później
- 2:1 kurwa
Ja nie wiem ale ja to chyba przynoszę szczęście Barcelonie no zawsze tak jest.

0

Pierwszy raz w ŻYCIU będę kibicował F.C BARCELONIE wierze, że dokopią szwabom. REAL I BARCELONA w finale Ligi Mistrzów!

0

Zobaczycie, że będzie Hiszpański finał. Real z Barcą dokonają remontady!!

0

Chciałbym zobaczyć remontade w Barcelonie i Madrycie. Finał Real - Barca to było by coś niesamowitego.

0

Śmieszni jesteście, wręcz żałośni. Jak naskakiwaliście na Neymara, że słaby, że w Europie sobie nie poradzi ble ble ble. A teraz co drugi komentarz "Sprowadzić Neymara" "Potrzebny nam Neymar"

0

BRAWO BARCELONAAAAAAAAAA GOOOOOOOOOOOOOOOOL

0

o KURW 4-0 ALE DOSTAJECIE BATY

0

Co jest tika-pika nie działa?

0

Hehe ale łomot dostajecie

0

0

Jaki Autobus? Ktoś tu jest ślepy? Milan gra po prostu lepiej nie potraficie tego przyznać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?