ElMadridista
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2012
Podhale
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mów ,że twój tata trenuje Barcelone :DD
0
Nie uznajcie tego za prowokajce ale to śmieszny obrazek
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_7913.jpg
0
0
Szczerze mówiąc to co administracja zrobiła z tymi ocenami to mistrzostwo świata, naprawdę robi wrażenie!! Szacunek!
0
O czym ty człowieku mówisz? To oczywiste ,że chce zatrzymać Luiza bo to jeden z najlepszych ŚO
0
Po za tym nie interesuje mnie żeby was "w^&%ić" tylko pisze na temat, mam prawo powiedzieć co sądzę o anemii Neymara.
0
To w takim razie kto jest szefem lekarzy?
0
Najpierw ,,leczenie'' Messiego z powodu krwi (gdy przechodził do Barcy), teraz Neymar, też powodu krwi (gdy przeszedł do Barcy)... Oczywiście przypadek. A szefem lekarzy w klubie jest bodaj Fuentes, wywalony z kolarstwa z powodu faszerowania kolarzy (m.in. przetaczanie krwi)... W Juve sprawa się rypła. Posypały się kary - finansowe, dyskwalifikacje, degradacje, odbieranie tytułów.
0
Raúl Tamudo pamiétna bramka strzelona Barcelonie.
0
Cytat pewnego ziomka "Taaa. Najpierw ,,leczenie'' Messiego z powodu krwi (gdy przechodził do Barcy), teraz Neymar, też powodu krwi (gdy przeszedł do Barcy)... Oczywiście przypadek. A szefem lekarzy w klubie jest bodaj Fuentes, wywalony z kolarstwa z powodu faszerowania kolarzy (m.in. przetaczanie krwi)... W Juve sprawa się rypła. Posypały się kary - finansowe, dyskwalifikacje, degradacje, odbieranie tytułów. Teraz kolej na Barcę i jej ,,sukcesy''
Sprawa wydaje sie podejrzana ,co mysla o tym kibice Barcelony?
0
Jestem pod wrażeniem Deulofeu ten gość jest niesamowity, Barcelona ma niesamowitą perełkę. Jese też jest dobry ale nie był widoczny w tym meczu tak jak Deulofeu. WOW!!
0
Czemu Leo ma się stawić w sądzie skoro ojciec był wtedy za niego odpowiedzialny?
0
0
Taki piłkarz budzi podziw u rywali, u każdego. Wielki szacun! Eric to jest prze kozak!!
Hala Madrid!
0
"konrados1231, 24 minuty temu:
Neymar - Messi - Alexis
vs
Ronaldo - Cavani - Bale
My będziemy jechać przeciwników ale Real będzie ich rozpi....lał."
Zgadzam się z tobą, tylko nie wiadomo czy w tym sezonie będzie taki atak.
0
Gratulacje!
Hala madrid!
0
wygraja 8:1
0
Jestem dumny z Realu.
0
Żałośni jesteście ci co jedziecie po Realu i Ronaldo, Messi jak grał z Bayernem?. Pokazali charakter walkę do końca gdyby Benz grał od początku to Real był by w finale. Mówcie co chcecie ale ja jutro będę kibicował Hiszpańskiej drużynie.
Hala Madrid!
0
No kurw, zawsze jak w chodze na relacje na żywo na onet.pl
-O Barca przegrywa 1:0
wchodzę 2 minuty później
- 2:1 kurwa
Ja nie wiem ale ja to chyba przynoszę szczęście Barcelonie no zawsze tak jest.
0
Pierwszy raz w ŻYCIU będę kibicował F.C BARCELONIE wierze, że dokopią szwabom. REAL I BARCELONA w finale Ligi Mistrzów!
0
Zobaczycie, że będzie Hiszpański finał. Real z Barcą dokonają remontady!!
0
Chciałbym zobaczyć remontade w Barcelonie i Madrycie. Finał Real - Barca to było by coś niesamowitego.
0
Śmieszni jesteście, wręcz żałośni. Jak naskakiwaliście na Neymara, że słaby, że w Europie sobie nie poradzi ble ble ble. A teraz co drugi komentarz "Sprowadzić Neymara" "Potrzebny nam Neymar"
0
BRAWO BARCELONAAAAAAAAAA GOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
o KURW 4-0 ALE DOSTAJECIE BATY
0
Co jest tika-pika nie działa?
0
Hehe ale łomot dostajecie
0
0
Jaki Autobus? Ktoś tu jest ślepy? Milan gra po prostu lepiej nie potraficie tego przyznać?