Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo Rozdzieliła kochanków Merkelową i Putlera.
1
@KamQiX Cicho siedź, bo dostaniemy Merkelową na bramkę.
0
@Rewolucja123 Jak łysy, to go opylić Gironie, jak Romeu.
6
@Ronad10 Prawda jest taka, że niedawno podłączył sie do kontrataku z Raphą i strzelił pięknego gola papierowym.
0
@turhiay oni przegrywają, bo nie są skupieni, tylko sie rozpraszają płaczem do sędziów.
1
@Messi1992 Martnineza też pogonic bo jak przychodził do nas to z kontuzją i ładną historią w tym temacie, a jednak sztab Flika postawił go na nogi, to samo teraz FdJiem, też łapie formę, Ferran też próbuje i będzie coraz lepiej. Zobaczymy, czy Barca sprowadzi Tahna, wówczas można przemyśleć temat sprzedaży Araujo, jak będzie dobra oferta za niego.
16
Cenię tego trenera za otwartość wypowiedzi i sprawiedliwy osąd sytuacji boiskowych.
0
@Fermin ale nie musiał, bo nie chciał.
1
@Fermin tak, na samolot, bo nie wiedział, że gramy u siebie.
0
No to papierowi spadaja na 3 miejsce.
0
@Pawlak1992 W skokach w PL to Murańka.
3
1. Zakaz używania ręki na ciele przeciwnika i powalanie go bez piłki.
2. Brak możliwości dotknięcia piłki po gwizdku przez zawodnika drużyny przeciwnej.
0
I jeszcze braka strzelona spoza pola karnego liczona podwójnie.
0
Teraz mają pole do popisu z tymi rzutkami, moga rozwiesić sobie na ścianie sędziów i w nich rzucać.
0
@Batys a zachwilę kontuzja na pół sezonu i zwolennicy już by psy na nim wieszali.
0
A to jebas dziala w strukturach europejskich, bo myśałem, że jest psem gończym w Hiszpani ?
0
@Values użyj swojego do kultury wypowiedzi.
8
Dzisiaj jest tłusty czwartek, a nie prima aprillis.
1
@Values Według Ciebie, jak zawodnik dostanie czerwoną kartkę, to jego klub nie ma prawa wygrać meczu ?
3
@OzzyFCB Strzelą mu zwieracze i spadnie na Madryt gówniany deszcz.
0
@Hlopek Tak zasługuje, może się nawet kąpnąc te 94 % po głowie, skoro to nic nie daje drużynie, tylko irytuje zawodnikow z przodu.
0
Puki co, na razie nie ma czasu na eksperymentowanie jeśli chodzi o naszych zawodników drugie składu, bo mecze są bardzo ważne i trudne z wymagającymi przeciwnikami, także ten sezon można traktować, jako test tych zasobów co mamy, a latem, jak budżet pozwoli to sie wzmocni te pozycje, ktore nie są obstawione przez wartościowych graczy.
0
Dobrze, bo gdyby więcej piłek dostawał do przodu, to więcej byłoby z tego sytuacji bramkowych.
0
@PietrasCoelho Fermin z Gavim nie grali praktycznie przez cały mecz a FdJ wk..rwiał Raphe bo mu nie podawał piłek na wolne pole, tylko sobie kręcil te kółeczka.
2
Tempo siadło po tym jak Lewuś strzelił na 4-2, a FdJga wywalić, bo to hamulcowy drużyny.
4
Ferran 2 setki zmarnował.
0
Kto będzie karne strzelał ?
0
@Maker0 Ale jest w formie, bo strzelił ostatnio bramkę z rzutu rożnego.
0
@Murazor czyli niska sprzedaż wynika z wysokiej pensji zawodnika
0
To, że zagra na nowym CN nie oznacza, że będzie naszy zawodnikiem.