0

@Roobo Rozdzieliła kochanków Merkelową i Putlera.

1

@KamQiX Cicho siedź, bo dostaniemy Merkelową na bramkę.

0

@Rewolucja123 Jak łysy, to go opylić Gironie, jak Romeu.

6

@Ronad10 Prawda jest taka, że niedawno podłączył sie do kontrataku z Raphą i strzelił pięknego gola papierowym.

0

@turhiay oni przegrywają, bo nie są skupieni, tylko sie rozpraszają płaczem do sędziów.

1

@Messi1992 Martnineza też pogonic bo jak przychodził do nas to z kontuzją i ładną historią w tym temacie, a jednak sztab Flika postawił go na nogi, to samo teraz FdJiem, też łapie formę, Ferran też próbuje i będzie coraz lepiej. Zobaczymy, czy Barca sprowadzi Tahna, wówczas można przemyśleć temat sprzedaży Araujo, jak będzie dobra oferta za niego.

16

Cenię tego trenera za otwartość wypowiedzi i sprawiedliwy osąd sytuacji boiskowych.

0

@Fermin ale nie musiał, bo nie chciał.

1

@Fermin tak, na samolot, bo nie wiedział, że gramy u siebie.

0

No to papierowi spadaja na 3 miejsce.

0

@Pawlak1992 W skokach w PL to Murańka.

3

1. Zakaz używania ręki na ciele przeciwnika i powalanie go bez piłki.
2. Brak możliwości dotknięcia piłki po gwizdku przez zawodnika drużyny przeciwnej.

0

I jeszcze braka strzelona spoza pola karnego liczona podwójnie.

0

Teraz mają pole do popisu z tymi rzutkami, moga rozwiesić sobie na ścianie sędziów i w nich rzucać.

0

@Batys a zachwilę kontuzja na pół sezonu i zwolennicy już by psy na nim wieszali.

0

A to jebas dziala w strukturach europejskich, bo myśałem, że jest psem gończym w Hiszpani ?

0

@Values użyj swojego do kultury wypowiedzi.

8

Dzisiaj jest tłusty czwartek, a nie prima aprillis.

1

@Values Według Ciebie, jak zawodnik dostanie czerwoną kartkę, to jego klub nie ma prawa wygrać meczu ?

3

@OzzyFCB Strzelą mu zwieracze i spadnie na Madryt gówniany deszcz.

0

@Hlopek Tak zasługuje, może się nawet kąpnąc te 94 % po głowie, skoro to nic nie daje drużynie, tylko irytuje zawodnikow z przodu.

0

Puki co, na razie nie ma czasu na eksperymentowanie jeśli chodzi o naszych zawodników drugie składu, bo mecze są bardzo ważne i trudne z wymagającymi przeciwnikami, także ten sezon można traktować, jako test tych zasobów co mamy, a latem, jak budżet pozwoli to sie wzmocni te pozycje, ktore nie są obstawione przez wartościowych graczy.

0

Dobrze, bo gdyby więcej piłek dostawał do przodu, to więcej byłoby z tego sytuacji bramkowych.

0

@PietrasCoelho Fermin z Gavim nie grali praktycznie przez cały mecz a FdJ wk..rwiał Raphe bo mu nie podawał piłek na wolne pole, tylko sobie kręcil te kółeczka.

2

Tempo siadło po tym jak Lewuś strzelił na 4-2, a FdJga wywalić, bo to hamulcowy drużyny.

4

Ferran 2 setki zmarnował.

0

Kto będzie karne strzelał ?

0

@Maker0 Ale jest w formie, bo strzelił ostatnio bramkę z rzutu rożnego.

0

@Murazor czyli niska sprzedaż wynika z wysokiej pensji zawodnika

0

To, że zagra na nowym CN nie oznacza, że będzie naszy zawodnikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?