Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pustelnik Jeżeli Gironie będzie groził spadek to z pewnością zrobią to samo co Ossasuna w takiej sytuacji.
0
A jak to wygląda w innych ligach, obecnie i z historii występów, jakie rekordy ?
3
A ja myślałem, że Łysy wpłaci im tę kasę, żeby mógł z nami zagrać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Musi się poprawić w czerwonych kartkach, to będzie drugi Lahoz.
0
Jak Guardiola broni Alvesa to musi być sukces i uniewinnienie.
4
Victor mógł strzelić po asyście Lewego, tyllko za dużo zwlekał z oddaniem strzału.
11
Gavi w tym meczu jeszcze wsadził głowę do pralki.
3
Niech nauczą się grać w piłkę, a nie po sądach chodzić.
0
A to nie Gavi podawał do Fermina, jak ten dośrodkował do Lewego ?
3
Zamortyzował się i znormalniał, a jako napastnik kiełkuje u Flicka i do nikogo nie fika.
11
Za Xaviego po gwizdku końcowym było uuuffffff, a teraz złość, że już koniec, tak fajnie sie oglądało mecz.
0
Po tym drugim karnym przywodziciel puścił.
0
@yoli Nie, akurat ten mecz co przegraliśmy na wyjeździe z City, to nie było kontroli nad meczem, lepiej grały zawodniczki City i zasłużenie wygrały.
3
Z City nie będzie łatwo.
17
Flick jeszcze grubemu powinien nakazać dietę.
5
Boiskowy bandyta w ASie.
0
Jama lubi grać, więc Flick mu nie broni, nie wiem czemu nie gra Olmo zamiast Gaviego, przeciez nie grał pełnych meczy z reprezentacją.
0
Jeszcze komentarze pod prysznicem sędziów powinny być nagłaśniane.
0
Podobno Fermin będzie grał za Raphę.
1
@Safrani Jednym z powodów jest dyskryminacja mężczyzn w sądach antyrodzinnych. Łamanie praw rodzicielskich, nieprzestrzeganie Konstytucji i Konwencji Praw Dziecka przez nasze państwo. Wygoda i brak chęci do odpowiedzialności i wyzwaniu rodzica.
0
Ciekawe jaki będzie wynik , jak wylądują ;)
2
Bez Messiego mają pakę na lata, ciekawe, czy Scaloni weźmie sie za piłkę klubową. Pojechali z Braziolami, szczególnie z tym grubym w obronie, mogli go postawić w świetle bramki zamiast go zdejmować w trakcie meczu. Szkoda Raphy nie szkoda vinnego. Niech ten mecz nauczy Raphę pokory do przeciwników.
3
No i ten pan sie zbłaźnił teraz i wcześniej, bo ta krytyka w stronę dziecka była nie na miejscu, a Jama, to klasa sama w sobie, podobnie załatwił Rabiota w półfinale ME.
0
W sumie dobrze, że będą często przerwy w grze, nasi chłopcy złapią oddech po zmęczeniu reprezentacyjnym.
9
Xavi im zalazł za skórę jak ich trenował.
2
Ma rację, po co te dogrywki w sytuacji takiej dużej liczby meczów, powinny być od razu rzuty karne, albo ewentualnie dogrywka do pierwszego gola.
0
@Rupert_Haubica to trzeba im wysłać pudełko czekoladek z pozdrowieniami od Wojtka i sztyft dla spoconego Janka.
0
Mental Jordana buduje się w Jamie, podobnie zgasił Holendra, jak Rabiota w półfinale ME.
0
Gdyby rekin podał do Yamala, to by nie było karnych.