0

@Pustelnik Jeżeli Gironie będzie groził spadek to z pewnością zrobią to samo co Ossasuna w takiej sytuacji.

0

A jak to wygląda w innych ligach, obecnie i z historii występów, jakie rekordy ?

3

A ja myślałem, że Łysy wpłaci im tę kasę, żeby mógł z nami zagrać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Musi się poprawić w czerwonych kartkach, to będzie drugi Lahoz.

0

Jak Guardiola broni Alvesa to musi być sukces i uniewinnienie.

4

Victor mógł strzelić po asyście Lewego, tyllko za dużo zwlekał z oddaniem strzału.

11

Gavi w tym meczu jeszcze wsadził głowę do pralki.

3

Niech nauczą się grać w piłkę, a nie po sądach chodzić.

0

A to nie Gavi podawał do Fermina, jak ten dośrodkował do Lewego ?

3

Zamortyzował się i znormalniał, a jako napastnik kiełkuje u Flicka i do nikogo nie fika.

11

Za Xaviego po gwizdku końcowym było uuuffffff, a teraz złość, że już koniec, tak fajnie sie oglądało mecz.

0

Po tym drugim karnym przywodziciel puścił.

0

@yoli Nie, akurat ten mecz co przegraliśmy na wyjeździe z City, to nie było kontroli nad meczem, lepiej grały zawodniczki City i zasłużenie wygrały.

3

Z City nie będzie łatwo.

17

Flick jeszcze grubemu powinien nakazać dietę.

5

Boiskowy bandyta w ASie.

0

Jama lubi grać, więc Flick mu nie broni, nie wiem czemu nie gra Olmo zamiast Gaviego, przeciez nie grał pełnych meczy z reprezentacją.

0

Jeszcze komentarze pod prysznicem sędziów powinny być nagłaśniane.

0

Podobno Fermin będzie grał za Raphę.

1

@Safrani Jednym z powodów jest dyskryminacja mężczyzn w sądach antyrodzinnych. Łamanie praw rodzicielskich, nieprzestrzeganie Konstytucji i Konwencji Praw Dziecka przez nasze państwo. Wygoda i brak chęci do odpowiedzialności i wyzwaniu rodzica.

0

Ciekawe jaki będzie wynik , jak wylądują ;)

2

Bez Messiego mają pakę na lata, ciekawe, czy Scaloni weźmie sie za piłkę klubową. Pojechali z Braziolami, szczególnie z tym grubym w obronie, mogli go postawić w świetle bramki zamiast go zdejmować w trakcie meczu. Szkoda Raphy nie szkoda vinnego. Niech ten mecz nauczy Raphę pokory do przeciwników.

3

No i ten pan sie zbłaźnił teraz i wcześniej, bo ta krytyka w stronę dziecka była nie na miejscu, a Jama, to klasa sama w sobie, podobnie załatwił Rabiota w półfinale ME.

0

W sumie dobrze, że będą często przerwy w grze, nasi chłopcy złapią oddech po zmęczeniu reprezentacyjnym.

9

Xavi im zalazł za skórę jak ich trenował.

2

Ma rację, po co te dogrywki w sytuacji takiej dużej liczby meczów, powinny być od razu rzuty karne, albo ewentualnie dogrywka do pierwszego gola.

0

@Rupert_Haubica to trzeba im wysłać pudełko czekoladek z pozdrowieniami od Wojtka i sztyft dla spoconego Janka.

0

Mental Jordana buduje się w Jamie, podobnie zgasił Holendra, jak Rabiota w półfinale ME.

0

Gdyby rekin podał do Yamala, to by nie było karnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?