2

Trzeba nosic parasolki, bo w Catalonii spadnie gówniany deszcz od Tebasa.

5

Dzięki Flikuś za przygotowanie zespołu.

0

A Fermin, tak sie starał wczoraj, trafił w słupek, nad poprzeczką i asystował.

0

@Barca_Big_Moment ale szybkości nie zgubił, potrafi ruszyć z miejsca dość szybko.

3

Mógł mieć asystę, ale zawalił.

1

Dobrze, że bramka dla Raphy w końcu najlepszy strzelec.

0

Jednak Sule sie wykurował bo jest na ławce, a u nas nie ma Gaviego w podstawie, zobaczymy, czy w tym meczu Fermin zaskoczy, oby miał dobry dzień zrobił różnicę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czas na odwet za Xaviego i teraz przyśpiewki na meczu papierowych "Carlo zostań" :)

0

Czy Musiala wróci na rewanż ?

0

A gdzie ten drugi gol ?

2

@RumbleDelivery został zgaszony przez sędziów i klub, przestał fikać i przestał grać, pewnie go opyla arabom po sezonie i dziadka gumorzuja wyślą na emeryturę.

0

@LeoMessiiBarcaPepa to zaraz dam poprzedni wpis he he

3

Vini praktycznie niewidoczny, bramkarz papierowych i tak sporo wyciągnął.

0

@LeoMessiiBarcaPepa ok. już poprawiłem :)

7

Argentyna cały czas w formie.

0

@Jakchcesz wyczuła swojego, na twarzy miał wkurw napisane.

0

@damian16161212 To dlaczego ich tak wiele ucieka z Niemiec do Polski ?

3

Słaby Arsenal, spodziewałem się więcej po nich, nie wygrają tego meczu u siebie, grają bojaźliwie, jak klub z dołu tabeli w LL. Nie mają pomysłu na grę, mała wymienność pozycji, brak wyjść do kontr i zrozumienia między zawodnikami. Za to, o dziwo, Camavinga rozgrywa całkiem dobry mecz.

2

Dzięki Lewemu, Gavi nauczył sie bluzgać po polsku.

0

Tebas robi wszystko, żeby nam zaszkodzić i namieszać w głowach przed najważniejszymi rozgrywkami.

0

@Herbert Jak nie chcesz czytać całego artykułu powyżej, to chociaz ostanie zdanie, tam jest odpowiedź.

5

Trzymam kciuki, żeby nic się nie zawaliło ani fizycznie ani formalnie i żebyśmy zdążyli na czas, a potem łapać mocnego lewego skrzydłowego.

1

Wkurza to, że te dwumecze rozgrywane są o tej samej porze.

0

Jeszcze, kto zostanie królem strzelców LL i LM poproszę.

17

A to wszystko przez Argentynę bo wygrała z Braziolami.

6

I cyk dostanie upomnienie w zawiasach jak jego koledzy.

1

Ten świński ryj powinien odkupic swoje grzechy i grać dla naszych dziadków, albo chociaż samobója szczelić.

0

@Darek_Maruszczak dokładnie, tak jak napisałem u góry.

11

Wskażę inny powód, brak lewoskrzydłowego, bo Balde został wyłączony z gry, dlatego Jama ciągnął prawym skrzydłem większośc akcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?