Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trzeba nosic parasolki, bo w Catalonii spadnie gówniany deszcz od Tebasa.
5
Dzięki Flikuś za przygotowanie zespołu.
0
A Fermin, tak sie starał wczoraj, trafił w słupek, nad poprzeczką i asystował.
0
@Barca_Big_Moment ale szybkości nie zgubił, potrafi ruszyć z miejsca dość szybko.
3
Mógł mieć asystę, ale zawalił.
1
Dobrze, że bramka dla Raphy w końcu najlepszy strzelec.
0
Jednak Sule sie wykurował bo jest na ławce, a u nas nie ma Gaviego w podstawie, zobaczymy, czy w tym meczu Fermin zaskoczy, oby miał dobry dzień zrobił różnicę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czas na odwet za Xaviego i teraz przyśpiewki na meczu papierowych "Carlo zostań" :)
0
Czy Musiala wróci na rewanż ?
0
A gdzie ten drugi gol ?
2
@RumbleDelivery został zgaszony przez sędziów i klub, przestał fikać i przestał grać, pewnie go opyla arabom po sezonie i dziadka gumorzuja wyślą na emeryturę.
0
@LeoMessiiBarcaPepa to zaraz dam poprzedni wpis he he
3
Vini praktycznie niewidoczny, bramkarz papierowych i tak sporo wyciągnął.
0
@LeoMessiiBarcaPepa ok. już poprawiłem :)
7
Argentyna cały czas w formie.
0
@Jakchcesz wyczuła swojego, na twarzy miał wkurw napisane.
0
@damian16161212 To dlaczego ich tak wiele ucieka z Niemiec do Polski ?
3
Słaby Arsenal, spodziewałem się więcej po nich, nie wygrają tego meczu u siebie, grają bojaźliwie, jak klub z dołu tabeli w LL. Nie mają pomysłu na grę, mała wymienność pozycji, brak wyjść do kontr i zrozumienia między zawodnikami. Za to, o dziwo, Camavinga rozgrywa całkiem dobry mecz.
2
Dzięki Lewemu, Gavi nauczył sie bluzgać po polsku.
0
Tebas robi wszystko, żeby nam zaszkodzić i namieszać w głowach przed najważniejszymi rozgrywkami.
0
@Herbert Jak nie chcesz czytać całego artykułu powyżej, to chociaz ostanie zdanie, tam jest odpowiedź.
5
Trzymam kciuki, żeby nic się nie zawaliło ani fizycznie ani formalnie i żebyśmy zdążyli na czas, a potem łapać mocnego lewego skrzydłowego.
1
Wkurza to, że te dwumecze rozgrywane są o tej samej porze.
0
Jeszcze, kto zostanie królem strzelców LL i LM poproszę.
17
A to wszystko przez Argentynę bo wygrała z Braziolami.
6
I cyk dostanie upomnienie w zawiasach jak jego koledzy.
1
Ten świński ryj powinien odkupic swoje grzechy i grać dla naszych dziadków, albo chociaż samobója szczelić.
0
@Darek_Maruszczak dokładnie, tak jak napisałem u góry.
11
Wskażę inny powód, brak lewoskrzydłowego, bo Balde został wyłączony z gry, dlatego Jama ciągnął prawym skrzydłem większośc akcji.