Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie tylko trenera, ale i cały sztab medyczny muszą wymienić.
9
@Rifek Dokładnie, to nie ma sensu, ja i tak nie czytam pierwszej konfy skróconej, tylko czekam na pełną.
0
Jakby chcieli dać sobie w żyłę, to by zrobili to w przerwie meczu.
0
W przypadku papierowych KMŚ jest to znęcanie sie nad zwierzetami.
8
Tak jak Mendy wejdzie na boisko i po kwadransie ława.
2
Ci co dostali czerwone kartki powinni zapie...dalac na rowerze do Madrytu.
2
@michalgajdek a co złapała gumę, czy koło od roweru odpadło ?
0
A co z kartkami, czy teraz wszyscy mają czyste konta ?
2
@Lewangoooolsky głosy sie rozjadą i wygra Dembele.
0
To co, Pedri w tym sezonie ZP, a Yamal za rok.
0
To Flick powinien wziąc wędkę i wyłowić kogos do pierwszego zespołu, ten Diarra jest całkiem ogarnięty.
2
@FCBarça culé steruje varem ze stadionowego siedzenia
1
Ojciec mógłby jeszcze raz wystrzelic z flinty, drugi Yamal przyda się potem.
1
Dobrze, że Inter teraz musi walczyć o ligę, podobnie, jak my.
0
Gavi dajesz czadu.
0
Trzeba zagrać, tak dobrze w pierwszym meczu, jak z Borussią, żeby nie było trzeba ryzykować wprowadzenia Balde i Lewego w rewanżu, ale żeby byli gotowi na taką ewentualność.
6
Murawa jest od grania, a nie od świętowania.
32
Rudiger napisał przeprosiny, nie dlatego, że tak czuje, tylko chce mieć mniejszy wymiar kary za to zachowanie.
0
Jeszcze się taki Niemiec nie narodził, co by był Rudigierem, czy innym Grenadierem.
1
Zarówno ci sędziowie jak i komentatorzy w studio skupili sie na nogach, a on został powalony uderzeniem ręką, a nie nogą.
3
Napisy i głos sie miksuje w środku wywiadu.
0
@jacek905 Przeciez on sie wzoruje na Ney'u, który też farbował włosy i Messi tak samo.
2
Rudiger nie wyglądał na zmęczonego, raczej w takim stanie nie rzuca sie w sędziego lodem.
3
Jaki piękny dzień i to nie chodzi o pogodę.
2
Prosze nie obrażać Niemców, to diabeł i pewnie dostanie pouczenie, jak z Atletico.
1
@fotohobby ten diabeł i tak jest przeciążony i pewnie kontuzjowany.
4
3 bramki strzeliliśmy z gry, a real żadnej.
1
Kounde grał super mecz, nawet bez tej bramki dałbym mu minimum 7.
0
Dudek sie jąkał na początku w studio zanim ochłonął.
11
Rapha musi celownik poprawić. Real nie miał z gry bramki, a my wszystkie, błąd w naszy ustawieniu muru przy pierwszej bramce.