1

Nie tylko trenera, ale i cały sztab medyczny muszą wymienić.

9

@Rifek Dokładnie, to nie ma sensu, ja i tak nie czytam pierwszej konfy skróconej, tylko czekam na pełną.

0

Jakby chcieli dać sobie w żyłę, to by zrobili to w przerwie meczu.

0

W przypadku papierowych KMŚ jest to znęcanie sie nad zwierzetami.

8

Tak jak Mendy wejdzie na boisko i po kwadransie ława.

2

Ci co dostali czerwone kartki powinni zapie...dalac na rowerze do Madrytu.

2

@michalgajdek a co złapała gumę, czy koło od roweru odpadło ?

0

A co z kartkami, czy teraz wszyscy mają czyste konta ?

2

@Lewangoooolsky głosy sie rozjadą i wygra Dembele.

0

To co, Pedri w tym sezonie ZP, a Yamal za rok.

0

To Flick powinien wziąc wędkę i wyłowić kogos do pierwszego zespołu, ten Diarra jest całkiem ogarnięty.

2

@FCBarça culé steruje varem ze stadionowego siedzenia

1

Ojciec mógłby jeszcze raz wystrzelic z flinty, drugi Yamal przyda się potem.

1

Dobrze, że Inter teraz musi walczyć o ligę, podobnie, jak my.

0

Gavi dajesz czadu.

0

Trzeba zagrać, tak dobrze w pierwszym meczu, jak z Borussią, żeby nie było trzeba ryzykować wprowadzenia Balde i Lewego w rewanżu, ale żeby byli gotowi na taką ewentualność.

6

Murawa jest od grania, a nie od świętowania.

32

Rudiger napisał przeprosiny, nie dlatego, że tak czuje, tylko chce mieć mniejszy wymiar kary za to zachowanie.

0

Jeszcze się taki Niemiec nie narodził, co by był Rudigierem, czy innym Grenadierem.

1

Zarówno ci sędziowie jak i komentatorzy w studio skupili sie na nogach, a on został powalony uderzeniem ręką, a nie nogą.

3

Napisy i głos sie miksuje w środku wywiadu.

0

@jacek905 Przeciez on sie wzoruje na Ney'u, który też farbował włosy i Messi tak samo.

2

Rudiger nie wyglądał na zmęczonego, raczej w takim stanie nie rzuca sie w sędziego lodem.

3

Jaki piękny dzień i to nie chodzi o pogodę.

2

Prosze nie obrażać Niemców, to diabeł i pewnie dostanie pouczenie, jak z Atletico.

1

@fotohobby ten diabeł i tak jest przeciążony i pewnie kontuzjowany.

4

3 bramki strzeliliśmy z gry, a real żadnej.

1

Kounde grał super mecz, nawet bez tej bramki dałbym mu minimum 7.

0

Dudek sie jąkał na początku w studio zanim ochłonął.

11

Rapha musi celownik poprawić. Real nie miał z gry bramki, a my wszystkie, błąd w naszy ustawieniu muru przy pierwszej bramce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?