2

Loew przyszed się zatrudnić w roli asystenta Flicka.

3

Co do zasady 1-1 był już kontrakt z Nike, były nowe dzwignie, były loże i tak w kółko, Jebas zrobi wszystko, żeby nas uje..ać na transferach, bo będziemy za mocni. Oby Flick znowu wyciągnął jakiegoś królika z kapelusza z La Massi i kontuzjowani odzyskali w presezonie najlepszą formę na kolejny sezon.

0

To poproszę Olmo do MC, na lewe skrzydło w zamian Nico, a Rapha do środka.

3

A w szpitalu rozpoczęli świętowanie z pielęgniarkami na intensywnej terapii.

5

No to Robercik 5 goli w 9 minut Villarealowi i Pitchichi Twoje.

1

Wojtuś koloryzuje, wiadomo, że chodzi o kasę, a nie jakieś uzgodnienia z rodziną, które są już dla niego znane od dawna, no chyba, że nie spędza z żoną czasu od dawna.

1

@Lucyffffer1922 bo był później zmęczony, jeszcze nie jest gotowy grać na pełnej intensywności, też mnie wkurzała jego nieroztropność w późniejszej fazie meczu.

2

Teraz trzeba ogarnąć stadion i przejść do zasady 1-1 a potem wyciągnąć zdolnego piłkarza na lewe skrzydło i obronę.

0

@Konradosss a weź pod uwagę, że niektórzy zawodnicy podstawowego składu może chcą już wyjechać do rodzin i znajomych na urlop, po co mają grzać ławę i marnować czas w klubie, skoro będziemy grać rezerwami.

0

A dziewczyny też będą świętować ?

0

Ile drużyn spada z LL - 4 ?

3

Dzisiaj będzie się działo, sędzia pozwoli na ostrą grę, żeby zdenerwować BArcę, stawiam na wku..w Raphy, żeby wyrzucić naszego zawodnika z boiska, albo karny z dupy. Soto Grado będzie musiał sie napocić, żeby Barca przegrała.

0

@eMBeeR był spalony

5

Spalony i faul w polu karnym. Jeszcze żółwik w końcówce wbiegał w pole karne, bo liczył na karnego.

2

Nowy aferzysta po Benzemie rośnie.

1

@BISHBASHBOSH a w kolejnym, że musi przedyskutować swoją karierę z rodziną, bo Wojtuś juz nie jest najważniejszy.

1

Szczęsny wiedział, że to jego ostatni mecz (po El Clasico) w Barcy i nie przedłuży kontraktu, bo nie ma gwarancji grania i woli iśc na emeryture (być dla rodziny) niż przesiedzieć na ławce Barcy cały sezon.

3

A Fati się trzyma sakwy i nigdzie sie nie wybiera.

0

Nie zdoła, bo zdobedziemy mistrzostwo, może nie zagra do końca.

3

@krzy_mlyn Lewy już ma wakacje, niech sie inni ogrywają w końcówce.

13

Siatka Ericka na vinim, to było piękne.

0

Po takich meczach pytanie, czy nam jest potrzebna typowa 9, może opchnąć Lewego do Arabii i ściągnąć Nico ?

2

Touchameni oszczędzony przez sędziego co najmniej 2 razy.

0

No to Alvarez im już nie potrzebny :)

1

@MisterGuardiola Warto pokazać się z lepszej strony, po co się zniżać do ich poziomu, przekazujemy lepsze wzorce niż konkurencja.

0

Przełużyć umowę Araujo do 2040 roku.

0

Pereza sumienie ruszyło, że nie wypada do Barcy wpadać po tym, jak załatwił jej odpadnięcie w LM.

0

@Ytari napisz po polsku

1

Z toba to zawsze będziemy wracać i płakać nad rozlanym mlekiem, gdzie ta zwycięska mentalność, chyba machania łapkami.

0

@Edii7777 TA ich liga z dupy, przekonał się Mbappe w LL.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?