Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Loew przyszed się zatrudnić w roli asystenta Flicka.
3
Co do zasady 1-1 był już kontrakt z Nike, były nowe dzwignie, były loże i tak w kółko, Jebas zrobi wszystko, żeby nas uje..ać na transferach, bo będziemy za mocni. Oby Flick znowu wyciągnął jakiegoś królika z kapelusza z La Massi i kontuzjowani odzyskali w presezonie najlepszą formę na kolejny sezon.
0
To poproszę Olmo do MC, na lewe skrzydło w zamian Nico, a Rapha do środka.
3
A w szpitalu rozpoczęli świętowanie z pielęgniarkami na intensywnej terapii.
5
No to Robercik 5 goli w 9 minut Villarealowi i Pitchichi Twoje.
1
Wojtuś koloryzuje, wiadomo, że chodzi o kasę, a nie jakieś uzgodnienia z rodziną, które są już dla niego znane od dawna, no chyba, że nie spędza z żoną czasu od dawna.
1
@Lucyffffer1922 bo był później zmęczony, jeszcze nie jest gotowy grać na pełnej intensywności, też mnie wkurzała jego nieroztropność w późniejszej fazie meczu.
2
Teraz trzeba ogarnąć stadion i przejść do zasady 1-1 a potem wyciągnąć zdolnego piłkarza na lewe skrzydło i obronę.
0
@Konradosss a weź pod uwagę, że niektórzy zawodnicy podstawowego składu może chcą już wyjechać do rodzin i znajomych na urlop, po co mają grzać ławę i marnować czas w klubie, skoro będziemy grać rezerwami.
0
A dziewczyny też będą świętować ?
0
Ile drużyn spada z LL - 4 ?
3
Dzisiaj będzie się działo, sędzia pozwoli na ostrą grę, żeby zdenerwować BArcę, stawiam na wku..w Raphy, żeby wyrzucić naszego zawodnika z boiska, albo karny z dupy. Soto Grado będzie musiał sie napocić, żeby Barca przegrała.
0
@eMBeeR był spalony
5
Spalony i faul w polu karnym. Jeszcze żółwik w końcówce wbiegał w pole karne, bo liczył na karnego.
2
Nowy aferzysta po Benzemie rośnie.
1
@BISHBASHBOSH a w kolejnym, że musi przedyskutować swoją karierę z rodziną, bo Wojtuś juz nie jest najważniejszy.
1
Szczęsny wiedział, że to jego ostatni mecz (po El Clasico) w Barcy i nie przedłuży kontraktu, bo nie ma gwarancji grania i woli iśc na emeryture (być dla rodziny) niż przesiedzieć na ławce Barcy cały sezon.
3
A Fati się trzyma sakwy i nigdzie sie nie wybiera.
0
Nie zdoła, bo zdobedziemy mistrzostwo, może nie zagra do końca.
3
@krzy_mlyn Lewy już ma wakacje, niech sie inni ogrywają w końcówce.
13
Siatka Ericka na vinim, to było piękne.
0
Po takich meczach pytanie, czy nam jest potrzebna typowa 9, może opchnąć Lewego do Arabii i ściągnąć Nico ?
2
Touchameni oszczędzony przez sędziego co najmniej 2 razy.
0
No to Alvarez im już nie potrzebny :)
1
@MisterGuardiola Warto pokazać się z lepszej strony, po co się zniżać do ich poziomu, przekazujemy lepsze wzorce niż konkurencja.
0
Przełużyć umowę Araujo do 2040 roku.
0
Pereza sumienie ruszyło, że nie wypada do Barcy wpadać po tym, jak załatwił jej odpadnięcie w LM.
0
@Ytari napisz po polsku
1
Z toba to zawsze będziemy wracać i płakać nad rozlanym mlekiem, gdzie ta zwycięska mentalność, chyba machania łapkami.
0
@Edii7777 TA ich liga z dupy, przekonał się Mbappe w LL.