0

Jagoba chce dawać rady Flickowi, he he niezłe.

2

Eric zrobił wczoraj robotę na prawej flance, jeszcze sietnie podłączał się do ataku, jak sie zgrają z Laminem, to będzie sztos.

1

@Pustelnik Świetny komentator, mający wiedzę, która umie przekazać kibicom zarówno podczas meczu, jak i w nagranych filmikach.

0

@PJ777 Bramkarz wykonywał swoja robotę niezależnie od taktyki zespołu.

0

Bramkarz Majorki MVP, jak młody, to brać na przyszłość do klubu.

0

Kto na lewej Eric czy Inigo, a może Fort ?

0

@mkl87 Chyba nic z tego, będzie robił w mrożonkach, jak mu się skończy kontrakt z klubem.

2

Papierowi mają jutro Getafe wyjazd o 21.30, tylko czwartek im zostaje i piątek, bo potem wyjazd na puchar.

0

Wojtuś załatwi Markowi wejście, bo złapie czerwo na vinnym albo mapecie.

0

Idealnie byłoby się wykartkować i więcej odpocząć przed meczami w LM.

0

Papierowi przyznali sobie nagrode roku, dobre.

0

@takisobiektos tym gorzej jeszcze

0

@Azazel_Pazuzu i tak mu nic nie zrobią, ew. zawiesza na jakiś czas.

0

Co za argument z d..py, jeb... madryciarze, a dalej to juz same kropki ......................................

2

Czyli pozwoli w meczu nas wycinać przez przyjezdnych.

1

@gaq chodzi o miedzynarodowe, bo o ty sam Flick mówił.

1

Perez, jak nie on dał d..py z transferami, bo nie zapewnił równowagi w środku pola po Kroosie, zakochał sie w żółwiku i ma tego rezultaty, jak daje dwóch graczy na jedną pozycję na boisku.

2

Flick nie rozumie, że Katalonia to nie Hiszpania i tutaj zawsze są kłody pod nogi jeśli chodzi o godziny i dni meczu, a nic z tym nie da się zrobić.

0

@RoberDzik ok, thx

0

Ankieta nie działa - strona nie istnieje.

0

Nie potrafili wykończyć ataków, grali nieporadnie, szczególnie w 2 połowie, bramka wisiała w powietrzu.

1

Atletic nie wygrał u papierowych od 20 lat, ale jak zagrają, jak z Rangers, to Carlo może się pakować.

26

@Fermin Ty Fermin przestań marnować setki, bo od 4 meczów nic Ci nie wpada.

0

Jak Atletic zagra z papierowymi podobnie, jak z Rangers, to Carlo może się pakować.

4

Cały sezon się trzymał, a teraz taki zonk na koniec, eh.

0

Diaro z ASa Lewy około 3 tygodni absencji wstepne rokowania.

6

Gerard, to jednak kołek, Balde wróć.

0

@sokot To przez mapeta, bo mu zajął jego pozycję, dlatego vinny tak się flustrował w pierwszej części sezonu. Uefa i LL zgasili go jak peta i teraz siedzi cicho.

0

@Pustelnik Real bez Krossa a Barca bez Pedriego z Borussią, to był kolejny błąd Flicka.

0

@gukwa typowy polaczek i żal dupe ściska, że ktos zarabia ze swojej pracy i sławie. Masz jakieś dane ekonomiczne, że to Leoś zadłużył klub a nie Bartomeu, że zaminast zysku sportowego i ekonomicznego Messi przyniósł straty klubowi (pytanie retoryczne) ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?