Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jagoba chce dawać rady Flickowi, he he niezłe.
2
Eric zrobił wczoraj robotę na prawej flance, jeszcze sietnie podłączał się do ataku, jak sie zgrają z Laminem, to będzie sztos.
1
@Pustelnik Świetny komentator, mający wiedzę, która umie przekazać kibicom zarówno podczas meczu, jak i w nagranych filmikach.
0
@PJ777 Bramkarz wykonywał swoja robotę niezależnie od taktyki zespołu.
0
Bramkarz Majorki MVP, jak młody, to brać na przyszłość do klubu.
0
Kto na lewej Eric czy Inigo, a może Fort ?
0
@mkl87 Chyba nic z tego, będzie robił w mrożonkach, jak mu się skończy kontrakt z klubem.
2
Papierowi mają jutro Getafe wyjazd o 21.30, tylko czwartek im zostaje i piątek, bo potem wyjazd na puchar.
0
Wojtuś załatwi Markowi wejście, bo złapie czerwo na vinnym albo mapecie.
0
Idealnie byłoby się wykartkować i więcej odpocząć przed meczami w LM.
0
Papierowi przyznali sobie nagrode roku, dobre.
0
@takisobiektos tym gorzej jeszcze
0
@Azazel_Pazuzu i tak mu nic nie zrobią, ew. zawiesza na jakiś czas.
0
Co za argument z d..py, jeb... madryciarze, a dalej to juz same kropki ......................................
2
Czyli pozwoli w meczu nas wycinać przez przyjezdnych.
1
@gaq chodzi o miedzynarodowe, bo o ty sam Flick mówił.
1
Perez, jak nie on dał d..py z transferami, bo nie zapewnił równowagi w środku pola po Kroosie, zakochał sie w żółwiku i ma tego rezultaty, jak daje dwóch graczy na jedną pozycję na boisku.
2
Flick nie rozumie, że Katalonia to nie Hiszpania i tutaj zawsze są kłody pod nogi jeśli chodzi o godziny i dni meczu, a nic z tym nie da się zrobić.
0
@RoberDzik ok, thx
0
Ankieta nie działa - strona nie istnieje.
0
Nie potrafili wykończyć ataków, grali nieporadnie, szczególnie w 2 połowie, bramka wisiała w powietrzu.
1
Atletic nie wygrał u papierowych od 20 lat, ale jak zagrają, jak z Rangers, to Carlo może się pakować.
26
@Fermin Ty Fermin przestań marnować setki, bo od 4 meczów nic Ci nie wpada.
0
Jak Atletic zagra z papierowymi podobnie, jak z Rangers, to Carlo może się pakować.
4
Cały sezon się trzymał, a teraz taki zonk na koniec, eh.
0
Diaro z ASa Lewy około 3 tygodni absencji wstepne rokowania.
6
Gerard, to jednak kołek, Balde wróć.
0
@sokot To przez mapeta, bo mu zajął jego pozycję, dlatego vinny tak się flustrował w pierwszej części sezonu. Uefa i LL zgasili go jak peta i teraz siedzi cicho.
0
@Pustelnik Real bez Krossa a Barca bez Pedriego z Borussią, to był kolejny błąd Flicka.
0
@gukwa typowy polaczek i żal dupe ściska, że ktos zarabia ze swojej pracy i sławie. Masz jakieś dane ekonomiczne, że to Leoś zadłużył klub a nie Bartomeu, że zaminast zysku sportowego i ekonomicznego Messi przyniósł straty klubowi (pytanie retoryczne) ?