Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A nasz spocony bramkarz z Wembley wyrwał juz wszystkie włosy i zaczyna obgryzać paznokcie u nóg.
0
..... użył nadmiernej siły" jak Grado zmierzył siłe uderzenia ? Co najwyżej brutalne wejście korkami w nogę przeciwnika.
0
Ma doświadczenie i z kontuzjami jest za pan brat, taki Olmo 2.0
1
@Donio Przełóż komunię na inny termin do innej grupy.
1
Jak tak dalej pójdzie, to będziemy budziki nastawiać na rano i oglądać zamiast teleranka.
0
Czyli wraca na swoje poprzednie podwórko, oby skutecznie i korzystnie dla drużyny.
0
Camavinga w gazie ostatnio, ale papierowi pracują na to, żeby pogrzebać się w LL i LM i porzegnać po sezonie gumorzuja.
4
Przede wszystkim trzeba wyróżnić Gerarda, ktory zrobił wślizg i wybił piłke do przodu, po którym poszła akcja lewa stroną i dośrodkowanie do Lewego i wpładł samobój. Paradoksalnie kontuzja Balde wyszła nam na dobre. Natomias trudno sie gra z kimś, kto nie potrafi grać piłka, tylko szarpie, pcha i co chwila w kontakcie kładzie sie na boisku, taki styl Getafe przejeli Leganes w tym meczu.
2
Tytuł powinien być: "Wygrać mecz i nie strzelic gola, Barca potrafi"
6
Lewy musi zacząć strzelać, żeby mapet go nie dogonił, fajnie wyjść bramkami do przodu i wprowadzić na ogony Chrisiegi i Fatiego.
0
Trudno, niech piszą pismo do UEFA, żeby załatwili im na rewanż sędziego drukarza. Choć z drugiej strony rodzima liga powinna być za klubami hiszpańskim w rozgrywkach zagranicznych, paierowi musieli nieźle podpaść Jebasowi.
0
@europejczyk z Borussią prawie 4. bo graliśmy wieczorem
0
Podobno w NY zgineła wnuczka byłego prezydenta Barcelony w wypadku lotniczym.
0
Lewy będzie w podstawie, bo takie zasady ustalił Flick, jakby to był puchar to Ferran. Poza tym, Lewy walczy o króla strzelców w LL.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pustelnik Pewnie w normalnych warunkach ta skarga mogła być rozpatrzona, ale ten mecz został ustalony w dodatkowym terminie, bo nie można było znaleźć innego, dlatego skarga została od razu odrzucona.
0
Może tatuś mu przemówi do rozsądku i pójdzie do Barcy za ponad 200 baniek, jak odzyskamy płynnośc finansową i karma sie zbilansuje z transferem Ney'a.
3
Gdyby miał wylecieć ze stołka, to odwołanie miałoby sens, a tak, samo zawieszenie, to szkoda zachodu.
0
Ważne, że jest optymizm, co do zawodnika z proszku Olmo.
0
@gukwa to gównie przez kontuzje, podobnie, jak Dembuś, który teraz rozwinął skrzydła, pod nowym trenerem.
0
Gruby wszedł, czy go wtoczyli na drugie piętro ?
1
Pewnie zarząd tymi informacjami chce zwiekszyc presję na obecnych brakarzach, bo wszyscy są w podobnym wieku, jak już, to inwestowac w młodych, perspektywicznych golkiperów.
0
@Tomcio Jeszcze był Glikenian-Pazdanu za Nawałki.
1
A gdzie mazgaj od papierowych ?
1
Jak w klubie mają dbać o dobrych piłkarzy skoro Rudy podziękował Suarezowi w "piekny sposób".
3
Strzelili dwa gole ze stałych fragmentów, szczęściarze, bo w pierszej połowie grali piach.
0
@MeAndSwan Jak tak dalej pójdzie, to będzie musiał opony wymienić.
2
Trzeba nosic parasolki, bo w Catalonii spadnie gówniany deszcz od Tebasa.
5
Dzięki Flikuś za przygotowanie zespołu.
0
A Fermin, tak sie starał wczoraj, trafił w słupek, nad poprzeczką i asystował.