3

A nasz spocony bramkarz z Wembley wyrwał juz wszystkie włosy i zaczyna obgryzać paznokcie u nóg.

0

..... użył nadmiernej siły" jak Grado zmierzył siłe uderzenia ? Co najwyżej brutalne wejście korkami w nogę przeciwnika.

0

Ma doświadczenie i z kontuzjami jest za pan brat, taki Olmo 2.0

1

@Donio Przełóż komunię na inny termin do innej grupy.

1

Jak tak dalej pójdzie, to będziemy budziki nastawiać na rano i oglądać zamiast teleranka.

0

Czyli wraca na swoje poprzednie podwórko, oby skutecznie i korzystnie dla drużyny.

0

Camavinga w gazie ostatnio, ale papierowi pracują na to, żeby pogrzebać się w LL i LM i porzegnać po sezonie gumorzuja.

4

Przede wszystkim trzeba wyróżnić Gerarda, ktory zrobił wślizg i wybił piłke do przodu, po którym poszła akcja lewa stroną i dośrodkowanie do Lewego i wpładł samobój. Paradoksalnie kontuzja Balde wyszła nam na dobre. Natomias trudno sie gra z kimś, kto nie potrafi grać piłka, tylko szarpie, pcha i co chwila w kontakcie kładzie sie na boisku, taki styl Getafe przejeli Leganes w tym meczu.

2

Tytuł powinien być: "Wygrać mecz i nie strzelic gola, Barca potrafi"

6

Lewy musi zacząć strzelać, żeby mapet go nie dogonił, fajnie wyjść bramkami do przodu i wprowadzić na ogony Chrisiegi i Fatiego.

0

Trudno, niech piszą pismo do UEFA, żeby załatwili im na rewanż sędziego drukarza. Choć z drugiej strony rodzima liga powinna być za klubami hiszpańskim w rozgrywkach zagranicznych, paierowi musieli nieźle podpaść Jebasowi.

0

@europejczyk z Borussią prawie 4. bo graliśmy wieczorem

0

Podobno w NY zgineła wnuczka byłego prezydenta Barcelony w wypadku lotniczym.

0

Lewy będzie w podstawie, bo takie zasady ustalił Flick, jakby to był puchar to Ferran. Poza tym, Lewy walczy o króla strzelców w LL.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Pustelnik Pewnie w normalnych warunkach ta skarga mogła być rozpatrzona, ale ten mecz został ustalony w dodatkowym terminie, bo nie można było znaleźć innego, dlatego skarga została od razu odrzucona.

0

Może tatuś mu przemówi do rozsądku i pójdzie do Barcy za ponad 200 baniek, jak odzyskamy płynnośc finansową i karma sie zbilansuje z transferem Ney'a.

3

Gdyby miał wylecieć ze stołka, to odwołanie miałoby sens, a tak, samo zawieszenie, to szkoda zachodu.

0

Ważne, że jest optymizm, co do zawodnika z proszku Olmo.

0

@gukwa to gównie przez kontuzje, podobnie, jak Dembuś, który teraz rozwinął skrzydła, pod nowym trenerem.

0

Gruby wszedł, czy go wtoczyli na drugie piętro ?

1

Pewnie zarząd tymi informacjami chce zwiekszyc presję na obecnych brakarzach, bo wszyscy są w podobnym wieku, jak już, to inwestowac w młodych, perspektywicznych golkiperów.

0

@Tomcio Jeszcze był Glikenian-Pazdanu za Nawałki.

1

A gdzie mazgaj od papierowych ?

1

Jak w klubie mają dbać o dobrych piłkarzy skoro Rudy podziękował Suarezowi w "piekny sposób".

3

Strzelili dwa gole ze stałych fragmentów, szczęściarze, bo w pierszej połowie grali piach.

0

@MeAndSwan Jak tak dalej pójdzie, to będzie musiał opony wymienić.

2

Trzeba nosic parasolki, bo w Catalonii spadnie gówniany deszcz od Tebasa.

5

Dzięki Flikuś za przygotowanie zespołu.

0

A Fermin, tak sie starał wczoraj, trafił w słupek, nad poprzeczką i asystował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?