Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yamal na cześć Ney'a sobie kolor strzelił.
0
Ważne, że bez kontuzji puku co, szkoda Lewusia, że nie gra w tak ważnym meczu, a Ferran mógł lepiej się zachować z Rudigierem.
0
Mbappe z ławki wejdzie na naszych podmęczonych obrońców, Carlo pewnie boi się, żeby żółwik nie palił akcji.
0
@Pustelnik Brak wspólnych zdjęć, obiadu, konferencji, tak się lekceważy rywala, nie ma co, manita dzisiaj musi być.
3
@Batys 2/3 nie połowa
0
Będą mieli jeszcze szanse podwinąć ogon w klasyku u nas, a może w ogóle nie przyjadą po łomot.
0
@Campeon87 W każdym to może nie, ale w większości tak, widać madrycka tv spełnia swoja rolę.
0
@ziomal62 Tak, spec. od spraw bezpieczeństwa i kooordynatorem pracy. Naweet nie jesteś w stsanie pojąć tego, że ten śedzia będzie mylił sie w jutrzejszym meczu na niekorzyśc jednej i drugiej drużyny i może całkowicie wypaczyć wynik, jak i przebieg całego meczu.
0
Tutaj jednak przyznaję racje tym płaczkom z madrytu, sędzia w takim stanie nie może pracować i sędziowac tego meczu, tylko głowny powinien być zmieniony.
0
Prawda boli, najpierw to zlikwidujcie ten wasz kanał antysędziowski ćwoki.
0
Kombinują, żeby przesunąc finał, bo ich zawodnicy kontuzjowani mogliby wtedy wrócić.
0
Jutro Wojtuś zgasi ten madrycki papierek i zrobi sobie z nich skręta.
0
Dokłaadnie, sędzia nie panuje nad sobą, więc nie może prowadzić jutrzejszego meczu, dobrze jakby zmienili sędziego. Mafia z Madrytu go zaszczuła, jak tego sedziego, co nie dal kartki po wślizgu na żówiku.
10
Ten sędzia jest już psychicznie przed meczem rozjechany, jeżeli sam nie panuje nad sobą, to jak ma sedziować mecz tej rangi, on potrzebuje psychologa i pewnie jego rodzina też. Mafia z Madrytu go dopadła i rodzinę, podobnie jak tego sędziego, co nie dał kartki za wślizg na żówiku.
1
Jak to jest, że poza tym knurem ani Fifa ani Uefa nie protestują, że Olmo gra w rozgrywkach LM.
12
Ok., dajemy Kotleta za darmo, a wy nam za pół darmo Alvareza, pasuje ?
2
@kinderch Wygrajcie te mistrzostwa klubowe i zabierzcie puchar do Hiszpanii.
1
Lubie tego grajka, jak jest w formie, to potrafi zrobić różnice zarówno w obronie, jak i w wyprowadzeniu piłki do ataku i przede wszystkim nie robi chamskich zagrywek i fauli, nie gestykuluje, nie wydziera sie na sędziów, taki normalny pan piłkarz, nie jak Belingham.
3
@Campeon87 my też, ekonomiczna gra
0
Ale ściema z tym wytłuszczonym linkiem, wchodzę szukam wypowiedzi Carla o tym, że nie zagrają w pucharze, a to chodzi o zawodników.
0
A Milan w pucharze ograł Inter 3-0
3
PEDRI dziedzictwo Iniesty, Xaviego i Busiego.
2
Nie Xaviego tylko Ney'a trzeba zaprosić, zeby się przeturlał parę razy, to trawa lepiej się przyjmie.
0
Fajnie, stadion uniwersalny, po jednej stronie piłka plażowa, a po drugiej mecze LL.
0
@Arden Lepiej niech Wojtek sobie odpocznie od tych fajek przy bramce, bo co on ma tam robić z nudów, czasem sobie wybiegnie, zeby kopnąc piłkę lecaca do niego, w końcu jest na emeryturze, to trzeba go oszczędzać.
0
Dobrze, że Gerard gra na lewej stronie, ciekawe jak papierowi będa budować ataki, czy po stronie vinnego, czy rodrygo ?
2
Zapraszamy do rezerw Barcelony młody trenerze.
0
@ElKamil jeszcze Messiego, bo wziął się za strzelanie ostatnio.
0
A jak się te ceny mają do tych u papierowych ?
0
@lajcior raczej spiderman'a