Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przez to, że głosy się nam rozjadą na 3 piłkarzy, dlatego Dembele zdobędzie balona.
0
Trudno ocenić tę sytuację, bo lewa noga była lekko zahaczona przez bramkarza, ale druga noga została podłożona przez napastnika, jednak brak reakcji sedziego to katastrofa, powinien sprawdzić na monitorze i var powinien interweniować.
0
@Litman Im mniej kandydatów z jednej druzyny, tym większe prawdopodobieństwo zebrania większej liczby głosów od konkurencji, gdzie mają 2-3 kandydatów.
5
@TheKlucha Masz rację, ja juz rzygam tym skomleniem, że sędzia zawalił.
0
@yoli Nic się nie stało, tak było jest i bedzie z rzucaniem winny po przegranej na sędziego.
0
Może La Masia zasili swoimi perełkami klub, czekam na powrót Casy i Bernala oraz pozostałych kontuzjowanych zawodników. Zrobić przewagę w LL nad śmietankowymi i ogrywać młodziaków.
0
Zabrakło 2 minut do finału, poprawimy obronę i będzie ok. w next year.
1
Lamin decydujący coraz bardziej na boisku, przez sezon zrobił niesamowity progres.
5
2-3 minuty od awansu, ale dzięki za te emocje, bo fajnie się to oglądało, było dużo dramaturgii. Potrzebujemy obrońców i pracy nad bronieniem.
0
Sommer klasa światowa, chowa naszych bramkarzy do kieszeni. Powinni z Donarummą zrobić show w finale, jeśli PSG przejdzie Arsenal. Jak będzie tak grał do końca, to można głosowac o balona dla niego.
0
@addept He he dobre, bo własnie z newsów było, że Lewy przed meczem naciskał na Flicka, żeby dał mu grać od początku, dlatego o tym napisałem, trzeba czytać newsy, czytaj i nie pajacuj na tej grupie.
0
Lewy poskomlał Flickowi, a i tak z ławki wejdzie.
0
@PizzerMan oby nie było prezentu i dopiero po kolejnych 30 latach będzie kolejny półfinał.
0
Ostry mecz, dopiero w 78 minucie Messi napoczął Bayern, Lewy miał na początku setkę. Jaki był wynik w rewanżu ?
0
@Hogart a co, rozmawiałeś z Marciniakiem ?
1
Nawet jak nie wyjdzie z LM, to i tak będę się cieszył z 3 pucharów, a przede wszystkim z tych młodych, których jest coraz więcej w naszej drużynie, bardziej niż z drogich transferów.
2
Czas się zrewanżować za ostatnie porażki Interowi, a potem za ostatnią PSG.
0
@Krystiansigma2734 to redaktor powinien wyjaśnić o co chodzi w wywiadzie, w nawiasie napisać, bo artykuł wprowadza w błąd.
0
To gdzie finał LM w Stambule, czy w Monachium ?
2
Czas zrobic remontadę, jak na Bernabeu.
0
Dumpfrisa trzea powstrzymać, moze Araujo.
26
Oby Lewy odzyskał świeżość i został graczem meczu.
0
Rzeźnik śmietankowych się podlizuje.
0
Czemu Arda za Rodrigo ?
0
Artykuł z cyklu, jak w...urwić Pene.
0
@lj89 a to nie wiem, bo nie oglądam tv
6
Drukarz w akcji.
2
Barca z reguły u siebie nie gra tak spektakularnie, jak na Bernabeu, więc spodziewam się wyniku na remis. Duże znaczenie bedzie miała wygrana lub przegrana z Interem, bo nie wiadomo, jak to zniosa zawodnicy.
0
@Pustelnik Roszady nie wyszły nam na dobre, a nie na zdrowie, bo uraz Gaviego we wczorajszym meczu.
4
@Wikson i jemy w tym czasie obiad.