0

Przez to, że głosy się nam rozjadą na 3 piłkarzy, dlatego Dembele zdobędzie balona.

0

Trudno ocenić tę sytuację, bo lewa noga była lekko zahaczona przez bramkarza, ale druga noga została podłożona przez napastnika, jednak brak reakcji sedziego to katastrofa, powinien sprawdzić na monitorze i var powinien interweniować.

0

@Litman Im mniej kandydatów z jednej druzyny, tym większe prawdopodobieństwo zebrania większej liczby głosów od konkurencji, gdzie mają 2-3 kandydatów.

5

@TheKlucha Masz rację, ja juz rzygam tym skomleniem, że sędzia zawalił.

0

@yoli Nic się nie stało, tak było jest i bedzie z rzucaniem winny po przegranej na sędziego.

0

Może La Masia zasili swoimi perełkami klub, czekam na powrót Casy i Bernala oraz pozostałych kontuzjowanych zawodników. Zrobić przewagę w LL nad śmietankowymi i ogrywać młodziaków.

0

Zabrakło 2 minut do finału, poprawimy obronę i będzie ok. w next year.

1

Lamin decydujący coraz bardziej na boisku, przez sezon zrobił niesamowity progres.

5

2-3 minuty od awansu, ale dzięki za te emocje, bo fajnie się to oglądało, było dużo dramaturgii. Potrzebujemy obrońców i pracy nad bronieniem.

0

Sommer klasa światowa, chowa naszych bramkarzy do kieszeni. Powinni z Donarummą zrobić show w finale, jeśli PSG przejdzie Arsenal. Jak będzie tak grał do końca, to można głosowac o balona dla niego.

0

@addept He he dobre, bo własnie z newsów było, że Lewy przed meczem naciskał na Flicka, żeby dał mu grać od początku, dlatego o tym napisałem, trzeba czytać newsy, czytaj i nie pajacuj na tej grupie.

0

Lewy poskomlał Flickowi, a i tak z ławki wejdzie.

0

@PizzerMan oby nie było prezentu i dopiero po kolejnych 30 latach będzie kolejny półfinał.

0

Ostry mecz, dopiero w 78 minucie Messi napoczął Bayern, Lewy miał na początku setkę. Jaki był wynik w rewanżu ?

0

@Hogart a co, rozmawiałeś z Marciniakiem ?

1

Nawet jak nie wyjdzie z LM, to i tak będę się cieszył z 3 pucharów, a przede wszystkim z tych młodych, których jest coraz więcej w naszej drużynie, bardziej niż z drogich transferów.

2

Czas się zrewanżować za ostatnie porażki Interowi, a potem za ostatnią PSG.

0

@Krystiansigma2734 to redaktor powinien wyjaśnić o co chodzi w wywiadzie, w nawiasie napisać, bo artykuł wprowadza w błąd.

0

To gdzie finał LM w Stambule, czy w Monachium ?

2

Czas zrobic remontadę, jak na Bernabeu.

0

Dumpfrisa trzea powstrzymać, moze Araujo.

26

Oby Lewy odzyskał świeżość i został graczem meczu.

0

Rzeźnik śmietankowych się podlizuje.

0

Czemu Arda za Rodrigo ?

0

Artykuł z cyklu, jak w...urwić Pene.

0

@lj89 a to nie wiem, bo nie oglądam tv

6

Drukarz w akcji.

2

Barca z reguły u siebie nie gra tak spektakularnie, jak na Bernabeu, więc spodziewam się wyniku na remis. Duże znaczenie bedzie miała wygrana lub przegrana z Interem, bo nie wiadomo, jak to zniosa zawodnicy.

0

@Pustelnik Roszady nie wyszły nam na dobre, a nie na zdrowie, bo uraz Gaviego we wczorajszym meczu.

4

@Wikson i jemy w tym czasie obiad.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?