0

@Doren01 1990 rok Roland Cathacart u pacjentów zarażonych HIV poprawa stanu klinicznego pacjentów była proporcjonalna do ilości podawanej wit. C i stopnia rozwoju choroby. Dawki były duże, nie 0,5 gr tylko 180 gr. W niekorych chorobach podaje się 300-400 gr wit. C aż do poprawy objawó klinicznych, tylko robi sie to stopniowo zwiększając dawki. Ten sam autor w 1981 roku leczył WZW i już po podaniu pierwszej dawki widoczne były spadki enzymów wątrobowych a zażółcenie spadło juz po kilku dniach. Do tej pory oddziały zakane nie interesują się tymi badaniami i leczeniem pacjentów, wiadomo dlaczego ;) Kiedyś było bardzo dużo badań i leczenia tą witaminą do czasu przejęcia kontroli nad naszym zdrowiem przez koncerny farmaceutyczne.

0

@michal26 Jeśli chodzi o nowotwory to są/były prowadzone badania z użyciem witaminy C przez m.in jednego prof. w Bydgoszczy, ale podawał tylko małą dawkę 0,5 gr., żeby był efet w leczeniu to trzeba podawać dawki większe ok. 40-50gr. w ten sposób można wyleczeć takie choroby jak AIDS, niekóre nowotwory, wirusowe zapalenie płuc, mózgu, gruźlicę itp. Niestety nikomu nie zależy na tym, bo przemysł farmaceutyczny musi zarabiać na chorobach, które były leczone w ten sposób przez dziesięciolecia.

0

@MaFCB Dokładnie, jeszcze większe szanse na kontuzje, choć nikomu ich nie życzę.

0

Niech Barca nie grymasi tylko niech go wypożyczą za te 30-40 % pensji, to i tak będzie dobrze dla klubu i może dla Fatiego, bo bedzie miał więcej szans na granie.

2

@Coveta Jak Nico przyjdzie, to będzie cięzko uniknąć powtórki z Ney'a.

1

Coś nam sie kandydaci do złotej piłki posypali ostatnio.

24

Kto wie, jak pod stereami Flicka wyglądałby teraz, skro podniósł Garcie, to pewnie jego też by poprawił w obronie. Jako zmiennik Balde mógłby grać.

0

@Coveta W takim razie to jest rozwód całkowity.

3

Flick nie musi mu niczego mówić, bo powiedział to wcześniej w kadrze Niemiec i postawił na Neuera.

3

Powinien zostać z nimi i spaść do zaplecza LL za marne grosze zamiast walczyć o LM i zarabiać 10 razy więcej.

1

Trzeba jeszcze spytać księgowego Jebasa, czy transfer jest mozliwy.

0

@don'T.R.I.P.e Nie masz laików więc zastanów sie o czym piszesz.

1

@NeroTFP1 U proboszcza na parafii można kosić trawę i siano z tacy w niedzielę.

1

Idź do Espaniolu, to rodzina bedzie zadowolona.

0

@SelloutCrowd Twój pracodawca ma podpisaną umowe z lekarzem edycyny pracy i badania masz za free te pracownicze, które wynikają z pracy na danym stanowisku.

0

Panie Lato, czy ten szantaż był potrzebny, to przekonamy się po grze drużyny pod batutą nowego trenera.

4

Uff już nie nasz.

0

@Elvisek Pedri16Future, Vurt, Rupert_Haubica, jak widać klub podziela moje obawy o których pisałem 2 dni temu, więc wasze prześmiewcze komentarze możecie sobie schować do kosza.

1

@bezalkoholowy Jeszcze mamy przez 30 lat utrzymywać zwyrola, krzesło elektryczne i i to 3-fazowe.

0

Pytanie czy wspólne imprezowanie na murawie nie przeniesie sie na kluby nocne i czy ten trasfer nie odbije nam się czkawką i Yamal obniży loty przy nim.

1

CZyli za 85 baniek możemy miec najlepszego bramkarza i skrzydłowego. Deco nie sperd...l tego.

0

@mindbender84 Raczej do rotacji, bo jechaliśmy na oparach pod koniec sezonu i żeby połatać ewentualne kontuzje, a także wzmocnić konkurencję na poszczególnych pozycjach.

1

Robią wszystko, żebyśmy nie mogli kupić skrzydłowego, bo wtedy jest zagrożenie, że możemy wygrać LM.

1

A nie można się odwołać do jakieś niezależnej instytucji, żeby utrzeć nosa tej organizacji mafijnej, która ma swoje standardy sprzeczne np. z krajowymi. Ta ich wszechwładza poprostu przeraża, a ta nagonka ciągle idzie przeciwko naszemu klubowi z róznych kierunków. Nawet zrobili regulamin KMŚ, żeby Barca nie grała.

0

@Greg1991 Dobrze to podsumowałeś, że nasza 9 jak nie będzie miała do gry i strzelania goli pomocy innych zawodników, to nie ma sensu, żeby przyjeżdżała do repry, a trener nijaki, bo nie potrafił Lewego uruchomić.

0

Czyżby jakiś wałek przy kontrakcie Garcii, albo wynagrodzeniu agenta i teraz sobie odbije na swoim drugim zawodniku te 20 baniek.

0

@Greg1991 Dlaczego ?

13

Dogadał się z prezesem, żeby ten go nie zwalniał, tylko zrobi to sam. Swoją droga Kulesza udaje głupka, że nic nie wie o tej sytuacji i dopiero po kilku dniach planuje wyjaśnić ten problem rozmawiająć z Lewym, więc prezes też do zwolnienia.

0

Zostało skrzydło i obrona.

4

Widać, że Nico stawia wszystko na jedną kartę, albo dużo siana i przeprowadzka, albo zostanie w domu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?