Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie, będą na CN mecze futbolu amerykańskiego.
0
@Bobski sprawdziłem i nawet może pójść za 90 mln
2
Brać Doku za Ter Stegena z ew. dopłatą.
1
A ile kosztuje Rodrygo, bo też w widełkach wiekowych chyba sie mieści ?
0
@LinekMichal tym bardziej sprzedac za ten hajs i mu wypłacić zaległości z przysżłości.
0
Moglibyśmy go wystawić za jakąś kase , a nie za free. Zorganizować mu wygodne krzesełko na nowym CN i klubowe pożegnianie.
1
@FCB24 Ale że co, ktoś będzie negocjował transfer nieboszczyka ?
1
@Eklerek Pewnie nudził się jak miał kontuzje.
4
@hugz Laminkowi wstyd, że koleś wydymał jego i klub w którym gra.
0
Drużyny, które mają problemy finansowe muszą zapłacić kasę za to, przeciez to absurd. I tak w kółko od kilku lat to samo, co tylko sie wynurzymy, to dalej nas pociągają na dno. Jedyna dobra wiadoośc dzisiejszego dnia, że zdobyliśmy ponad 60 baniek za Nico.
0
Brać z naszej szkółki i rozwijać, jak do tej pory, wykorzystać Flika i jego pomysły do wdrażania tego systemu szkoleniowego na zapleczu naszego klubu i dalej do przodu skoro nas nie stac na transfery i Jebas nas ustawia cały czas.
0
@barceloniak_radom Nico ma dobrego agenta który zagrał na nosie naszemu klubowi i załatwić mu 50% podwyżki, wydymali nas jak jagode przy drodze, swoją drogą, pewnie to spotkanie z rodziną i oferta z klubu zadecydowała o tym, że Nico leci na hajs a nie na tytuły. Dlatego ten człowiek nic dla nie nie znaczy w tym momencie. Wykorzystał pewnie do tego celu Jamala, żeby namówił zarząd klubu że pociąg jeszcze z Nico nie odjechał i mamy to co mamy.
4
I bardzo dobrze, przereklamowany grajek, jego liczby nie powalają, szkoda, że nas tak długo zwodził i jego klub robił nam syf medialny.
6
Niech zrobią naradę rodzinna z Jebasem, bo to on decyduje.
0
Kawałek historii naszego klubu kończy karierę. Niech śmiga do Miami.
0
A podobno miał być zwrot reszty kasy z Barca Studios ze 40 baniek ?
1
Dobrze, że nasz "księgowy z Madrytu" nie wystawia nam za te usługi rachunków, bo nigdy byśmy nie doszli do reguły 1-1 .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mkl87 Racja, może się jeszcze rozwinąc, oby podobnie jak Raphinia.
3
Jeszcze zapomniał dodać, że nie pozwoli, żeby Barca kiedykolwiek wróciła do zasady 1-1.
0
A niech nękają, jeżeli śmietankowi maja dzieki temu wyglądać, tak jak w zeszłym sezonie, to ok.
0
@mkl87 To się okaże , jak zagra u nas, bo jego liczby nie powalają, Torres ma u nas podobne.
2
@Rupert_Haubica tylko MC ostatnio, to od każdego dostaje lanie i nie jest to żaden punkt odniesienia do poziou Europy.
0
JAk nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę, więc nagle zmiana kierunku transferowego i Bayern nam go podbierze.
0
Po tym meczu wiem od kogo vini nauczył się machać rękami ;)
1
@StanBarcyFan Zgadza się te 4 bramki, a reszta niestety nie.
0
Jedna bramka PSG z ich akcji, bo 2 po błędach Miami, a jedna z rzutu wolnego.
0
Trudno, trzeba się pogodzić z zostaniem Marka i będzie duża rywalizacja na tej pozycji, więc tylko wyjdzie nam to na dobre, a jak będzie siać ferment, to pójdzie na trybuny i nie zagra na mundialu.
0
To Marc Guiu poszedł do Chelsea za 9 baniek a Torre za 5, to jakiś żart.
0
@Ziemny no comment