0

Fajnie, będą na CN mecze futbolu amerykańskiego.

0

@Bobski sprawdziłem i nawet może pójść za 90 mln

2

Brać Doku za Ter Stegena z ew. dopłatą.

1

A ile kosztuje Rodrygo, bo też w widełkach wiekowych chyba sie mieści ?

0

@LinekMichal tym bardziej sprzedac za ten hajs i mu wypłacić zaległości z przysżłości.

0

Moglibyśmy go wystawić za jakąś kase , a nie za free. Zorganizować mu wygodne krzesełko na nowym CN i klubowe pożegnianie.

1

@FCB24 Ale że co, ktoś będzie negocjował transfer nieboszczyka ?

1

@Eklerek Pewnie nudził się jak miał kontuzje.

4

@hugz Laminkowi wstyd, że koleś wydymał jego i klub w którym gra.

0

Drużyny, które mają problemy finansowe muszą zapłacić kasę za to, przeciez to absurd. I tak w kółko od kilku lat to samo, co tylko sie wynurzymy, to dalej nas pociągają na dno. Jedyna dobra wiadoośc dzisiejszego dnia, że zdobyliśmy ponad 60 baniek za Nico.

0

Brać z naszej szkółki i rozwijać, jak do tej pory, wykorzystać Flika i jego pomysły do wdrażania tego systemu szkoleniowego na zapleczu naszego klubu i dalej do przodu skoro nas nie stac na transfery i Jebas nas ustawia cały czas.

0

@barceloniak_radom Nico ma dobrego agenta który zagrał na nosie naszemu klubowi i załatwić mu 50% podwyżki, wydymali nas jak jagode przy drodze, swoją drogą, pewnie to spotkanie z rodziną i oferta z klubu zadecydowała o tym, że Nico leci na hajs a nie na tytuły. Dlatego ten człowiek nic dla nie nie znaczy w tym momencie. Wykorzystał pewnie do tego celu Jamala, żeby namówił zarząd klubu że pociąg jeszcze z Nico nie odjechał i mamy to co mamy.

4

I bardzo dobrze, przereklamowany grajek, jego liczby nie powalają, szkoda, że nas tak długo zwodził i jego klub robił nam syf medialny.

6

Niech zrobią naradę rodzinna z Jebasem, bo to on decyduje.

0

Kawałek historii naszego klubu kończy karierę. Niech śmiga do Miami.

0

A podobno miał być zwrot reszty kasy z Barca Studios ze 40 baniek ?

1

Dobrze, że nasz "księgowy z Madrytu" nie wystawia nam za te usługi rachunków, bo nigdy byśmy nie doszli do reguły 1-1 .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mkl87 Racja, może się jeszcze rozwinąc, oby podobnie jak Raphinia.

3

Jeszcze zapomniał dodać, że nie pozwoli, żeby Barca kiedykolwiek wróciła do zasady 1-1.

0

A niech nękają, jeżeli śmietankowi maja dzieki temu wyglądać, tak jak w zeszłym sezonie, to ok.

0

@mkl87 To się okaże , jak zagra u nas, bo jego liczby nie powalają, Torres ma u nas podobne.

2

@Rupert_Haubica tylko MC ostatnio, to od każdego dostaje lanie i nie jest to żaden punkt odniesienia do poziou Europy.

0

JAk nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę, więc nagle zmiana kierunku transferowego i Bayern nam go podbierze.

0

Po tym meczu wiem od kogo vini nauczył się machać rękami ;)

1

@StanBarcyFan Zgadza się te 4 bramki, a reszta niestety nie.

0

Jedna bramka PSG z ich akcji, bo 2 po błędach Miami, a jedna z rzutu wolnego.

0

Trudno, trzeba się pogodzić z zostaniem Marka i będzie duża rywalizacja na tej pozycji, więc tylko wyjdzie nam to na dobre, a jak będzie siać ferment, to pójdzie na trybuny i nie zagra na mundialu.

0

To Marc Guiu poszedł do Chelsea za 9 baniek a Torre za 5, to jakiś żart.

0

@Ziemny no comment

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?