0

Pewnie Messi przetnie wstęgę nowych miejsc VIP i tyle z jego pożegnania na CN.

0

Lewy i Olmo szykują dokumenty medyczne do podpisu na pierwszą połowę sezonu, żeby zarejestrować Rashforda i bramkarzy.

0

Po kilku miesiącach sie obudzili, że trzeba kadrowo nasz klub osłabić, bo prawda boli, pieprzona polityka w sporcie, wałki na każdym kroku. Wiadomo, że Varciniak liże tyłki z uefa, zeby poprowadzić prestizowe mecze w 26 roku na mundialu.

1

@KaammiilM1206 w presezonie ma ciąg na bramkę, aż uszy oklapły.

3

Dla mnie kapitan drużyny z krwi i kości, szczególnie formacji obronnej. Powodzenia wojowniku.

5

Gavi widać złapał formę, kolejny świetny mecz w jego wykonaniu.

0

@krol211 kapitan nemo, hak, wydra i kapitan ameryka.

1

Jemu się już na starość piłkarze pomylili, bo pewnie chodziło o Wojtka, a nie o Lewego.

0

@MesQueUnClub_87 no właśnie klub liczy na niego, że będzie dłużej na zwolnieniu niż 4 m-ce to wtedy zgarną 80% jego pensji i bedzie można zarejestrować Garcie.

0

Jak pierdolnie więzadło w kolanie, to absencja ponad rok, a jak sie otworzy kręgosłup, to jak po zwolnieniu lekarskim bramkarz może grać, tak, co za cyrk, przeciez wiadomo, że co njmniej pół roku, jak nie wiecej plus powrot do formy, więc kolejny sezon z głowy Stegena.

0

@AbelKabel i co ojcowie nie płacą alientów ?

0

Do Guardioli niech idzie na asystenta.

0

@AbelKabel na papierze formalnie a nie w praktyce.

0

@JohnKennedy Prawo dzieci do obojga rodziców i opieki naprzemiennej.

1

@MesQueUnClub_87 UFOliście w var w zeszłym sezonie.

0

Fajnie, podobnie jak w siatkówce, tylko teraz sokole oko jedzie z automatu, plus sprawdzenie na wniosek zespołu.

0

@danijacek A może Garcia ma w dupie presje, tak jak Yamal.

2

Takim kotem wygrywa się LM i zdobywa inne tytuły.

2

@Mlodypro101 Bardzo dobrze, że jest chłodek, można noralnie pracowac i funkcjonować, działki nie trzeba podlewać, grzyby pięknie rosną, tylko się cieszyć.

4

I dobrze, że przegrały karne, nie potrafiły rozegrać piłki przed polem karnym przeciwniczek, tyle okazji, Bonmati końcówkę tak spartaczyła, bo sie kiwać zaczeła. Ten mecz przypominał mi ten z finału LM z Arsenalem, też było walenie głową w mur i taktycznie leżeliśmy w tamtym meczu.

0

@FCBparasiempre Na ten moment, to Garcia jest najlepszym bramkarzem z TOP 5 jeśli chodzi o interwencje i wskaźniki.

1

@Ghostface dla sportu :D :D :D la zabawa w najlepsze :)

0

@FCBparasiempre Za rok będziesz biadolił nad Lewym, a klub odmładza skład i buduje drużynę od nowa , więc stawia na młodych, czy ci się podoba, czy nie, Garcia to kot będzie bramkarz na lata.

0

Ten skład, to jak wyrok dla Lewego: "pakuj się, to twój ostatni sezon".

2

@FCBparasiempre Bravo też bronił bardzo dobrze, ale przez niego został sprzedany, więc teraz role się odwróciły i karma wróciła do Marca.

0

@FCBparasiempre To nie Barca go wypycha, tylko jego wiek i kontuzje.

0

Czemu Eric nie gra u nas na obronie tylko w Kobe w ataku ? ;)

3

@gumaz Nie piję nie palę zdrowy tryb życia, a jak ktoś chce to niech wlewa w siebie trucizny, pali i wszczykuje farbe pod skóre, a potem lament, ze nie ma zdrowia.

0

To teraz w nagrodę czas na opylenie Rakutenowi krzesełek VIP z CN .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?