1

@Rupert_Haubica Oni wydają na nowych graczy a my wydajemy na szkolenia w La Masi.

1

No cóż, dziadek gwiazdeczka musi odpocząć.

0

0

@tbas ciesz się że jesteś weekendowy, bo jak matka zastraszy dziecko to potem w ogóle jego nie zobaczysz, bo bedzie uciekać przed Tobą. Oczywiście dupy nie ruszy, bo to ojciec płaci i jeździ na kontakty i jeszcze kurator 200 zł/godzinę. Lepiej dac sobie spokój niż opłacac te bandyckie instytycje.

0

@tbas przeciez to bez sensu, dlaczego ?

0

Nowścią w tym roku na te tourne są Araujo, Gavi i kto jeszcze kogo pominieto w artykule ?

0

Jeszcze powinni do korei północnej poleciec pograć im tam na nerwach.

0

@tbas Nie, bo oboje rodzice wychowują, więc nie ma alimentów.

0

@Roobo Przestańce pierdolić o kasie, a zacznijcie wychowywać dzieci, tylko opieka naprzemienna.

0

Przynajmniej jakaś rekompensata za anulowany turniej w Japonii.

0

@Barca_Q Ale to Girona negocjowała te 30 %, a Deco kiwną tylko głowa, że się zgadza.

3

Przecież mamy klubowy autokar, więc w czym problem ;)

2

A ja myślałem, że to czeski film, a to japoński :)

1

Pewnie od Rashforda dostali propozycję zagrania meczu na podwórku jego rodziny, dlatego klub zmienił zdanie w ostatniej chwili,

4

@bolinho89 Szczecin, dla jednych mały Paryż, dla innych wioska z tramwajami, no i leży nad morzem ;)

1

@JohnKennedy Valderrama

2

Nie ma co tych warunków komentować do momentu, jak ten hajs zweryfikuje boisko.

7

Jak Rasiu u nas wypali, to podziękuję Jebasowi, że z Nico nasz transfer utrącił.

0

@rodineusz Tobie małolacie potrzebny jest psychiatra, albo odstaw sterydy, bo przez nie masz brak komórek i jesteś taki tutaj odklejony.

1

Przypomnijmy, że CN mialo być pierwotniw ukończone do gry w listopadzie ubiegłego roku, jednak z góry było wiadomo, że większość takich inwestycji ma poślizgi pół roczne, a czasami dłużej.

0

@FC33 a kiedy skończyłeś kibicować ?

0

Komentarz usunięty

1

@rodineusz No niestety panie śmietankowy, ta cała absurdalna sytuacja z oskarżeniammi z dupy bez podania jakichkolwiek dowodów jest śmieszna jak twój komentarz.

0

@rodi30 To na pewno jakaś madrycka organizacja za która stoją śmietankowi.

0

@Hosh Poza tym, lotem bliżej do nieba.

0

@Sulimo Nie wziąłbym karłów na swoje urodziny ;)

6

Na miejscu ojca i Yamala wziałbym dobrego prawnika ( w koncu kase mają ) i postawiłbym zarzuty tej pseudo organizacji:
1. Za szarganie dobrego wizerunku syna, piłkarza, czy celebryty medialnego w świecie i kandydata do złotej piłki.
2. Równiez działanie na niekorzyść ludzi z karłowatością, bo wstawiając się za nimi organizacja upokorzyła ludzi o niskim wzroście, jakby byli niedorozwinięci i nie mogli sami stanowić o sobie, tzn. decydować, czy coś jest dla nich dobre, czy nie, przeciez to dorośli ludzie i mają defekt wzrostu a nie mózgu.
3. Zepsucie uroczystości Yamala z okazji obchodów jego 18 urodzin - ewidentne nękanie w mediach i tutaj można byłoby sprawdzić na jakiej podstawie i jakie dowody mieli, czy ktos z uczestników nie poskarżył się tej organizacji, czy policji.

2

Wydaje mi się, że takie straszenie tą LM może tylko dodać wiatru w zarządzaniu budową. Może wówczas zepną poślady i ogarną się do tego terminu, tak, żeby przepchnąć ten audyt.

1

@Hasszz Dobrze, że nie jesteś w sztabie Barcelony.

0

@Ciuus Bardzo dobrze, po tym jak potraktował Bravo karma wróciła do niego. Sa zachowuje sie jak nienormalny, bo pieprzy, że jest w formie, a teraz ma problemy z plecami. Brak pokory wypad do nory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?