Elvisek
Dołączył/a: maj 2019
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rupert_Haubica Oni wydają na nowych graczy a my wydajemy na szkolenia w La Masi.
1
No cóż, dziadek gwiazdeczka musi odpocząć.
0
@MateuszDoniec ok
0
@tbas ciesz się że jesteś weekendowy, bo jak matka zastraszy dziecko to potem w ogóle jego nie zobaczysz, bo bedzie uciekać przed Tobą. Oczywiście dupy nie ruszy, bo to ojciec płaci i jeździ na kontakty i jeszcze kurator 200 zł/godzinę. Lepiej dac sobie spokój niż opłacac te bandyckie instytycje.
0
@tbas przeciez to bez sensu, dlaczego ?
0
Nowścią w tym roku na te tourne są Araujo, Gavi i kto jeszcze kogo pominieto w artykule ?
0
Jeszcze powinni do korei północnej poleciec pograć im tam na nerwach.
0
@tbas Nie, bo oboje rodzice wychowują, więc nie ma alimentów.
0
@Roobo Przestańce pierdolić o kasie, a zacznijcie wychowywać dzieci, tylko opieka naprzemienna.
0
Przynajmniej jakaś rekompensata za anulowany turniej w Japonii.
0
@Barca_Q Ale to Girona negocjowała te 30 %, a Deco kiwną tylko głowa, że się zgadza.
3
Przecież mamy klubowy autokar, więc w czym problem ;)
2
A ja myślałem, że to czeski film, a to japoński :)
1
Pewnie od Rashforda dostali propozycję zagrania meczu na podwórku jego rodziny, dlatego klub zmienił zdanie w ostatniej chwili,
4
@bolinho89 Szczecin, dla jednych mały Paryż, dla innych wioska z tramwajami, no i leży nad morzem ;)
1
@JohnKennedy Valderrama
2
Nie ma co tych warunków komentować do momentu, jak ten hajs zweryfikuje boisko.
7
Jak Rasiu u nas wypali, to podziękuję Jebasowi, że z Nico nasz transfer utrącił.
0
@rodineusz Tobie małolacie potrzebny jest psychiatra, albo odstaw sterydy, bo przez nie masz brak komórek i jesteś taki tutaj odklejony.
1
Przypomnijmy, że CN mialo być pierwotniw ukończone do gry w listopadzie ubiegłego roku, jednak z góry było wiadomo, że większość takich inwestycji ma poślizgi pół roczne, a czasami dłużej.
0
@FC33 a kiedy skończyłeś kibicować ?
0
Komentarz usunięty
1
@rodineusz No niestety panie śmietankowy, ta cała absurdalna sytuacja z oskarżeniammi z dupy bez podania jakichkolwiek dowodów jest śmieszna jak twój komentarz.
0
@rodi30 To na pewno jakaś madrycka organizacja za która stoją śmietankowi.
0
@Hosh Poza tym, lotem bliżej do nieba.
0
@Sulimo Nie wziąłbym karłów na swoje urodziny ;)
6
Na miejscu ojca i Yamala wziałbym dobrego prawnika ( w koncu kase mają ) i postawiłbym zarzuty tej pseudo organizacji:
1. Za szarganie dobrego wizerunku syna, piłkarza, czy celebryty medialnego w świecie i kandydata do złotej piłki.
2. Równiez działanie na niekorzyść ludzi z karłowatością, bo wstawiając się za nimi organizacja upokorzyła ludzi o niskim wzroście, jakby byli niedorozwinięci i nie mogli sami stanowić o sobie, tzn. decydować, czy coś jest dla nich dobre, czy nie, przeciez to dorośli ludzie i mają defekt wzrostu a nie mózgu.
3. Zepsucie uroczystości Yamala z okazji obchodów jego 18 urodzin - ewidentne nękanie w mediach i tutaj można byłoby sprawdzić na jakiej podstawie i jakie dowody mieli, czy ktos z uczestników nie poskarżył się tej organizacji, czy policji.
2
Wydaje mi się, że takie straszenie tą LM może tylko dodać wiatru w zarządzaniu budową. Może wówczas zepną poślady i ogarną się do tego terminu, tak, żeby przepchnąć ten audyt.
1
@Hasszz Dobrze, że nie jesteś w sztabie Barcelony.
0
@Ciuus Bardzo dobrze, po tym jak potraktował Bravo karma wróciła do niego. Sa zachowuje sie jak nienormalny, bo pieprzy, że jest w formie, a teraz ma problemy z plecami. Brak pokory wypad do nory.